6unauss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi
30 meeldimist
8 postitust / 138 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Ei küsitud, käisin 2017 talv.

Hmmm...sai enda 22 okt. väljalend muudetud 1.nov ! Et, kui 6 nädalat nüüd kestab siis vast lootust. Samas on õnneks vaid üks ots ja pileti hind oli 25 euri...Nagu nad ennem ei teadnud, et töötajad lähevad puhkustele! Tundub otsitud põhjus.

Trüki ka soovitud kuup. skyscannerisse. Tihti, kui ühelt lehelt uuendadad, upitab hinda!

Käinud, soovitan :) Puutumatu, super vaated. Kes vähe infot ongi kuna vähe veel käidud. Käisin 3 a tagasi, siis oli u 6 hotelli peal, nüüd on juba 3-4 lk hotelle bookingus.

Võid sobiva linnaku nime fb või tripadvisor lüüa. Leiab sulle linnaku ja seal all on nii söögikohad, hotellid ,kui ka vaatamisväärsused.Ja sealt validpakutavaid öömaju, osadel on ainult fb leht ja siis sealt link kodulehele. Leidsin ise suvel sedasi paar väikest kohakest :)

To improved, Hat Yaist liigud kuidas edasi Ko Lipele?

Kiirpass ehk kaotatud dokumenti omanikule? Nimi tuleb ju ka piletitel vahetada :D

Soovin head reisi :) Käsi südamel, kui lapsed ka lennukis on nutma hakanud, mind ei sega ;) Vb olen imelik :D Endal lapsi, veel, pole. Olen olnud nii kuni 13.sel h lennul, kus pardal on ka alla aastaseid.

To kulgeja, booki "tasuta tühistamise" võimalusega :)

Osad firmad siiski tunnistavad meie deebet-krediitkaarte:) Peab letist otse küsima, lihtne oleks seda lennujaamas teha, firmad rivis seal.

Aitähh Teile! Super avastused :)

Jep, Quatari mugavus, lisaks, et ta on üks parimaid :) , on see, et sa ei pea 11-14h kuskil õhus rippuma :D Saad 6h lendu ja siis veel 6-8h lendu ( oleneb sihtkohast), et järjest ei lenda üle 10h. Paus, jalad sirgu ja uus lend :) Ei ole selg haige ega midagi :) Kui juba vahepeatus sobib.

Istanbuli jama on see, et kui neil jan-veb-märts lumi maha tuleb, siis on neil lennuväljal error :D Neil pole võimekust/oskust ju radasid puhastada :) Tean 3 talve järjest, kus tuttavad lennanud läbi Istanbuli ja neil on reisitõrge tekkinud just lume pärast. Koju ei saa :D Ses suhtes on Finn jälle parem :)

Muidugi teha, milles küsimus :D Hinnaks on ju su tervis/vara/reisitõrge. Isegi viimane reis Birmasse kasutasin arsti abi. Maapind oli liivane ja roller vajus jala peale. Sain mega suure verevalumi, jalalaba suuruse!!!! Kartsin trombi ohtu, kuna lend oli tulemas. Sain antibiotsi, et haav pahaks ei läheks, valuvaigistit ja tugisuka., ning kontrollis trombiohtu. Ja hiljem raha tagasi, arve oli u 70 dollarit. Kui peaksid abi vajama, jäta kõik arved ja arsti dokumendid alles! Kindlustus küsib sult neid. Jalg sai tugevalt muljuda, eestisse jõudes käisin veel erakorralises, sest jalavalu ei läinud üle ja kontrollisid uuesti trombiohtu. Õnneks trombi polnud, aga koht annab siiani tunda. Reisi targalt, edu!

Olen mõlemaga lennanud. Finniga saab kiiremini aga Turkishil on suuuurepärane toit ja mugavus ka turistiklassis. Istmed läksid eriti mugavalt alla, oli hea programm filmides , mida valida (ajaviide). Lisaks jagati reisikomplekt, mis sisaldas susse ja hügeenitooteid ;) Siiski uuesti lendaks Finniga, kiirus :)
Ka ei meeldinud mulle Istanbuli lennujaam, suur ja lärmakas...

Just, Finn teeb ju otselennu Helsinki- Phuket...milleks siis veel lisa vaeva , raha ja aega raisata?

Söögiga läheb ka Filipiinidel õnneks,kui kasutada tripadvisorit :D Nt Boholil oli söögikoht,mis pakkus aasia kööki, tai, vietnam jne. Kõik oli maitsev ja terrrrravvvvvvv Ja on ka seal saarel , täpsemalt pealinnas Tagbilarannis kohalike nö rikkuritele mõeldud resto, ka väggga hea elamus :)

Uuri kindlasti tripadvisorist juurde, nii ei oska kosta. Trüki hotelli nimi sisse.
Hetkel ei meenu, aga terminal21 kandis olid veel kaks väga luksusliku malli, üks oli pm hõbe, teine kuld ( seal müüdi vaid LV, Guccit jne) sinna ei sisenenud :D Läksime kõrvale, nõksa soodsamasse :D :D All oli uhke söögiosakond, said end austri leti ääre istutada ja shampanjaga mekkida. Lisaks pakuti igal sammul sulle kõike kaupa proovida, läksime koju minekuks kraami varuma ja saime hoopis kõhud punni :D

Enamus päevakava panimegi tripadvisori järgi paika ja tänavalt ei võtnud midagi ,et mitte petta saada :)

Ise olime Urbana Langsuanis, teist korda, meeldib 33ndal korrusel olev bassein :D Ta on 5 tärniste hotellide piirkonnas. Kõigi tänavate hotellide juures on Langsuan nimes. Kuna olin teist korda siis seekord vanalinna ei läinud, olime niisama 2p kohapeal, tegevust jätkus :) https://www.booking.com/hotel/th/urbana-langsuan.et.html?label=gen173nr-1DCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaEKIAQGYAQu4AQfIAQzYAQPoAQGSAgF5qAID;sid=a354fabe246b231805087a690880d107;checkin=2017-05-06;checkout=2017-05-07;ucfs=1;highlighted_blocks=2741601_95151211_0_2_0;all_sr_blocks=2741601_95151211_0_2_0;room1=A%2CA;hpos=1;dest_type=city;dest_id=-3414440;raw_dest_type=hotel;srfid=8d672cc200c9edc2703912bf04815faa97f7bda9X1;from=searchresults;highlight_room=#hotelTmpl

Terminal21 on huvitav uus kaubanduskeskus, lastel ka põnev. http://www.bangkok.com/shopping-mall/terminal21.htm Sõitesime UBERiga, mis on odavam, kui taksomeeter takso ja puhtamad!
https://www.tripadvisor.com/Restaurants-g293916-Bangkok.html#EATERY_OVERVIEW_BOX siit otsisime söögikohti,.

Meie üks lemmikuid https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g293916-d4306866-Reviews-Sit_and_Wonder-Bangkok.html, piirkond on ka mõnus. Pikk tänav,vasemal paremal kokteilikad ja söögikohad. Ja toit oli täpselt nii terravv,kui kohalik toit olema peab. Uhasime Uberiga hotellist kohale, läks u 3,5 euri keskmine ots maksma ;) Tasub muidugi AMA sse minna,kui õnnestub. Tal ei ole väga pikad ajad lahtiolekul aga ta on top1, just hinna ja kv suhtes.

Soovitan Pathumwan,i piirkonda. Kesklinna! Mallid lähedal ;)

Nt sõita päevaks Veronasse rongiga, u 1,20h kaugusel ;)

Hey,

ise bookisin: ApArt Hotel Lupetta 5 , eks paistab. Asukoht väggga keskel ;) Minek 4 kesti. Apartment 2 korrusel, terassiga.

Tullest just Myanmarist ja käinud eelmine aasta FIlipiinidel...njham, seni on prügiseim mulle olnud just Tai! Filipiinid vast on parimad, neil on juba kodude ees prügikastid, nagu Usas, tänava otsa jätad korvi prügi ja auto tuleb ja viib ära. Sama oli Myanmaris, oli kohti kuhu pürgi visata. Jah, nägin ka mõnda kohta, kus oli palju pürgi, igatahes Myanmar üllatas mind mitmeti. Arvasin, et vaene ja maha jäänud riik....
Bali kõrval saarel Nusa Penidal puudus pürgimajandus 101% , kõik,mis üle visati banaanipuudesalu...

Hmm ise sai ostetud 2a tagasi c.a 560 euriga, algus TLN, lennuaeg jäi ka sinna 20 pluss tunni sisse.

To Kroks,

50 euri on hotelli enda fix hind! Jah, oleksime võinud võtta ka takso, juhi vms. Aga raske uskuda,et kui võtad Kutast juhu, viib sind 4-5h kaugusele ja sõidab üksi tühjalt tagasi ja summa on 35 euri!
Isegi kui on, me ei sõitnud taksoga vaid hotelli enda auto ja selle juhiga.
Ei virise grammi ka selle teenuse üle.