Raido V

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Firefly mis lahenduse said lõpuks?

Jah sama number oli +31 23 517 6387. Ma ootasin ka ühe korra 20 min, kui lõpuks vastu võeti.

See kellega ma rääkisin, pakus täpselt sama marsruuti 250 eur lisaks. Ei rääkinud konkreetsemalt. Palusin kohe raha tagasi kanda.

Sain piletid 350 eur/inimene. Ma lihtsalt ei tahtnud minna enam nendel kuupäevadel. Valisin endale juba uue sihtkoha, ja piletid ka juba ostetud.

Tere. Täna sain nad telefoni teel kätte. Pakuti kahte võimalust. Maksta juurde 250 eur/nägu - siis teevad uue bookingu. Teine võimalus makstakse raha tagasi. Võtsin selle, et raha tagasi makstakse. Pidid aega võtma 2-12 nädalat. kuna ütles, et tegu suure lennufirmaga, siis pidi raha ruttu kätte saama. Eks siis ole näha kaua läheb ,et raha tagasi saada. Sain ka kinnituse maili peale, et raha tagasi saamine on käigus. Flugaladen on jah ainult saksa keelne. Helistasin www.budgetair.com . Seal räägivad inglise keeles.

Tänud. Sain asjad aetud. Helistavad hiljemalt esmaspäeval tagasi. Siis pidid alternatiive pakkuma, või raha tagasi maksma. Eks annan siis teistele flugladen lehe pealt ostnutele ka teada kuidas läks.

Proovisin helistada. Kui hakkad inglise keeles rääkima, siis panevad toru hargile :) nii tehti kaks korda mulle.

Kas kellelgi on tulnud infot flugladen.de lehe pealt? Endal ka piletid ostetud selat, ja pole tagasisidet veel saanud. Kuigi kirja saatsin teisipäeval neile juba. Huvitav kas on mingi võimalus, et enda raha üldse ei näe enam?

Kuna endal ka see trip broneeritud Taisse ja Austraaliasse Etihadiga, siis äkki keegi on kogenud piletite tühistamist. Ei julge veel planeerima hakata reisi, kuna ei ole kindel kas piletid ikka jäävad kehtima Etihadiga. Keegi oskab kommenteerida kui kaua on õigus lennufirmal piletid tühistada? Kas see võib isegi juhtuda paar nädalat enne reisi?