Taluste

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervist . 

Postitan siia vahele oma küsimuse ka , ehk oskab aidata keegi? 
Endal minek samuti Märtsi alguses sooja. Kas Vantaa lennujaamas on mingeid kappe ka kuhu saaks oma talveriided ca 2 nädalaks hoiule panna? Läheks , lennukisse juba õhemate riietega. 
:)

Eelmine aasta käisin Tais. Tallinn-Moskva-Phuket ja tagasi Phuket-Bangkok-Moskva-Tallinn . Piletid ostsin Mytrip.com kaudu . Oma lolluse tõttu panin kaaslase ees ja perekonnanime vastupidi. Käisin Tallinna lennujaamas Aerofloti putkas küsimas , et kas saavad nime ära muuta, ei saanud ,kuna Phuket-Bangkoki lendu teenindas Bangkok Airways. Lõpuks maksin Mytripile veel 250€ , et nimi õigesse lahtrisse saaks piletil. Oleks ainult Aerofloti lennukitega sõitnud, siis 30€ga oleks teenindaja ise nime paika seal Tallinna lennujaamas pannud. 

Ühesõnaga , ei näe mingit ohtu osta vahendaja kaudu piletit, olen seda ennegi teinud ja kõik on alati hästi läinud. Ja kui ümberistumistega teenindab sama lennufirma, siis saad kõik oma mured otse nendega ära rääkida, aitavad alati. 
Pileti otsmisel ja andmete sisestamisel tuleb lihtsalt hoolas olla, et vältida probleeme .
Mytripiga sain suht kiiresti ühendust, helistades muidugi. Ootama pidi pikalt ja päris kalliks läksid need kõned . 

Päikest :)

Saan aru , et inimene unustas eseme PhiPhile aga ise on juba Katal hotellis. Nemad lähevad ennem Katalt minema , kui ese , siis jõuab postiga PhiPhilt Katale.? Facebookis on grupid Paradiisisaar ja Eestlased Phuketil. Mõtekam sinna kirjutada :)

Soovitaks siis pigem Sunni Beachi. Ise olime Nessebaris, suhteliselt rahulik ja ilus koht, seal oli miski vanalinna osa ka veel , ilus koht ühesõnaga. Sunny Beach seal kõrval kohe. Ca 6km siis Nessebari ja Sunny Beachi vahe. Panen hotelli ka siia kus olime ( Katusel bassein, hotellis veel jõusaal ja bowling )

https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g303648-d1107980-Reviews-Marieta_Palace-Nessebar_Burgas_Province.html

:)

Tervist!

Mis hinna eest saab Phi Phil rentida päevaks siis paadi ( Long-tail boat , speed boat ) koos juhiga. Ei ole soovi osta mingit paketti kusagilt tänava pealt. Olen googeldanud ja uurinud nende päevaste trippide kohta seal saare ümbruses aga tundub , et kõik on nagu liiga ära korraldatud ( tund aega Maya Bayl , pool tundi kusagil snorgeldamiseks , Monkey islandile ei lasta üldse vahest, jne ) .
Ühesõnaga soov oleks siis kõik need ilusad ja kuulsad kohad läbi käia nii, et ca kell 8 hommikul sõidaks Phi Phi sadamast minema ja saaks igal pool rahulikult olla ilma, et keegi ajaliselt tagant sunniks. Kellel hiljutisi kogemusi siis palun jagage millised on hetkel hinnad.

Minek Märtsi kuus ja ööbimine bronnitud 2ööd Phi Phil.

Päikest!

@jaanp . Olen ise ka seda Villa Elisabethi vaadanud, aga ei ole päris kindel veel selles... Ise lähen 19.03.2017 Tallinn-Helsingi-Phuket , samale pakkumisele oli veel pileteid saada ca 550€ nägu.

Tervitus kõigile :)

Oleks natuke abi vaja. Olen minemas ( 2 inimest )Märtsi keskel Phuketile kaheks nädalaks ja sooviks natuke abi majutuse leidmisel, Kata/Karon Beachil . Esialgu võtaks majutuse sinna kolmeks päevaks ja siis hiljem vaataks kohapeal juba oma silmaga midagi. Plaan pole nagunii yhes kohas pikalt olla.
Hind võiks siis jääda max 70€ öö. Bookingut olen juba mitu päeva lapanud ( Pildid on ilusad aga reaalsus on teine ilmselt ) .
Kes kus ööbinud ja kuidas rahule jäänud, mida soovitate?
Tänud!

Tere.
Sai ostetud just piletid MyTrip kaudu, ei küsitud Passi andmeid ( makse läks ilusti läbi ja broneering tuli ilusti mailile kohe ) Küsimus neile kes vastata oskavad,et vedaja on Finnair ( Tallinn - Phuket ) . Kellel kogemusi , et millal ja kuhu ma need passi andmed annan ja kus kohas see check in tehakse?
Tänan!

4 aastat tagasi olin samas hotellis. Hotell oli sel ajal üsna normaalne. Esimesel õhtul oli jama sooja vee ja konditsioneeriga, see probleem lahendati kiirelt. Küsi tuba endale basseini äärde kuna sellel hotellil on kaks osa. Teine hotelli osa jääb eemale kusagile nurga taha, selle maja ukse ees seisis relvastatud turvamees sel ajal kui mina seal olin.Kõik hinnas võtad siis on joogid tasuta (õlu, rumm,gin ) Hotelli rand oli ilus. Snorgeldamis asju pole vaja kyll kaasa vedada, kõike saab seal osta. Merel saad sukelduda ja snorgeldada, viikase sind ilusate korallide juurde ka kui sul soovi on.

Kuidas ja kaugel see autorent oli? Ja kas autorendi eest sai maksta ainult krediitkaardiga? :)

Okei. Eks kohale jõuab siis vaatab mis seal saama hakkab :)

Lendan ka 7 Augustil samasse hotelli. Loodan , et väga pettuma ei pea. Mõtlen just seda , et suurem pidu ja ilusamad rannad on siiski vist Sunny Beachil? Kuidas üldse liikuda sinna Sunny Beachile? Jala on vist väga pikk maa?