Kristim

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervitused!
Eftalia Hotelle on seal mitmeid. Ise käisin just esimest korda 07.10-14.10.2015 Wow Traveliga Türgis ning peatusime Eftalia Aqua Resortis. Veidi kolasime ka teiste Eftalia Hotellide ümbruses ringi. Üldmulje oli kõikidel Eftalia hotellidel üsnagi sarnane. Iseenesest rannapuhkuseks on mõnus kant, eriti lastega puhkamiseks, sest Eftalia hotellide puhul saad kasutada kõikide Eftalia hotellide rannaala, seega on seal piisavalt tegevusi, erinevad basseinid ja meelelahutusprogramm. Peab arvestama, et kuni 11ni on õhtul on seal väga lärmakas ja magada ei saa.
Alanyasse saab bussiga, pilet maksab 4,5 liiri ning bussid sõidavad tõesti u iga 15 min tagant. Korra sõitsime ka taksoga seda vahemaad ja maksime 70 liiri. Ilmselt maksime üle, aga kuna polnud muud varianti, siis tuli maksta.
Türkleri piirkonnas on ka oma väike bazaar, kus on ka mingi kohalik reisibüroo, mis müüb ekskursioone. Seal oli üks väga meeldiv noormees, kes veidi kokutab või räägib defektiga, aga selle eest oskas välja tuua erinevate ekskursioonide plussid ja miinused - ei käinud pinda ja oli igati professionaalne.

Kuigi hotellid on ilusad ja rannaala ka, siis ümber on tühermaa. Pole eriti midagi ilusat vaadata. Ümbrus on öösel üsnagi pime ja niisama jalutada on imelik.

Wow Traveli puhul veel nii palju, et madalhooajal on kohapeal oma paketti tõstes nt AI peale odavam kui reisibüroo kaudu. Wow Traveli giidid ajasid meile täielikku jama - ütlesid, et Alanyasse ei käi busse, hotelli lähedal pole bazaari ja vaja ikka söögid-joogid hotellist võtta. Seega vaja eeltöö enne ära teha.
Kuna minul oli see esimene kord Türgis, siis võin öelda, et korralik hotell ja sobib hästi rannapuhkuseks, kuid enda puhul tuleb välja, et eelistan pigem kesklinna hotelli, et võimalikult palju isa ringi liikuda, eriti õhtuti.