gmaag

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

See teeks piletitele otsa 400€, seega läheks see väga kalliks kahjuks.

bangkoki Don Mueang lennujaamast otse krabile lendab 1,25h, koh samuile näigin lendu kahe ümberistumisega iga lend veidi üle tunni aja. Selle pärast tahakski teada kas saab kuidagi ka kiiremini, muidu läheb terve pave ikkagi raisku.

Nii aitäh kõigile soovitusete andjatele, aga puust ja punaseks siis aja suhtes, et reis Tallinnast kuni tagasisõiduni kokku 15 päeva, paar lähevad lendamise peale ja paar päeva sooviks Bangkokis veeta, ülejäänu siis saarel.
Lendude ja saarte suhtes tegin enda jaoks avastuse, mis alguses vist kahesilma vahele jäi, et Samuile ei saagi otse Don Mueang lennujaamast vaid erinevate lennukitega 3 lendu, mis on kallis ja ka tülikas võrreldes sellega, et krabile saab odavamalt ja 1.25h sõitu. Otse Suvarnabhumi lennujaama välistaks, sest see läheks ikkagi liiga kalliks.
Nagu ka kommentaaridest välja lugeda on arvamusi saarest ka erinevaid, seega päris keeruline seda lõplikku otsust ikkagi teha :(

Aitäh, aga kuna Tais täitsa esimest korda ja üldse on reisikogemusi väga vähe siis on natuke hirmutav ja sellepärast soovingi rohkelt infot :) Hetkel ei ole veel pileteid ära ostnud, olen niisama silma peal hoidnud (muidu hinna leidsin tallinnast läbi helsingi 1200 kaks inimest) Esialgu plaanisime Don Mueang lennujaama Suvarnabhumist minna, lugedes ei tohiks väga keeruline olla, peaksid ilusti bussid käima ja sealt siis koh samuile. See peaks tulema odavam kui Suvarnamist lennata.
Muidu tahaks käia erinevatel pisikestel saartel samuti, selle kohta ei ole väga infot leidnud vb ei saagi seal. Aga muidu vaatasin atraktsioonidest national marine parki ja kayaki sõitu, ning huvi pakkus ka tiger zoo ja aquarium, ning monkey show asja leidsin ka, aga ei tea kas need on ikka väärt kohad. Muidu tahaks käia erinevates randades, kindlasti ka seal põhirannas Chawengis, aga ka ilusates rahulikemates. Samuti tahaks näha koskesi, 2 peaks seal olema nagu olen lugenud. Kuid kuidas muidu ilmad veebruaris on, ega vihma ei saja??
Hotellidest jäi silma oma kifti basseini ja hea hinnaklassi pärast just Baan hin resort, tundus väga kauni asukohaga. Kuid kindlasti tahaks ka ööbida Chawengi ranna lähedal ja vb ka lamai piirkonnas. Hotelli hinnaklass on max 50 eurot öö.
Lisaks tahaks paar ööd enne kojulendu olla ka bangkoki linnas, kuid see linn tundub nii suur, et ei teagi kas oskab seal kusagi liigelda ja orienteeruda.

Kõik informatsioon on igati teretulnud, sest reisime esimest korda taisse. :)