Firefly

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma juba tegelikult üsna palju surfasin siin, aga kõigele ikka ei leidnud vastuseid. Näiteks selline praktiline küsimus. Kui minna safarile 4-5ks päevaks, kas siis tuleb kogu oma maine vara kaasa võtta? Või kuhu see jätta? Hotelli pole mõtet selle aja eest maksta, eksole. Kas hotelli jätta on ok? Aga misasjad tuleks safarile kaasa võtta?
Need kaks põhisafarit on algusega põhjast, on nii? Aga mida teha siis, kui oled Daris? Kas sealt pole mõtet üldse safarile minna või tasuks Mikumi ja Selous ka ikkagi vaadata (või veel mingi muu)?
Kirjutan kindlasti ka Enele.

Seda ma muidugi tean, et seal randu pole, aga Koh Samet jmt saared ei ole sealt ju kaugel, läheks sinna edasi. Mõtlesin Bangkokki pigem piirkonna, kui konkreetse sihtkoha mõttes. Ikkagi, küsimus jääb samaks, kas lähedalasuvad rannad (misiganes need siis ka on), on avatud ja on sealt loota rannapuhkust või ainult vihmavarju all istumist?

Eile sain Flugladenist mingi imeliku Storno arve, nullidega ja all kiri, et Flugladen võtab 55 eurot pileti pealt endale. Ma õnneks väga ei erutunud sellest. Täna tuli siis samasugune kiri nagu siin eelmistelegi, millest ma saan aru, et Flugladen tagastab kogu summa 5-10 päeva jooksul. Kahju! Ma oleks ikka reisile läinud :( Raido, mis reisi sa asemele valisid? Tahaks ka ikka kuhugi talvel minna, nüüd siis peab jälle otsingutega alustama.

Soovitan kirjutada Budgetairi (ise kirjutasin sellele .lv lõpuga aadressile). Sealt vastati kohe. Anti teada, et tegeldakse probleemiga ja peagi antakse tagasisidet. Asi seegi! Ja ei pidanudki kehvas saksa keeles purssima :)

Raido, mis numbril sina helistasid Budgetisse? Mina neid küll kätte ei saa. Helistasin budgetair.lv lehelt leitud numbril - +31 23 517 6387, ma ei oska sealt muud riiki valida, ei vali ju Prantsusmaa, India või Hispaania kliendituge, Läti oma oleks nagu kõige loogilisem? Aga jäängi ooterezhiimi tiksuma :(

Budgetairi kontaktnumber on kohe lehe üleval servas.
Aga panen otselingi: https://www.budgetair.lv/en/contact

Samas, sest numbrist väga palju kasu ei ole. Ma olen nüüd juba mitu raksu ooterezhiimil istunud ja oodanud, ühendust ikka ei saa.

Raido, kas oled tagasisidet saanud?
Ma ei mõista, kas ongi nii, et ostad piletid, need tühistatakse ja raha tagasi ei saagi? Ma pole siiani mitte mingit tagasisidet oma piletite kohta saanud, ainult Checkmytripist näen, et tühistatud. Flugladenist ostsin.

Aitäh info eest, Raido. Mis hinnaga sa piletid muidu ostsid? Kui selle kõige soodsama hinnaga, siis isegi 250 eurot juurde makstes on ju ikkagi hea diil. Mina nii soodsalt ei saanud, ma jäin pisut mõtisklema. Ei tea, mis nad mulle pakuks? Helistasin, aga istusin tükk aega ooterezhiimil, eks proovin varsti uuesti.

Triinuli, täiesti nõus. Eks juba pileteid ostes olin 90% kindel, et need tühistatakse, nüüd tahakski vaid infot, kuidas raha tagasi saab. Mingit sama hinnaga lendu vmt ma isegi ei unista :)

Mina võin anda tagasisidet, mida Flugladen vastab - kirjutasin neile eile.
Hetkeseisuga ei ole saanud teadet tühistamise kohta ega mingit muud vihjet peale Checkmytripi lehe.

Kas keegi Flugladenist ostnu on meili saanud tühistamise kohta?
Mina ei ole. Tühistamisteadet pole, raha aga on makstud. Kuidas raha tagasi saada?

Mina pole siiani meili saanud :(

Minul olid ostetud flugladen.de-st.

Ei soovita seega Venemaa pileteid osta, kuna arvata on, et kõik need Etihadi veapiletid tühistatakse. Ma kusjuures ei ostnud veel "põhjast", vaid veidi hiljem ja kallimalt, aga näe. Ikkagi.

Jepp, minu piletid ka tühistatud, vähemalt Checkmytripi lehelt vaadates kõik lennud cancelled. Meili pole saanud.