cameron

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi
1 meeldimist
1 postitust / 7 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid
Tere
Kust te saate info lennuki vanuse kohta? Olen ka lendamas KidyTouriga aga Türki ja meil lennupartner Tailwind Airlines, lennuk Boeing 737-400. Kodulehelt ma küll lennuki vanuse kohta infot ei leidnud.
Lootsin pääseda Smartlynxi vanadest lennukitest aga tundub, et kõik reisikorraldajad kasutavad mingeid ülivanade lennukitega vedajaid.

Hakkasin ostma läbi selle tickets.ee neid üliodavaid Finnairi Tln-BKK-Tel avivi pileteid. Krediitkaardil ei olnud nii palju vahendeid ja tuli selle kohta vene keelne meil, eelnevad kaks teavitavat meili oli inglise keeles. Ja krediitkaardilt läks 50 senti kuskile Venemaale tickets.ru- le... Kusjuures valisin selle otse lennufirmale maksmise võimaluse. Kas see kahtlane ei ole? Krediitkaardi limiiti sai nüüd suurendatud aga kas lasta nüüd uuesti proovida sellel tickets misiganes asjal raha maha võtta??

Mul ka Momondost juhatab Paravion.uk.com lehele ja Turkish Airlinesi piletid Tallinn-Langkawi-Tallinn 458 euri. Jube odav ja ei ole Paravionist enne kuulnud. Oskab keegi arvata sellest midagi?

Qatari kodulehel olid hinnad tuntavalt kallimad võrreldes nendega, mis siin praegu välja pakutud. Aga kui maksta ei saa, pole suurt kasu neist. Sama teema oli Dubai odavate piletitega, läbi soomekeelse Travellinki meie Swedpanga krediit läbi ei lähe.
Kahju.

Mina igaks juhuks, peale igasuguste kommentaaride lugemist, saatsin hotelli kirja, kus küsisin kas mu broneering on ikka kinnitatud. Hotellist tuli lühike ja konkreetne vastus: we do not deal with Amoma.
Õnneks olin sisse maksnud 10% ja asusin seda helistades ja kirja teel tagasi nõdma. Olen saanud neilt vastuse, et saan kogu raha tagasi (va krediitkaardi maks) aga raha on krediitkaardil endiselt neile broneeritud.

Küsiks ka teemat ära kasutades, et kuidas taksosõiduga seal on? Kas istun autosse, küsin palju x kohta on ja taksojuht ütleb mingi hinna ja nii ongi või peaks kauplema?
Kumb valuuta parem kas kohalik või dollarid?
Kas eelneva kommentaari kirjutaja võiks natuke detailsemalt kõrbe safarit kirjeldada? Selles suhtes, et kas 3 ja 6 aastase lapsega kannataks minna või pigem mitte?
Aitäh