syrjely

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!


Jätkan teemat: minek oktoobris Ryanairiga Riiast Tenerifele. Vahemaandumine Manchesteris umbes kella 13.00 paiku ja ümberistumise aeg 1.40. Terminaliks mõlemal juhul nr.3. Reisime käsipagasiga. 
Olen siit foorumist lugenud varasemaid postitusi, aga täpselt pole ikka aru saanud, et kas tuleb läbida ainult passikontroll või ka turvakontroll? Kui viimast pole vaja, siis kas seal on selgelt eristatud nn jätkulendude "koridorid", et ei satuks kogemata  alast välja? Kas 1.40 on piisav isegi juhul, kui väljalend näiteks Riiast hilineb ca pool tundi? Kas tasuks lennukist eelisjärjekorras väljajõudmiseks broneerida istekohad eespool? 
Ootaks just viimasel paaril aastal reisinute kogemusi. Aitäh ette:) 

To deepsky: olen Sinuga täiesti nõus ja ka booking.ee mõistes on 13 ja 17 veel lapsed, kuid olen viimasel nädalal Hispaania hotelle uurides aru saanud, et nende mõiste lapseks olemisest on seinast-seina. Mõni peab lapseks ainult kuni 2 aastast (Fergus Maripins) ja minu konkreetse küsimuse põhjustanud Hotell Anabel 12,99 aasta vanust. Aga eiran seda ja loodan, et nad ei viitsi nii põhjalikult süveneda:)

Olen siiani kasutanud Ryanairi ainult üheotsa lendudeks, samuti pole varem sattunud Milan Bergamo lennujaama. Nüüd aga suhteliselt soodne variant Tenerifele, kuid ümberistumiseks ainult aega 55 minutit.
Olen aru saanud, et Ryanairi puhul ei saa rääkida jätkulendudest, ega mingist vastutusest, kui esimene lend hilineb. Mida teadjamad-targemad soovitaksid, kas otsida pikema vahega lend või piisab sellest 55 minutist. Reisimine ainult käsipagasiga ja check-in internetis tehtud. Mõlemad lennud Ryanairiga, ümbeistumiskohaks Milan Bergamo:

       11:10 Riga RIX  12:50 Milan BGY… Ryanair 

0:55 h 13:45 Milan BGY 17:35 Tenerife S TFS Ryanair

Samuti pole siiani foorumist aru saanud, et kas siis ikkagi viimasel ajal esineb juhtumeid, kus käsipagasit ei lubata salongi (kuigi vastab nõuetele) või mitte.

Tänud kõigile ette,kes vastata viitsivad :)