Travelnchill

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ausalt öeldess olin enne koroona aega alati teinud lõpuks valiku, et mõnepäevase eesti Spa ööbimise asemel kuhugi odavalt (Türgi, Kreeka, Bulgaaria) nädalaks all-inclusive reisile läinud. Sorry aga kui ma saan 3 öö asemel 6 ööd, hommiku ja õhtusöögi ning üldiselt ka parema kogemuse, siis mille kuradi pärast ma siia Eesti spaasse peaks ronima? Ma tõepoolest käiks heameelega kuskil siin Eestis aga mitte nende hindadega. Ei saa mainimata jätta, et enamus saade puhul ei saa isegi spaast rääkida - üks saun, üks mullivann, üks bassein? Kunagi oli selle nimetus ujula aga eks uhkem on öelda spaa. 

Spa 21+ on siiamaani kõige ehedama spa kogemuse pakkunud, kui üldse mingit head spa naudingut soovite siis see oleks minu soovitus.

Natuke teemasse ka.

Sai kohapeal käidud ja võtsime 400PHP eest grupisõidu ning käisime vaatamas Tarsiere, šokolaadimägesid, liblikafarmi, võimalik oli sõita paadiga veepeal ning trossiga üle jõe.
Grupiga minnes oli bussis meid umbes 12 ja kuigi hind on odav, siis peab arvestama ootamisega, kui just ei soovi kõiki kohti külastada. Hommikul 9 minek, taga jõudsime 18.
Kogu sõidu liiklust jälgides võiks öelda, et liiklusel pole hullu midagi ja kannatab ka rolleriga käia. Vahepeal on suuremad mäkketõusud ja langused, seega päris algajatel ei soovita rolleriga sinna ronida.
Kogu selle tuuri käigus meeldis mulle endale: Trossisõit ja tarsierid, šokolaadimäed olid liiga ülerahvastatud ja muud kohad olid sellised, mida võib külastada kuid ei jää millestki ilma, kui ei külasta.

Kui palju rolleri eest maksite ja kus kohast võtsite?

Kas siis oleks mõistlikum siit raha kaasa võtta või ikkagi seal kohapeal vahetada? Kas mingi 700€ eest pesosid võib üldse kaasa vedada?

Rollerit kasutan ka kindlasti, aga plaan on šokolaadi mägesid külastada ja sinna on ca 80 km, rolleriga seda vahemaad ei viitsi sõita :)

Palju rollerirendi eest maksite per päev ja kus kohast rentisite?

Küsiks ka Filipiinide kohta, kuna minek järgmise aasta Veebruari alguses. Sooviks rahulikumat puhkust ranna ääres kuid samas mõnel päeval ka tegevusi ja vaatamisväärseid kohti trehvata. Peale pikka mõtlemist ja kaalumist, olen valiku teinud Boholi kasuks, kuna Palwanil ja Cebul tuleks väga palju trippimist teha.

Kuid kuhu minna Boholil, hea meelega pesitseks 7-8 päeva ühes kohas. Silma on hakanud Panglao saar, mis on lennujaamale lähedal. Kuid kuidas seal need rannad on ja kas snorgeldamisega näeb seal üldse veel midagi elusat? Kuna snorgeldamine meeldib, siis seda sooviks teha ja mida ilusamad korallid, seda parem elamus.

Eelpool mainiti ka Anda piirkonda. Nüüd ma ei teagi, kas minna Panglaole või Andale.