Paparazzi Imre

Reisisell, liitus Tripiga 3 aastat tagasi
9 meeldimist
7 postitust / 54 kommentaari
11 (1.8%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid
Oletame, et piletid ostmata. Sel juhul kui kaalud Finnair lendu, mis muide on kiireim ja seetõttu mugavaim ühendus TLL-SIN, siis Tallinnast jõuab kenasti ja sel juhul tegu Connecting Flight piletiga, mis kohustab lennufirmat sind parimal moel kohtlema. Kui piletid HEL-SIN juba olemas,  siis teeksin kindlasti reisitõrkega kindlustuse ja mugavuse osas valiksin lennuki. Samas kui ikka maha jääd, siis on puhkus rikutud ikkagi osaliselt. Piletid eraldi või koos, alati jääb variant, et ilm ei luba Tallinnas õhku tõusta, mida juhtub harva, aga juhtub. Need on on variandid, otsustada tuleb sinul.
Aga naudi Singapuri, vahva linnriik, mulle läks südamesse.

Tänud aja/vaeva eest. Testisin veel. Tõesti arusaamatu, osade sihtkohtade puhul annab diagrammi, osadel mitte. Eelmisel aastal näitas kindlasti TLL-SIN, täna mitte. Ise olen viimasel ajal rohkem seetõttu google flights´i kasutanud.

Chichen Itza oli vähemalt 3 aastat tagasi turg. Kui on soovi, et lapsele hakatakse igasugu lelusid pakkuma siis kindlasti minna. Kui Mehhikos muidu ei kohanud pealekäivat kauplemist, siis seal nägin. Turistile on seal rohkem ka tugiteenuseid. Ise eelistaksin Coba´t. Tulumist tunduvalt lähem minna ka. Palenque´s pole käinud äkki sel aastal lähen, ei tea.
Andres, kas Palenque´s  on ka püramiidile ronimine lubatud ?
Akumal´s oli midagi vee-lõbustus-parki sarnast, ei käinud aga võib-olla lapsele ehk midagi. Jõuad hotelli seal igasugu reklaamid olemas.
Ise olen Mehhikos novembri teises pooles, seega aeg ei kattu.

Riiki sisenemisel võib järjekord päris pikk olla. Kuigi nad suunavad seal ja ühtlustavad järjekordi, siis aega kulub.
Paar fotot T4 (neljandast terminaalist - no on ikka puhas)
Minu jaoks oli Singapur suurem elamus kui Bali ja Gili jne. Kel vähegi aega, peatuge linnas ja te ei kahetse. Minu Singapuri reisivideo on tuubis endiselt allesSul uus mänguasi - lennumasin ?
Siit ka võib-olla teistele huvipakkuv küsimus:
Millised reeglid kehtivad drooni vedamisele lennukis ja millised on sinu soovitused. Juba varasemalt ei tohtinud akusid äraantavasse pagasisse panna.

2015 aasta kogemuse põhjal võin öelda, et ESTA on vajalik ja ka piisav. Saab kohe jätkulennule minna või ka pikema peatuse teha, olenevalt lennuvõimalustest üks ja sama ESTA.

Lennujaama bussiga 5€ oli 2016 hind, saad kesklinna. Buss peatus ise maapeal aga bussiterminal on maa-all. Seal nii piletiautomaadid kui ka bussist sai piletit osta. Netist leiab nii bussimaršuudid kui hinnad kenasti kätte. Ise sõitsin Cań Picafort´i ja liiklus toimus nagu kellavärk. Soovitan.

Ühte - teist Singapuri kohta leiab minu videost, kui viitsimist vaadata.
https://trip.ee/foorum/uldfoorum/singapuri-reisivideo

Kuulaks ka targemate nõuandeid. Hotelli majutus tundub Maltal suhteliselt kallis olema. Külaliskorterid tundusid mõistliku hinnaga. Endal jäi silma Mellieha küla, teeks ühe kiirvisiidi sinna mais.
Trip pole siin reklaaminud aga jah, RIX-MLA-RIX pileteid leiab kohtati päris soodsalt nii veebruari lõpus, märtsi lõpus kui mai alguses. Ise ostsin 88€ga ära.

Tundmatut asja ei pea tõesti vedama. Juhul kui keegi tõesti lendaks Kuubale, siis saaks ta siit poest ise selle ketta osta. Ei maksa need kettad hingehinda al. 60€. Ja kui jääbki ketas endale, siis pole sellest ju suurt muret. Ostja loeb seda postitust, järelikult on tal arvuti, järelikult on tal ketast vaja. Kasvõi turvakoopia tegemiseks oma asjadest. Paraku mina pole Kuubale tulemas.

Loodetavasti on piletid juba ostetud. Igatahes ka minul on läbi Travellink´i ostes pagas hinnas. Logisin Norwegiani lehele sisse ja imestasin, miks saan osta vaid eripagasit. Helistasin siis klienditeenidusse igaks juhuks üle. Hind oli tõesti sama, mis otse käsipagasiga ostes.

Lomboki lennujaamas ja Mataramis sai sula välja võtta küll. Tasudes vahet eri automaatidel ei märganud.

Lennukiga kiireim ja mugavaim. Praya lennujaam on nii väike, et väga aega ei kulu. Ja Prayast Kutasse paarkümmend kilti. Pean tunnistama, et Lombok jäi aja puudusel üle vaatamata, aga tundus, et põhiliselt peab arvestama kohaliku toiduga, seega kohalikul toidul hinnaerinevused väikesed. Võimalus oleks üks ots lennata ja tagasi ntx paadiga üle Gili´de. Lennujaam - Bangsal Harbor tuli Blue Bird taksoga ca 330 000 IDR, erasõitjatega kauple 300 - toimis. Sõiduaeg ca 3 tundi.

Singapore Airlines reiting on parem ning äraantav pagas oli minu mäletamist mööda hinnas. Kuna sul eraldi piletid, siis jäta kindasti ajavaru lendude vahele ka mingi hilinemise jagu. Või võta hea reisitõrkekindlustus. Singapore Airlines lendab nii terminal 2 kui 3. Finnair 1. Arvesta siis ka siis sellega, kuigi rongid/bussid liiguvad suht tihedalt.
Teemast välja, aga kuna olin ise selle küsimuse ees mõned kuud tagasi siis: Kas olles 137km ekvaatorist (Singapuris) on mõtet tagasi lennata Taisse, kuhu pääseb tunduvalt odavamalt ja otse? Mina valisin teise tee, aga igaüks otsustab muidugi ise.

Postmees loodab oma "hävitava" pealkirjaga klikke saada. Kurb on lugeda, et soovitakse draamat teha ja paanikat külvata. Mõistlikult käitudes saab Balil ka praegu puhkuse veedetud. Kui kardate, sõitke siis paadiga ntx Lomboki Kutasse. Jääb vulkaanist ikka väga kaugele. Aga lõuna Bali elab tava elu edasi ning usun, et kohalikud ka täna ei paanitse muu pärast kui et turiste = raha jääb neil vähemaks. Meie jõudsime täna kenasti koju.

Heret, milline lennufirma teate saatis?

15.30LT keeras vihmakraanid lahti. Pärastlõuna on tugeva pilvkattega. Kõik toimetavad vaikselt edasi ega paanitse. Ootame.

Hetkel Lennud tühistatud 09:09LT

Praegu hilisõhtul enamik lende väljub. Ei välju need, kes siia lennu tühistasid, sest koduks DPS kellelegi pole. Siia võib tulla, puhata saab. Arvestama peaks, et äralend võib lükkuda. Keeruliseks teeb see jätkulennu planeerimise, kui pole ühel piletil.
Uus update kl 10.00LT (04.00 Eesti) kui me koos kasutajaga Kroks proovime siit ära lennata. Üks lennuk just lendab üle - lootust on.
Kuta 00:08LT

Olen Kutas. Lennujaama pole jälginud ja lähenemis trajektoor ei jää meie asukoha kohal, aga päike paistab ja keegi paanikas ringi ei jookse.

Tuul pole ida poole midagi kandnud. Gili T'l päike, vahelduv pilvisus. Nagu varemgi.

Mina olen Bale Sampan bungalows hetkel. See on rannas, sadamast üles ca 1km. Hind kõrgem kui Kroks võttis 590 000-700 000 IDR, aga siin on eestlasele kõik suht mõistliku hinnaga. Üldiselt saab ette bukkimata toa 1-2 ööks lihtsalt. Kui pole plaanis paikseks jääda siis ok. Pikemaks ajaks hea reitinguga kohas järjest tuba ei pruugi olla. Rahvast on tõesti vähe. Täna on ilm pilves, päikest pole. Muidu on alati päikest näidanud.

Andres, ma ei tea mis kuus sa seal olid. Jah, hooaajal ehk jõul - märts ilmselt ongi ülerahvastatud Rahvast oli ka rohkem sadama poolses rannas, kui põhja osas oli vähem. Kuna kodanik siin läheb novembri lõpus, mina käisin seal 2015 novemberis, siis julgen novembri kuus külastust täitsa soovitada. Tulumi rand oli jah, novembris täitsa inimtühi, selles osas erinevus on aastaringselt. Aga kuna aega on mitu päeva, siis jõuab ju mõlemad kohad ära käia. Tulumis tasub ka rattaga randa minna, väldib parkimisprobleemi. Novembris 2015 oli ratta päevahind 55 -70 kohalikku raha.

Nõustun, Cancunis pole midagi teha. ADO sõidab ka otse lennujaamast Carmenisse. Pileti sai 2a tagasi vähemalt bussi eest.
Lisaks ülalpool mainitule võib teha päevatripi Isla Mujeres´le. Cancuni bussijaamast tasub kaubelda takso, jala veidi kauge ja linnabussi käib kuis käib, lõpuni aru ma ei saanudki. Saarel võib ju kauem olla, aga koht pigem lebotamiseks kui vaatamiseks. Põhja poolne rand on ilus. Tulumist suht 40km oli Coba, see vähem turistikas. Rendiautoga sinna. Kohapel rendi ratas, jala seal mõtetu ajakulu, lisaks sõites saab õhu liikuma, hea jahutus.
Miamist polnud ka mingi probleem Cancuni saada, ming ankeedi täitsin lennukis vaid ära , see oli muidugi puhtas hispaania keeles :)