einar9

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Strukowini A2 ei ole tasuline . Edasi ei tea aga suurusjärk mis maksta tuleb on marginaalne võrreldes sellega mis kuskilt ringi sõites tuleb. Varssawit ei ole mõtet karta .Vaatamata remondile otse läbi minnes on liiklus sujuv.
Max kütte hind 1.29€ ehk 4.85-5.09 PLN

Lisaksin veel üldiselt Poola teedest seda et mu hästi pakitud veinipudelid hakkasid endast märku andma alles peale Eesti piiri ületamist . Riia Pihkva kivitee jätan vahele aga sellest saab ka pikapeale asja :)

Kui ise järele ei proovi ei saagi teada. Proovin hästi lühidalt . Peale 19km. kaks esimest lõiku eriti ei häiri . Panevezysest alla minnes on aga selle 15km lõigul ajakadu märgatav . Tüütu ka . Tagasi tulles kasutasin A6-A2 Pikem aga ajaliselt ja liiklustiheduselt mugavam rahulikum . A6 on värskelt remonditud .Vähemalt eilne traffic oli E67 peal vägagi umbes. Poolas vana Augustovi tee ,praktiliselt tühi. Paljuräägitud Lomza tee on ajast aega nii nagu ta on .Ei midagi katastroofilist aga silm särama ka ei hakka. Varssavist siit A2 peale on ok,S8 peale saamisega on raskusi . Nii nagu tagasi suunas kui S8 pealt maha sõites oleneb kellajast liiklus on suunatud ühele rajale. Lodzist läbiminekul 14 tee linna keskel remondis ja see ei olnud üldse lõbus . Variantide puudust seal pole ,nii et head katsetamist nagunii viivad kõik teed lõpuks linnast välja .Edasi saksa piirini OK. Glivce Bytomi sõlmed hea gpsga lõbusalt läbitavad . E75 on nii nagu ta on ,ei midagi hullu .
Kui keegi rääkis siin kiirustest siis see on täiesti isiklik kõhutunde asi ,aga tuleb tunnistada et ega me kõige kehvemad sõitjad just pole . Nii et edu kõigile kes pole veel käinud ,ja kahelge vähem siis on positiivne emotsioon kindlustatud.

Tere. Siin on juttu kõigest ja kõigist arvamusi nii ja naa pidi.
Kas keegi kes on hiljuti sõitnud oskab anda infot Bialystok-Ostrõw Mazowiecka vahelise lõigu kohta . Uue trassiga mis on valmis ehitatud on selge ,samas on avatud ka uusi projekte . Kui palju need lõigud liiklust häirivad ?