mmarilyn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

4 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma ei saanud nüüd täpselt küsimusest aru...
Kui see seisnes selles, et kuidas ma suvel rohke raha teenida kavatsen, siis võtmekohaks on see, et esiteks on mul siis rohkem aega (st pole loenguid) ja paljudes kohtades just otsitakse hooajatöötajaid.
Kui küsimus seisnes selles, kuidas ma üldse raha teenin, kui nii püsimatu olen, siis ma ütleks, et olen veel piisavalt noor, et kui üks valik õige ei tundu, siis ma ei jätka sellega, hambad ristis, vaid muudan midagi - kas siis ala üldiselt või teen väikese hingetõmbepausi vm, kuidas aga vaja on. Rutiin pole minu jaoks.

Plaan on üldiselt jõus, kuigi vahepeal mõtisklesin ka selle üle, et võib-olla alustan teekonda hiljem, nt septembris-oktoobris. Üheks võtmeküsimuseks on mul veel enne reisi raha teenimine, milleks mul suvel tõenäoliselt rohkem võimalust on. Seni üritan lihtsalt kokkuhoidlikum olla :)
Aga üldiselt jah, mida rohkem ma loengutes käin, seda rohkem tunnen, et palun, ruttu, kaugele siiiiit!!!

Olen vahepeal natuke maad kuulanud ja tundub, et mitmed sihtkohamaad, mis mind huvitavad (Indoneesia, Tai, Nepaal) on päris turvalised ka kahel noorel naisel avastamiseks. (Ausõna, mu ainus põhjus seniseks sooliseks diskrimineerimiseks oli see, et ikka elusalt ja tervelt ka tagasi jõuda.) Ühesõnaga - kui mõni neiu on seiklusest huvitatud, siis andkem minna!