skypikk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari

Seljakotirändur.

Viimased kommentaarid

Seda küll aga KLIA-KLCC'i peaks vist rongiga saama?
Trikutriku,mu noor sõber,kui sul midagi tarka õelda pole,ära hakka vaimukusi pillama.

Hei rändurid,kas keegi 9.1.16 plaanib P. Phenist Sihanoukki minna?Poleks ju paha,näiteks miski Lexuse minikaga rahulikult randa rallida.
Triipkoodi variandil on jumet,juhul,kui oleks veel tulijaid.
Seltsis oleks segasem.

Jutt jumalast õige,mulle tikkusid kaagid Tallinnas ligi,olid isegi vist kaasmaalased.Saa siis saa. aru,kus turvaline on

Ohohh,et kahju ulatus kohe mitme tuhandeni(€,$,KHR?) ,kas rollu pandi ka tuuri ?
Sooviksin infot,mis jõhkra rajooniga tegu.

Hei.
Mina kasutasin Vietnamis liiklemiseks rongi,väga mugav,kiire,odav. Pilet tasub osta otse kassast,ise maksin ikka kõvasti üle.Mulle meeldis näiteks Mui Ne.Ööbimist vaata Agodast.Miski eestlane asjatas ka seal.Aga ei trehvanud teda,alati oli tal kiire.
Uudistamist jägub,kõik tripid saad ise kohapealt( tänavalt)

Aga,kuidas Occheuteal'i(eos oceanfront hotel)piirkond tundub,mõni kiidab taevani,teised jälle laidavad,et pidavat täielik prügila olema?Iseenesest oleks suht normaalne,keskusse 3 kilti Otres-le sama.Teab keegi täpsemalt pajatada?

Tänud postituste eest,tulebki nii inffi koguda.Pildilt vaadates on kõik raskelt kaunid,kõik need hotellid,bungalod,tegelikkus on vist hoopis midagi muud.Vähemalt kui kommentaare lugeda.Hakkan jah,siis teiste piirkondade bronne lõpetama ja jään nähtavasti Otres2-le pesitsema.Loomulikult,
tahaks ikka eestlastega ka suhelda.Juusiis tuleb tuk tuki vellede teenust kasutada.

Hei.
Kindlasti on eestlaste BR hotell hea valik.Aga kuidas tundub Otres2 rajoon,paistab olevat ikka täiega village,vähemalt teed vaadates,kus tehnika vurab? Pimedas vöib isegi mõnele punikule otsa koperdada.Ei saanud hästi aru,kuhu eestlased oma bungalod meisterdasid,teab keegi täpsemalt,ka vist Otres rand?

Jou.
Kuidas rollu rendiga Sihan. lood on,kas võib otse uulitsalt laenata või ikkagi kindlam hotellist üürida?
Ja kuidas mundrimehed suhtuvad valgetesse kimajatesse,on nad väga maijad roheliseraha peale?

Hei.
Kuidas selle rollu rendiga Sihanoukis on,kas võib uulitsalt,esimesest ettejuhtuvast urkast võtta või on ohutum ikkagi hotellist laenata ja kuidas mundrimehed asjasse suhtuvad,kui valged ringi kimavad?

Hei,teadjadmehed,Kambodza viisa on vist lihtsam Phnom Penhi lennujaamas teha.Pidavat passist ja ühest pildist piisama,teab keegi asjast täpsemalt?