Tirtsuke35

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

4 meeldimist
2 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Heia!
Matkaautoga Horvaatias käidud. Polnud need piiri ületused ja teeremondid midagi nii hullud.Horvaatia piiris ei vaadatud isegi meie dokumente ja järjekorda polnud! Mõnes kohas väiksed staud nii 10 min. Viini linnas oli üks pikem venimine siis oli küll närv must :). Meie teekond oli Läti, Leedu, Poola,Tsehi,Austria,Sloveenia ( on vist õige ) :) Pea veel sassis kuumusest!
Päris ausalt siis kämpinguid on mustmiljon, kuid neisse kõigisse ei taha kohe kindlasti minna. Rahvast täis ja kõik külg külje kõrval ja koledad. Sõitsime läbi mitmeid, kuna kaasas lapsed 6a ja 11a siis jäi peale kindlasti see,et oleks ka lastel tore. Võtsime suuna Krk saarele. Seal kaunid kämpingud ja kõik mugavused matkaauto jaoks. Üks miinus on jah,et rannad on kivised,kuid see küll kedagi ei häiri,kui vesi 27 kraadi soe :) . Meie saime õigel ajal oldud, sooja siis 30-36. +36 oli minu jaoks viimane piir. Esimesed 2 päeva 32-33 ja siis jube kuumus, õnneks vesi oli hea ja jahutada sai ennast hästi.
Nii välja valisime siis Njivice. Suur kämping, territooriumil olemas kõik mis vaja ja pikki randa 3km vähemalt kohvikuid, poode ja ranna melu. Puhas ilus ja vaikne. Mina ja mu pere soovitab kindlasti. Ja veel rohkem sooviks uuesti sinna minna 2018a, kuna seal hakkab toimuma suur ehitus, laste jaoks veel mugavam ja toredam oleks. Rannas , saavad lapsed mängida piraadilaevas, kämpingu territooriumil mänguväljakud, poed. Samuti ei pea täiskasvanud ja noored muretsema,et teha pole midagi, mine aga randa ja seda äärt mööda jalutama, satud ilusa muusikaga baari ja ka ranna kontserdile. Hommikul üli maitsvad soojad saiakesed. Pesemis vöimalus hea, wc ka kõik korras. Olen rahul,et selle koha leidsin.Kuna pärast kämpingust lahkumist sai veel Krk saar üle vaadatud ja samuti käidud Krk linnas ja ka Baska linnas, ja kaunis rannas. Tänud kõigile kes siis sõna võtsid ja soovitusi jagasi :) Kellel veel reis plaanis siis edu ja ärge peljake, autokämpingud on ok! Ahjaa.... teel peatusime väga kaunites kohtades, ka tanklad asuvad ilusates kohtades ja lastele on olemas mänginurgad :)

jaanusm!
Aitäh, Sul ikka väga head ja konkreetsed vastused ja ülevaade! :)

tahaksreisile!
Autoga teemasid olen lugenud üli palju! Huvi pakub peatumine matkaautoga kämpingutes?

jaanusm
Kas Sul mingid plaanid ka paika pandud kuhu lähed mis teed? Kas peatud autokämpingus?

Tuleb siis merevee temperatuuri ka jälgima hakata!

BazzBoy!
Ootan huviga. Väga hea kõike lugeda ja teada saada!
ikkateel- Kas ilm on Horvaatias käest ära.Ma pole ise ilmateadet uurinud!?

BazzBoy
Ootan väga Sinu kommentaare siin,meie hakkame liikuma 24 hommikul.

Loen huviga mis toimub. Tänud kes tahavad ja viitsivad meid kursis hoida. Nädala pärast väljasõit.

bussireisija
Kämpingudi on ette vaadatud juba mitmeid ja aadressid ka ülesse kirjutatud.Sellega kindlasti probleeme pole.Kui sõidame oma matkaautoga, mis meil hotelli asja on :) Usun,et need politseinikud ikka nii rumalad ole!

Terjekas.
Kus juures teie kommentaar väga lahe, saab võtta kõik teadmiseks.Ma olen vaadanud cämpinguid nii 40eut kokku.Samuti 3 täiskasvanut ja 2 last.Ei ole lapsed lõbustuste hullud, pigem,et saaks ujuda ja oleks ka mida vaadata. Aitäh.

peepmeez
Meil oma matkaauto ja meeldib sellega seigelda :)

Aitäh. Mul on juba 100x kõik üle vaadatud :)
Huvi on päris tegemiste kohta,kuidas kellel läinud on, mis meeldis ja mis mitte. Päikest

Ei saa aru,kas käisite matkaautoga või sõiduautoga?

Kui ööbida hotellis Onkel Belekis,kas ka siis võimalik delfiine kuskil vaatamas käija?
Aitäh.

Rääkige palun hotellidest kus te peatusite Nikal Travelga? Kas kegi ka sellises hotellis oli nagu Onkel?
Ootan huviga :)

Pole plaanis minna shoppama vaid puhkama.On mõned ekskursioonid plaanis.Kui esimene selline puhkus õnnestub siis edaspidi juba oskab,teab mida oodata.. Jälgides neid ilmaprognoose siis 24-kraadi on päris hea.

Aitäh.Päris hull veel pole. :)