janika_a

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Merka17, olen ka ise seda kasutanud. Jäin rahule. Lisaks on minu meelest hea ka 7/24transfer, mida kasutasin hotellist lennujaama sõitmiseks. Sõidab ka öösiti:

https://www.724transfer.com/

Ka minul hiljutisest Alanya reisist huvitav kogemus. Lugesin enne reisi foorumit ja otsustasin siin pakutud Pasha numbril helistada, eelnevalt uurisin ka tausta facebooki-st. Bookisime hamami ja veel mõned ekskursioonid. Kõik läks väga kenasti, kuni jõudsime Alanyasse ja tänaval kohalikust reisibüroost üks meesterahvas hakkas meile erinevaid ekskursioone pakkuma, mis olime juba Pasha kaudu varasemalt ära tellinud. Mees pakkus safari hinnaks 25 eurot ja paaditripi hinnaks ka 25 eurot. Abikaasa teatas mehele, et Pasha pakkus samu asju 17 euroga. Reisibüroo mees läks silmnähtavalt närvi ning hakkas hinda alla kruvima ehk pakkus mõlema tripi hinnaks 15 eurot. Kuna see oli Pasha hindadest veidi soodsam, otsustasimegi selle kasuks, kuid täiesti mõtlematult!!!
Safari päeva hommikul ilmus jeep meie hotelli ette, aga see oli täiesti räämas, vähemalt 50 aastat vana masin. Ei julgenud väga kommenteerida, kuid istusime ikkagi autosse. Pealtnäha sai see jeep maksimaalselt 10 inimest vedada, kuid inimesi tuli järjest ja järjest rohkem peale. Lõpuks oli meid 13 + 3 last, kes pidid vanemate süles istuma. Osad inimesed ei saanud üldse istuda. Lisaks sellele läks jeep poolel teel katki ja pidime tükk aega ootama enne, kui keegi seda parandama tuli.
Pärast sellist kogemust tahtsime paaditripi tühistada, kui mees, kes meile selle reisibüroost müüs, ei lubanud tühistada ja kuna olime ka ette tasunud, siis läksime paaditripile. Eelnevalt oli lubatud eestlasest giidi ja kinnitati, et laeval on ka teisi eestlasi, kuid nii see ei olnud. Paadil oli liiga palju rahvast ja seega ei saanud me ka sellest sõidust rõõmu tunda.
Lõppkokkuvõttes - tahtsime säästa mõned eurod, aga selle eest saime 2 päeva kohutavaid elamusi.

Tänan, cragum, tundud kõike teadvat, eriti kommenteerides minu imekauneid fraase! Oleksin teadnud, et ta neid tüüpilisi promoartikleid tellib, siis oleksin võinud temaga selles kokku leppida, ehk oleksin ka mõnda meelehead küsida saanud :)

Ei tunne Pashat isiklikult, samas ei pea end ka naiivitariks. Lisaks on nii, et väikesele eestlasele suures riigis piisab vaimustusse viimiseks üsna vähesest - näiteks sellest, kui keegi räägib sinuga eesti keeles. Pasha ei räägi küll sellisel tasemel, nagu mõned siin foorumis kiitnud on, kuid nalja tegi see purssimine ikka. Näha on, et inimesel on huvi ja see tõstis ausalt öeldes usaldusväärsus kõvasti. Kahjuks teisi selliseid iga nurga pealt ei leidnud, aga Sa oled kindlasti rohkem sealse eluga kursis, seega ei mõista Sind hukka.

Samuti olin Alanyas esimest korda, seetõttu ei oska kahjuks nende tüüpilist autoparki ega "tavalisi reiside vahendajaid" kommenteerida. Sattusin lihtsalt üsna täbarasse olukorda ning tahtsin seda jagada.

Teistele aga soovin huiarite-vaba reisi! :)