cameron

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mulle Swedbanki tädi telefonis ütles, et coronat ei hüvitata. Peaks siis ka kirjalikult küsima, pärast on vähemalt, siis mida näidata.

Juba mõttes valmis neljapäeval Singapuri poole minema…. või jääb nüüd ikka kindlustuse tõttu minemata...

Sellises vanuses lastega ja esimest korda soovitaks minna pakettreisiga ja kõik hinnas hotelli. Hinna, lennuaja ja kvaliteedi suhe kaldub Türgi poole. Jäävad kõik mured autosõidu, turvatoolide ja taksodega ära. Hotell tuleks valida ka pigem ligemale lennujaamale. Räägin Türgi ja kõik hinnas hotelli kogemusele põhinedes. Süüa (vbl ainult rpa) ja mähkmeid pole vaja kaasa võtta. Hotellis on spetsiaalne beebide/väikelaste söögiala, kus on püreed (vist oli Milupa) , nii puu- kui juurvilja omad olemas. Muud sobivat sööki (putru nii piimaga, kui piimata) samuti. Soojendada saab ja söögitoole oli ka kindlasti üle kolme.

Pamperseid müüdi hotelli poes ja igas supermarketis. Ma ei kujuta ette miks peaks beebi riideid 3-4 korda päevas vahetama aga noh. Mul on ka kolm last ja meil kantakse samu riideid 2-3 päeva (ööriided ja ujumisriided on muidugi eraldi aga sama bodiga võib minna nii hommiku- kui õhtusöögilauda ja ka lõunaunne), va tõesti erandjuhud oksendamine vms. Hotellides on üldjuhul olemas ka pesupesemisteenus.

Minu arvates on täiesti mõeldav reisida 3 väikese lapsega, kui on üks täiskasvanu lisaks kaasas. Kõik hinnas rannaäärsest hotellist polegi vaja kuskile kaugemale minna. Süüa saab kogu aeg ja toad koristatud. Igapäevasest kodusest rutiinist saab välja. Ei mõista neid, kes arvavad, et see laste piinamine on. Minu kõik beebieas lapsed on küll hinnanud päikselist randa, liiva ja basseinis ujumist.

Tere
Kust te saate info lennuki vanuse kohta? Olen ka lendamas KidyTouriga aga Türki ja meil lennupartner Tailwind Airlines, lennuk Boeing 737-400. Kodulehelt ma küll lennuki vanuse kohta infot ei leidnud.
Lootsin pääseda Smartlynxi vanadest lennukitest aga tundub, et kõik reisikorraldajad kasutavad mingeid ülivanade lennukitega vedajaid.

Hakkasin ostma läbi selle tickets.ee neid üliodavaid Finnairi Tln-BKK-Tel avivi pileteid. Krediitkaardil ei olnud nii palju vahendeid ja tuli selle kohta vene keelne meil, eelnevad kaks teavitavat meili oli inglise keeles. Ja krediitkaardilt läks 50 senti kuskile Venemaale tickets.ru- le... Kusjuures valisin selle otse lennufirmale maksmise võimaluse. Kas see kahtlane ei ole? Krediitkaardi limiiti sai nüüd suurendatud aga kas lasta nüüd uuesti proovida sellel tickets misiganes asjal raha maha võtta??

Mul ka Momondost juhatab Paravion.uk.com lehele ja Turkish Airlinesi piletid Tallinn-Langkawi-Tallinn 458 euri. Jube odav ja ei ole Paravionist enne kuulnud. Oskab keegi arvata sellest midagi?

Qatari kodulehel olid hinnad tuntavalt kallimad võrreldes nendega, mis siin praegu välja pakutud. Aga kui maksta ei saa, pole suurt kasu neist. Sama teema oli Dubai odavate piletitega, läbi soomekeelse Travellinki meie Swedpanga krediit läbi ei lähe.
Kahju.

Mina igaks juhuks, peale igasuguste kommentaaride lugemist, saatsin hotelli kirja, kus küsisin kas mu broneering on ikka kinnitatud. Hotellist tuli lühike ja konkreetne vastus: we do not deal with Amoma.
Õnneks olin sisse maksnud 10% ja asusin seda helistades ja kirja teel tagasi nõdma. Olen saanud neilt vastuse, et saan kogu raha tagasi (va krediitkaardi maks) aga raha on krediitkaardil endiselt neile broneeritud.

Küsiks ka teemat ära kasutades, et kuidas taksosõiduga seal on? Kas istun autosse, küsin palju x kohta on ja taksojuht ütleb mingi hinna ja nii ongi või peaks kauplema?
Kumb valuuta parem kas kohalik või dollarid?
Kas eelneva kommentaari kirjutaja võiks natuke detailsemalt kõrbe safarit kirjeldada? Selles suhtes, et kas 3 ja 6 aastase lapsega kannataks minna või pigem mitte?
Aitäh