Trintsel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sri Lankal on kohalik transport väga mugav ja üliodav. Kõik bussid ja rongid sõidavad õigetel kellaaegadel. Meie veetsime oma puhkuse Hikkaduwas, seal oli küll väga mõnus olla. Kaunid rannad, puhas vesi.  Sõitsime rongiga Gallesse. 

Aitäh vastajatele! Kõik on arusaadav .

Kui on plaan minna burj khalifale, siis soovitan piletid osta ära netist kindla päeva ja kellajaga. Ametlik koduleht on www.atthetop.ae See asub Dubai Mallis ja selle leiab AT THE TOP järgi. Tuleb odavam ka.
Kui teie hotell on Sharjah, siis tasub osta kohe sõidukaart (eelpool oli ka sellest juttu), kui elate Tallinnas, võin sõidukaardi kohe kaasa anda. Kasutamine on lihtne Toimib nii bussis, kui ka metroos, väga mugav kasutada. Metroos saab raha kaardile laadida. Sharjahist sõidate Deirasse ja Deirast metrooga Dubaisse.
Sharjah ja Dubai on küll eraldi emiraadid, kuid peaaegu kokku kasvanud.
Toidupoes saab ka raha vahetada ja kaardiga on väga mugav maksta. 3. jaanuarist algavad igasugused allahindlused. Üldiselt on rikas riik.

Arusaadav, selge on see, et Eestis ei tasu vahetada. Enne kuninga surma oli Eestis 37,1, peale surma on hetkel kuss 36. Aitäh improved!

E.T. Kas neid Super Rich putkasid (oranzi ja rohelise kirjaga) asuvad lennujaamas, või on neid ka saartel?

Mina sõitsin Deirast bussiga Abu Dhabisse 4.jaanuaril 2016. Astud bussi ja väljud Abu Dhabis. Kuna seal paberpileteid ei tunnistata, selleks on sõidukaart, millest oli eelnevalt juttu ja (mille võin Teile vabalt kaasa anda. Pilet Abu Dhabisse maksis 20 AED. On võimalik ka edasi-tagasi pileteid kaardile osta.

Tegelikult on lennujaan ja Deira väga lähestikku. Mõistlik on sõita taksoga, mis on odav.

Päris lennujaamast ei saa. Bussijaam asub Deiras. Bussiliiklus Deira ja Abu Dhabi vahel on väga tihe. Sõidule kulub alla 2 tunni. Bussijaamast saab osta sõidukaardi, mis maksab 6 AED. Sama kaardiga saab sõita ka metroos. Raha saab laadida kaardile automaadist ja igast metroojaamast. Kaarti on lihtne ja mugav kasutada.