Kajaanid1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tundub, et sind on raske juhendada, kuna mainid ära Turu sadama, mis asub hoopis teises Soome otsas. Praamid loomaaeda lähevad Helsingist Hakaniemist ja Kauppatorilt. Kui googeldada oskad, on kõik kättesaadav. Länsiterminaalist loomaaeda ei ole kaugeltki mitte jalutuskäigu pikkune minemine. Edu! Tipi Googlesse Korkeasaari ja saad ise valida.

Heli, kas leidsite reisikaaslase? Kirjutasin Teile fb.

Soovitan pigem La Strada Itaalia bussireise. Ühekordne buss, väga hea giid Tiiu. Ööbimised enamasti ühes kohas, ei pea igal õhtul kohvreid lammutama.

Käidud. Kui välja arvata hirm-pikk sõit läbi Itaalia Sitsiiliasse, siis väga super reisikava. Kavasse kuuluvad Etnal käik, Palermo ja Catania. Maltal olime 5 päeva ja selle ajaga saab sellest saareriigist piisava ülevaate. Kohalik eestikeelne giid oli. Maltal oli ka piisavalt vaba aega ja sai ise valida, mida teed. Oled rannas või käid ringi. Ühistranspordiga on see lihtne. Arvestades seda, et reis toimub sept/okt, siis turismi kõrghooaeg on möödas ja majutused on korralikud. Ma ei tea, kas seda reisi teeb teatud giid, või igal aastal erinev, aga Tuuleveski oli väga super.

Kas keegi teab rääkida ka nendest Nikal Traveli Türgi reisidest, mis toimuvad jaanuari lõpus, veebruari alguses? Jagaks keegi muljeid?