6unauss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
27 meeldimist
7 postitust / 123 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Söögiga läheb ka Filipiinidel õnneks,kui kasutada tripadvisorit :D Nt Boholil oli söögikoht,mis pakkus aasia kööki, tai, vietnam jne. Kõik oli maitsev ja terrrrravvvvvvv Ja on ka seal saarel , täpsemalt pealinnas Tagbilarannis kohalike nö rikkuritele mõeldud resto, ka väggga hea elamus :)

Uuri kindlasti tripadvisorist juurde, nii ei oska kosta. Trüki hotelli nimi sisse.
Hetkel ei meenu, aga terminal21 kandis olid veel kaks väga luksusliku malli, üks oli pm hõbe, teine kuld ( seal müüdi vaid LV, Guccit jne) sinna ei sisenenud :D Läksime kõrvale, nõksa soodsamasse :D :D All oli uhke söögiosakond, said end austri leti ääre istutada ja shampanjaga mekkida. Lisaks pakuti igal sammul sulle kõike kaupa proovida, läksime koju minekuks kraami varuma ja saime hoopis kõhud punni :D

Enamus päevakava panimegi tripadvisori järgi paika ja tänavalt ei võtnud midagi ,et mitte petta saada :)

Ise olime Urbana Langsuanis, teist korda, meeldib 33ndal korrusel olev bassein :D Ta on 5 tärniste hotellide piirkonnas. Kõigi tänavate hotellide juures on Langsuan nimes. Kuna olin teist korda siis seekord vanalinna ei läinud, olime niisama 2p kohapeal, tegevust jätkus :) https://www.booking.com/hotel/th/urbana-langsuan.et.html?label=gen173nr-1DCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaEKIAQGYAQu4AQfIAQzYAQPoAQGSAgF5qAID;sid=a354fabe246b231805087a690880d107;checkin=2017-05-06;checkout=2017-05-07;ucfs=1;highlighted_blocks=2741601_95151211_0_2_0;all_sr_blocks=2741601_95151211_0_2_0;room1=A%2CA;hpos=1;dest_type=city;dest_id=-3414440;raw_dest_type=hotel;srfid=8d672cc200c9edc2703912bf04815faa97f7bda9X1;from=searchresults;highlight_room=#hotelTmpl

Terminal21 on huvitav uus kaubanduskeskus, lastel ka põnev. http://www.bangkok.com/shopping-mall/terminal21.htm Sõitesime UBERiga, mis on odavam, kui taksomeeter takso ja puhtamad!
https://www.tripadvisor.com/Restaurants-g293916-Bangkok.html#EATERY_OVERVIEW_BOX siit otsisime söögikohti,.

Meie üks lemmikuid https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g293916-d4306866-Reviews-Sit_and_Wonder-Bangkok.html, piirkond on ka mõnus. Pikk tänav,vasemal paremal kokteilikad ja söögikohad. Ja toit oli täpselt nii terravv,kui kohalik toit olema peab. Uhasime Uberiga hotellist kohale, läks u 3,5 euri keskmine ots maksma ;) Tasub muidugi AMA sse minna,kui õnnestub. Tal ei ole väga pikad ajad lahtiolekul aga ta on top1, just hinna ja kv suhtes.

Soovitan Pathumwan,i piirkonda. Kesklinna! Mallid lähedal ;)

Nt sõita päevaks Veronasse rongiga, u 1,20h kaugusel ;)

Hey,

ise bookisin: ApArt Hotel Lupetta 5 , eks paistab. Asukoht väggga keskel ;) Minek 4 kesti. Apartment 2 korrusel, terassiga.

Tullest just Myanmarist ja käinud eelmine aasta FIlipiinidel...njham, seni on prügiseim mulle olnud just Tai! Filipiinid vast on parimad, neil on juba kodude ees prügikastid, nagu Usas, tänava otsa jätad korvi prügi ja auto tuleb ja viib ära. Sama oli Myanmaris, oli kohti kuhu pürgi visata. Jah, nägin ka mõnda kohta, kus oli palju pürgi, igatahes Myanmar üllatas mind mitmeti. Arvasin, et vaene ja maha jäänud riik....
Bali kõrval saarel Nusa Penidal puudus pürgimajandus 101% , kõik,mis üle visati banaanipuudesalu...

Hmm ise sai ostetud 2a tagasi c.a 560 euriga, algus TLN, lennuaeg jäi ka sinna 20 pluss tunni sisse.

To Kroks,

50 euri on hotelli enda fix hind! Jah, oleksime võinud võtta ka takso, juhi vms. Aga raske uskuda,et kui võtad Kutast juhu, viib sind 4-5h kaugusele ja sõidab üksi tühjalt tagasi ja summa on 35 euri!
Isegi kui on, me ei sõitnud taksoga vaid hotelli enda auto ja selle juhiga.
Ei virise grammi ka selle teenuse üle.

To tartlane

ära nüüd üle pinguta, meie hotellis elu seisma ei jäänud, v.a kell 20.00 panid resto kinni, toas tõmbasime kaardinad ette, vaatasime arvutist filme ja chillisime niisama, päeval lesisin bassu ära,lugesin ja ujusin!

Kodus võivad nad jah sinu kirjelduse järgi elada :D

Tere, olime sel ajal seal. Päev varem on pidustused, selles tasub kindlasti osa võtta! Korralik festival, väga uhke pidu! Vaikuse päeval saad hotellis ikka toimetada, meie lebotasime, sõime, ujusime, lebotasime, ujusime / basseinis- merre ei tohi/ ,limpsisime kokteile, päevitasime, vaatasime filme ja sõime :D Hotellist välja ei tohi jah, kriminaal korras karistatav / nii nad väidavad, katset ei teinud/ , teiseks arvan, et sel päeval ei toimugi midagi,et saaksid hotelli vahetada...See ei ole ju nali, see on usuga seotud, sel päeval peavad kõik vagusi olema,et kuri vaim, kes üle Bali lendab, neid ei märkaks.

Üleval põhjas on suht hõre see värk, sõitsime ise igapäev rolleriga ;) Üleval ja all on loodus väga erinev, soovitan siiski põhja minna, milline lopsakas loodus ;)

Hotelli bronnides sai märkme reale kirjutada soov,et soovime lennujaama autot järgi, maksis 50 euri, aga trip kestab 4-5h, on uus ja mugav auto, väga hea teenindus ja saad alati pausi paluda ja turistida ;) Võid igaksjuhuks ju hotelli veel emaili ka saata,et soovite autojuhti järgi endale ;)

http://www.booking.com/hotel/id/adi-assri-beach-cottage.et.html?aid=333369;label=adi-assri-beach-cottage-XIZs7zEvblNrcF1Ket1VhgS99962881505%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atikwd-45546455484%3Alp9061552%3Ali%3Adec%3Adm;sid=205e6e2a7eb40f175e5cb9c47675bd8e;dest_id=900048175;dest_type=city;dist=0;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=6b5e198e346ff892d4daca9369102ccd93667815X1;type=total;ucfs=1& ,kui meie seal olime siis uut osa alles ehitati, soovitaks siiski vanemasse ossa, seal on mõnus hubane. Randa minnes ei vaadanud ma mitte merd vaid mägesid, mis on seal samas, vapustav loodus. Ära ehmu, rannas on liiv tume, vulkaaniline ;) Saarel endal on valge liiv.
Hotellis on väga hea sukelduskeskus, mida on igal pool ka kiidetud, teevad rahvuspargi saarele snorgeldus/sukeldus tripe. Esimestkorda elus,oli mul snorgeldades instruktor, väga hea kogemus. Hotellist tellitud auto tuli lennujaama vastu, varustatsid veega, olid üldse väga hoolivad. Õhtuti tehti moskiito tõrjet,kirjad ja vabandused jäeti alati tuppa kirja teel :D Viisid meid ka Kutasse tagasi,sealt Sanuri kaudu Nusa Lembonganile, autojuht ootas nii kaua,kui paadile saime. Seal üleval on ka ahvide tempel,mis on väga mõnus külastada, taaskord väga abivalmis on nad seal, ja kõhu tunde järgi annetad, kasvõi kõige odavama kohaliku raha.

Tere,

ise sõitsime hotellist saadetud autoga ( tuli Kutasse lenujaama) ülesse põhja, Pemuterani, väga mõnus ja vaikne piirkond. Kui liikuda külakesest veel edasi mööda rannikut, rahvuspargi piiri edasi, kus inimesi ei ela, milline puhutus ja vaikus. Kahjuks jäi rahvuspark ise külastamata ;) Vaid seal, Pemuteranni külje all olevale saarele Menjangan island, päevane trip. ( inimesi seal ei ela, parim snorgelduse/sukelduse kogemus elus selle saare juures). Teel sai palutud mitut peatust kuna vaated on suurepärased ;)
Edu!

Vaatan,et sinna on tekkinud/või oli ennem ka/ veealune tempel, kus saab siis snorgeldada/sukelduda

Nusa Lembonganile sõidab kiirpaat c.a 20 min :D Lennujaamast sadamasse vast saab 20-35min hakkama ;) Saar on nii väike, kas seal tõesti on siselennud? Ehk peeti silmas kõrval asuvaid saari...

Tais on 95% ise minejaid, pigem on veider see,et kardetakse asjatult ja makstakse 3-4x suurem summa reisifirma
le. Kust see kogemus ikka tuleb,kui ise ei proovi!?

to killuk Tasuta tühistamise variandiga saad bronnid peale panna!

600 tundub väga hea hind! Või on siin veel kedagi,kes teab,et on paremaid pakkumisi olnud. Algusega TLL?

  1. Filipiinid, Barcelona, Berliin. Sai ka Cambridges käidud, 3s kord juba , see pole põnev, pigem mônus ja armas linn kuhu alati tagasi. 2. Külastada veelkord Berliini ja UKd ( kindlasti cambridges), lend 2,5 nâdala pârast Birmasse. 3. Häid ja suht kiireid lende Euroopasse, saan aru, et elame asukohas, kust parimad ja otse lende kaugele on raske saada, kuigi tripi kaudu on palju háàd ja kiiret avastanud nt aasiasse , tuleks see Euroopa ka nüüd jârgi, al TLL

No olgu 1,6km aga sal vahepeal on veel poode. Ja eks inimestel ongi erinevad soovid, autoga uksest ukseni, poest poeni ;)

1km :D Eee seal kõrval( Urbana Langsuan), nimi ei meenu,on ikka väga tip top lux kaubamaja neil( ei müü turupaska) , ja nõksa veel edasi saab juba Platinumi ja muudele suurtele ligi. Või ma ei saanud aru,et paar maja edasi on pluss 1km :D

To improved, nõus! Et varsti vajaks uuendust, samas asukoht oli Urbanal / teises pole olnud / väga hea. Lisaks meeldis mulle see 33ndal korrusel bassein, kella 23ni avatud. Nüüd veebruaris uuesti minek, vaatasin ühte teist hotelli ka, uuem, aga bassein on maaga tasapinnal ja väiksem. Mina, veeloom, pean ujuda saama , ja kui sellise vaatega siis jah! Ning eelmine kord vahetasid nad meie toas lihstalt ise suurema vastu, 2 magamistuba, suurtuba, köök, 2 vannituba jne, hind jäi samaks. Olime 2 ööd, ja seekord ka 2 ööd ennem koju lendu! Resto ja vastuvõtt olid aga ka 3a tagasi väga heas korras:)