jutt62

Reisisell, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

9 meeldimist
0 postitust
15 kommentaari
 

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Veider probleem. Söögiks kala ja kana? Huvitav mis siis veel peaks olema? Sealiha nad ju teatavasti ei tarbi. Läksite vast puhkama, miks see internet siis nii eluks vajalik on? Pealegi 2 dollarit on ikka päris väike raha 3 päeva eest kui ikka kuidagi teisiti eisaa elada. Et siis 3 tärni hotellis soovisite 5 teenindust? Usun et ka reisi hind vastas ju 3* tasemele.

Pritsimees, Sinu soove silmas pidades on küll Egiptus hea valik. Veider , et esimest korda reisile minejale soovitatakse ümberistumisega Mehiko või Tai reise. Sharmis olime näiteks Cyrene Grand Hotellis, seal on väga ilus korallrand kohe hotelli juues, kus saab snorgeldada ja ka sukelduda. Sukeldumine on ilmselt lisaraha eest, aga snorgeldada sai küll ja küll, see on ka 11 aastasele täitsa jõukohane ja huvitav ju. Ka viimasel päeval ikka oli veel tore neid koralle ja kalu vaadata. Kui esimest korda minna siis on kindlasti pakettreis kõige sobivam. Reisifirma esindaja on lennujaamas vastas, buss viib hotelli ja pärast samuti ka tagasi. Ja seda kauplemist küll ei maksa karta, see on lihtsalt nende omapära ja see 1 nädal on kindlasti välja kannatatav. Samas kui viisakalt ära öelda, polegi nad nii väga pealetükkivad. Soovin Sulle jõudu reisi valimiseks ja ilusat tulevast reisi!

Oleme nüüdseks käinud Egiptuses 3 korda, neist 2 siis Hurgadas. Esimene kord olime Magawish 4 hotellis, elasime bangolos. Väga ilus liivarand ja imeliselt soe vesi. Hotell oli veidi eraldatud ja vaikne. Möödunud aastal olime AMC Royal 5 hotellis. Samuti ilus ja puhas hotell, käisime detsembris ja kahjuks oli vesi jahe, aga rand oli samuti ilus ja liivane. Samas kui ostsime snorgeldamise reisi, siis meri oli soe. Hurgadast on hea minna ekskursioonidele. Käisime Luxoris, abikaasa käis ka Kairos. Ühel õhtul oli ekskursioon Akvaariumisse ja liivalinna. See oli väga uhke, suured kujud liivast ehitatud. Mõlemad hotellid olid veidi linnakärast eemal, aga samas mere kaldal. Hotellist linna sai taksoga.

terts, peatume AMC Royal Hotellis, see on merekaldal ja peaks olema ka korallirand. Ja juba pühapäeval lend!

leebetuul1, nii tore lugeda positiivset kommentaari. Läheme ka detsembri algul Hurghadasse, muul ajal polnud lihtsalt võimalik. Nii et ootan sooja ja loodame ka vette saada. Küllap siis leiab ka tuulevaiksemaid kohti!

Meie ostsime Luxori reisi linnast, saime tõesti tunduvalt soodsama hinna kui oli hotellis pakutu. Saime ekskursiooni kahele praktiliselt sama hinnaga, mis hotellis ostes oleks olnud hind ühele. Ja kõik toimis samuti. Hommikul vara võeti hotelli eest peale ja hilisõhtul viidi tagasi, giid oli küll vene keelne, aga samas oli ka hotellist ostetud reisidel giid vene keelne. Linnas oli neid reisibüroosid päris palju näha, suured reklaamid olid näha.

Ootan ka juba väga reisi! Eelmisel reisil jäi veealune maailm avastamata, aga seekord valisime just sellise hotelli, kus oleks ka korallid. Nii et väga loodan, et detsembri algul ikka ujuma veel saab.
Meie eelmine kord küll mingeid vaktsiine ei teinud, aga tõenäoliselt saab selle kohta kõige parema info perearstilt. Võib olla tõesti oleks vajalik
Kõhutõve on vist suht lihtne sealt saada, aga neil on olemas ka väga head ja kiirelt mõjuvad rohud selle jaoks.

liisu226, Egiptus on mõnus! Käisime mõne aasta eest Hurghadas, siis küll oktoobris, aga nüüd ka lähme detsembri algul. Ootan väga.
Enne reisi pole vist vaja ettevalmistusi teha. Meie vahetasime natuke dollareid, soovitavalt 1- seid, et jätta jootraha, see on seal kombeks igal pool.
Natuke ka kohalikku raha, ei mäleta kui palju, aga eriti vaja ei läinudki, natuke kui tänavalt midagi ostsime.
Söögid-joogid vist olenevad hotellist. Meil oli 4* hotell (kõik hinnas) ja toidu valik oli ok, ei soovitatud tarbida toorsalateid, neid oli palju, aga ei proovinudki. Joogiks oli coca-cola, apelsini mahl, kohalik õlu ja rumm, mis suht lahjad vist. Ja süüa juurde osta polnud küll vaja. Ainult vett muidugi ostsime. Laste tegevuse kohalt ei oska midagi öelda, see vist ka erineb hotellide kaupa. Kaardimakse kohta ka ei tea, sest maksime dollaritega, aga kaupmehed on seal tõesti tüütud, kui just väga ei naudi kauplemist. Pimedaks läheb jah suht varakult, siis merre enam ei saa, aga siis vast leiab hotelli territooriumil tegevust. Oktoobri lõpus oli vesi väga soe ja loodan et detsembris ka ikka saab vette, põhjamaalane ju külma ei karda! Kindlasti mõni soe kampsun kaasa, aga ega detsembris ju siit ka päris plätudega ei lähe.
Igal juhul meie nautisime väga ja soovin Teilegi ilusat reisi.