Martin73

Reisisell, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

8 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Vot ei ole nii, et istud üksinda taksos ja Karonisse 1000 bahti. Patongist olen saanud lennujaama 4in. 1200. Karon on tunduvalt kaugemal.

Vot just nii on. Mis moodi siis on sinuarust taksos arveldus? Takso hind on alati kilomeetri või tunni hind olenemata kas seal istub 1, 2 või neli inimest. Vaadake marti384 postitust, need hinnad seal lehel on täiesti õiged. 

1000 bahti on ots. Ametlik takso, lennujaama kassast seal õues. Ei sõltu inimeste arvust. Bussiga kuskil 300 bahti inimene.

Paluks viidet infole, et 30 päeva kehtib ka maismaad mööda sisenedes?

Lugupeetud 1000volti, võtsin kapist küpsist ja rollerit ma kindlasti sellistel tingimustel ei rendi. Puupead aga andku minna...

Mis tähendab, et ei saa kindlustust? Kui avarii teed ei pääse siis ka ainult rollri kinni maksmisega vaid pead kinni maksma ka puruks sõidetud 2015 aasta BMW näiteks.

Maksa nii palju ette kui vaja ja nii vähe kui võimalik.

Mina seda ei usu, et peate uued piletid ostma. Võid üsna kindel olla, et sinu piletid kehtivad ja saad lennata halvema stsenaariumi korral asenduslennukiga samadel kuupäevadel.

Kohapeal pangaautomaadist välja võttes on kulu 180 bahti +2,5% summast. Sularaha vahetada kontoris on oluliselt odavam. Kui suuremad summad siis turvalisuse mõttes ei veaks kõike raha taskus.