yllaylla

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Erilist privaatsust otsima ei lähe ei viitsi 10 päeva ainult rannas vedeleda ja ennast praadida, tahaks ikka natuke mõnes linnas ringi kah vaadata seega väga väiksed saared olgu nad siis kariibidel või aasias ei paku eriti huvi.
Dominikaanis oleme vaadanud Puerto Plata piirkonda siis saaks lisaks sosua´s ja cofresi´s ringi vaadata, nende kohta olen hulga positiivseid kirjeldusi lugenud.
Dominikaanis on aastane sademete hulk päris suur, oskab keegi miskit selle kohta kah pajatada kas võib juhtuda et jaanuaris sajab mitu päeva jutti või pigem on õhtuti tugev vihmahoog?

leian et reisi aeg ei oma olulist tähtsust (ideaalis võis reis toimuda jaanuari teises pooles või veebruari alguses), euroopast eksootikat otsima ei lähe. Seega otsime ikkagi päikest ja sooja vett. Ega rahaga siin eriti laiutada ei ole kahe inimese peale võiks kulutada 3000 või äärmisel juhul 3500 euri. Hetkel ainuke asi mis enda jaoks täpselt paika oleme pannud et reis ei tohiks olla pikem kui 10 päeva sest koju jäävad meid ootama 2 väikest last.

Tänud pastakas seega dominikaani üks võimalikest sihtkohtadest. Äkki oskab keegi veel midagi lisada või pakkuda mõne huvitava ja eksootilise koha pulmareisiks?