Citybird001

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei, mina ka mõne lapse ema :) ja olen ühe reisi Tais teinud nii, et sõitnud algul Bangkoki, siis rongiga Chiang Maisse, seal läheduses ringi tripitanud ja seejärel tagasi Bangkoki, ning teinud siis Bangkokist rannapuhkuse lõppu, käinud Koh Changil (ja Koh Kutil). Koh Changile oli ka suht mugav minna ja sai mõnusa rannapuhkuse. Ehk siis Bangkok-Chiang Mai-Bangkok-Koh Chang, oleks nt minu soovitus.

Jah seda ma just mõtlesingi, et odav hind viletsam kvaliteet. Aga hind Pasha kaudu ei olnud odav. Oleksin ostnud tänavalt odavama, oleksin ju "mõistnud" ka viletsat kvaliteeti, aga oleksin võinud ka hoopis üllatuda, eks? Pasha pakub ju "parimat" eestlastele, aga seda ma ei saanud ja ei öelnud ta mulle, et näe kui maksad 30 euri juurde, viime Sind paremasse hamami. 1000V kommentaarile "Sorry aga sinu arvamus on sinu arvamus. Oleks selle arvamuse kirjutanud mõni Tripi guru oleks teine asi.". Jah Sul on õigus, minu arvamus on minu arvamus. Ma tahtsin selle lõpuks kirja panna, et mina usaldasin ka siinsete võib-olla Sinu jaoks mõne "tripi guru" arvamust, aga mina sain "petta" nende positiivsete "promokiitustega" ja hoiatan lõpuks omalt poolt, et kõik pole kuld, mis hiilgab või siin ka kiidetakse. Ja kuigi ma Siin kirjutanud pole selle nime all, olen ma keskmisest suurem reisumees olnud oma elu jooksul kui tavainimene. Ja kuna minu reise on seinast seina, siis seda küll ärge muretsege, et ma mingi pisiasja pärast vinguks.Lihtsalt väike hoiatus minu poolt asjale juurde. Nii nagu siin tegelikult ka "Türgi asjatundjad" on kirjutanud... Läksin mugavat teed, et näe on üks tore Pasha ja ju ta on välja otsinud parima hinna-kvaliteedi suhtega hamami, aga tuli välja, et nii see ei olnudki. Muudest tema pakutud trippidest ei oska midagi kommenteerida, mulle piisas, et sellega "ämbrisse astusin".

Meie perega käisime eelmisel aastal Alanyas ja kohtusime ka tänu Tripi lugejaskonna kiidusõnadele Pashaga. Ok minu kokkuvõte on, et mõttetu kuju. Jah pillab meelitusi ja räägib lapsehäälega eesti keeles. Võtsime tema kaudu hamami külastuse.Lihtsalt rõve hamam oli. Oleksin võtnud tänavalt oleksin saanud odavama hinna eest parema hinna-kvaliteedi suhtega elamuse. Oleme piisava kogemuspagasiga trippijad, et rohkem sellist viga mitte teha. Tahtsin siis ka siia kohe kirjutada, et ärge minge õnge. Ma ei ole mingi pirtsperse, aga ütleme nii, et Pasha küsitud hind ei ole soodne ja teenus, mis ta pakkus,oli alla arvestust. Mina ei soovita temalt küll millegi ostmist.