merca27

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh kõigile vastajatele. Nii palju peale mõelda nüüd, käru või mitte, kuhu, jne.... Me teeme ikka Vietnami viisa enne äraminekut ära. Praegu paiastab, et 4 nädalat Tais, alustame Krabist, Koh Lanta, Koh Samui? Pärast siis arvatavsti Vietnamisse. Peame vist lõuna poole jääma. Lugesin, et Nha Trangis ja seal kandis pidi sel ajal kõvasti vihma sadama, taifoonid või kuidas neid eesti keeles kutsutakse. Eks me võtame ühe kergkäru ikka kaasa. Aastane saab siis seal magada, kui me Tais kuskil rannas lesime. Eks siis Vietnamis näis. Käru on vana, kahju pole kui peame ta kuskile maha jätma :)

punkel, eks me hangi tagasisõidupiletid enne kui reisile läheme s.t enne 20 okt :)
Jim Siem Reap, oleme Kambodza peale ka mõelnud, kas viisa saamine piirilt on lihtne? Kui viitsid vastata, siis tahaks väga teada, kuhu mninna ja mida lastega seal teha?

Suured tänud kõigile vastajatele. Tagasisõidupileteid meil veel esialgu pole, sest ei tea veel kuhu lõpuks välja jõuame. Võib-olla jäämegi 8 nädalaks Taisse, kuid siis jälle Tai viisat vaja. Kas Tai viisat saab ka kohapeal teha kui selgub, et jääme sinna kauemaks. Pole seal varem käinud ja siis mõtlesime, et äkki 8 nädalat seal olla läheb liiga paljuks. Kuna mees saab töölt ainult nov ja dets ära olla, siis peame leppima sellega, et saame ka vihma vahest :)