Bugajakov

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänast ilma 02. aprillil Passo dello Stelviol on näha saidil www.meteopredazzo.it/webcam Alpine

Tere

Kui on soovi näiteks mägedesse minna, siis võiksid külastada Bormiot, 150 km Bergamost ja sealt edasi liikuda Passo dello Stelviole, kus avanevad 2800 m kõrguselt lummavad vaated Itaalia ja Sveitsi alpidele ja see 47 km tõusu Bormiost kuni tippu on juba omaette elamus, sikk sakk tee mööda serpentiini üles ja hiljem tagasi alla. Mina käisin seal küll oma autoga mai lõpus aga Bormiosse saab ühistranspordiga ja sealt edasi turismifirmade ekskursioonibussid viivad üles. Googelda Passo dello Stelvio ja tutvu ka teekonnaga maps.googles.
Niipalju veel et praegu on seal kõik paksu lume all ja mai lõpuski on veel tee ääres 2m kõrgused lumevallid, tee ise on aga puhastatud ja asfalt väljas, sooja sel ajal oli +20 kraadi.

Üks probleemne rendifirma on Bergamo Lennujaamas Firefly.
Eelnevalt detsembris 2015 sai rentalcars. com kodulehe kaudu broneeritud auto Ford Mondeo Estate, mille maksumus nädalaks ajaks oli 202 eurot koos kõigi võimalike kindlustustega, mis nad pakkusid broneerimise hetkel. Deposiit oli sellele autole 2160 eurot.
Kohapeal, 20 jaanuaril 2016 rendifirma Firefly pakkus aga selle asemele odavamat autot Opel Zafira koos kõigi kindlustustega ja võttis maha kaardilt 165 eurot.
Auto sai tagastatud täis paagiga, kõik oli korras ja pretensioone ei olnud. Praegu seisab jätkuvalt üleval et maha on võetud krediitkaardilt nii 202 kui ka 165 eurot ehk siis rentalcars. com 202 ja Firefly 165. Seega, ühe auto rendi eest topelt summa ja siiani pole midagi tagasi kantud, kuigi pean ühepoolset intensiivset kirjavahetust vahendaja firmaga kelleks on siis seesamune rentalcars. com
Arvan et peate olema tähelepanelikumad nendel hetketel, ma vist kusagil lasin kõrvust mööda millegi olulise, kuigi esitasin neile letis vautcheri eelnevalt tehtud broneeringu kohta.

Kokkuvõtlikult reis autoga Itaaliasse ja tagasi mööda kiirteid olid suuremad teeremondid momendil (oktoober) Bialystok-Varssavi vahel, mõned pudelikaelad Chestohowa -Gliwice vahel ja kehvad teeolud remondi tõttu (mõlemas suunas üks kitsas sõidurada) Olomouc-Brno vahel. Samas Austria -Saksamaa piiril meeletu venimine seoses pagulaste puistamisega. Leedus, Panevezyses teed remonditud

Võimalik ka veel sõita Riia-Jelgava-Siaulai-Kelme-Kaunas (E77 ja E85), kusagil 290 km Kaunaseni, sellel teelõigul pole remonttöid, üle Panevezise on aga 30 km lühem kuid teid remonditakse

Tänud Buldoozale ja AndresR kasulike linkide eest.
Samas ka Liisule hea nõuande eest.
Ehk Liisu oskab öelda kus kohas Brennero kiirteelt Bolzano lähedalt maha sõita et edasi minna Passo Lavazzo ja Cavalesesse Dolomiitides, Trento suunas mööda kiirteed edasi uhuda ei viitsi et Egna Orast üles minna.
On see koht Bolzano Nord?
Tänud

Mis need bensuhinnad Poolas Tsehhis Austrias on?