Kerli-Estra

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen 25..Ja endal sama mõte . Tahan minna ladina ameerika sügise poole pool aastat või peale , kui meil külmaks läheb ja kasutada seal siis nt workawayd.. Tšiili pakub suht palju ka huvi.seal eurooplased pidavat hästi tööle saama ja tööviisat taodelda kuna hinnatakse väga eurooplasi :-) aga muidugi mõte pole mitte ainult Tsiili vaid tahaks ka teisi riike seal näha, brasiilia jms

Lähen 5.Veebruar kuni 19.veebrar bangkokki ja sealt koh phangani saarele lõuna ja vb ka ko phi phi saarele.

Hey ..lähen ise 5 veebruar riiast taisse -19veb. Aga miks pattaya, see pole sugugi nii ilus ja mõnus . Kui kaugele ei taha bangkokist minna siis ime ilus saar on Ko samet, pole väga kaugel pattayast aga on väärt külastamist..seal valge liiv ja puhas selge vesi.

Tere,olen 24a. endal ka plaanis aussi minna..Aga minu plaan oleks enne umbes kuu aega Taimaad avastada ja siis edasi aussi. Kuna detsember ja jaanuar Tais kõige kallimad kuud, siis start oleks jaanuari lõpp või veebruaris .Hakkan alles viisat taotlema seega november ei sobi..Kuna head mõtted tulevadki viimasel hetkel, sugulane oma mehega juba läksid ja kuna varem elasin usas kaks aastat siis reisipisik sees ja tahaks veel avastada maailma:-)