mtz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

SFi ilm on aasta ringi laias laastus nagu Eesti sügis. Võib olla suviselt soe ja tuulevaikne, võib olla külm, niiske ja tuuline. Kõik see võib vahetuda päeva jooksul mitu korda ja tihtilugu erineb sõltuvalt sellest kus sa asud(niiske külm tuleb ookeanilt ja sõltuvalt kogusest kas tuleb üle mäe või mitte), niiet hommikuse ilma järgi ei maksa riideid valida - pusa selga ja tuulekas seljakotti :) Minu kogemuse järgi on talvel ilm stabiilsem kui suvel.

Lennujaamast SFi on kõige lihtsam minna BARTiga(linnarong), peatus on kohe lennujaamas sees ja linnas peatub mitmes kohas kust on mugav tramm-metroo või bussiga edasi minna. Ja kordaks üle, et SFis autot väga pole vaja. Aga, autorent on linnas oluliselt kallim kui lennujaamas, olen tihtilugu linnast BARTiga lennujaama läinud ja sealt auto võtnud, niikuinii sõidad sinnapoole ja pea poole odavam hind alati boonus. Uuri kindlustuste teemat, neid on seal kaks(CDW, LDW) ja mõlemat üritatakse sulle pähe määrida, aga reisikindlustus võib neid osaliselt katta ja saad odavamalt, ühtlasi üritavad pähe määrida ka tervisekindlustust. Ilma GPSita pole mõtet üritada liigelda, tihtilugu peab kuurealisel teel väga õiges rajas olema ning linna jõudes teevad kiirteed väga huvitavaid hargnemisi ja pööramisi ning miskipärast kaob linnas harjumatu sõiduviisakus kiirteedel ära.

Aga kuigi linnas autot väga vaja pole, siis on kohti kuhu on oluliselt mugavam autoga minna, näiteks Twin Peaks(siia saab ka taksoga) ja on kohti kus peab autoga käima nagu Hawk Hill. Googelda mõlemat, uskumatud vaated. Suured sillad on tasulised, aga minu teada neis enam sularahas maksta ei saa, kas võtad autole FastTracki või lähed pärast vastavale veebilehele ja maksad krediitkaardiga(nad teevad numbrituvastust).

Tegin ühele tuttavale väikse SFi kaardi mõnede punktidega kus käia, ühe päevaga igale poole ei jõua ja kõik ei pruugi huvitada, aga äkki midagi leiad: https://www.google.com/maps/d/viewer?hl=en&authuser=0&mid=zrgX8Vf6gTpo.k2ohh85Hcfpw