Taaviseeder

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

kella 18 ajal vapustas meie Egiptuse suursaadik Kuku-raadios kuulajaid ajuvaba teatega, et turvaolukord on hea ja saatkonnal puudub ohu kohta info, aga PÖÖRDUGE REISIFIRMADE POOLE, NEMAD TEAVAD PAREMINI???
Arvan, et suursaadiku suhtumine väljendab ka riigi suhtumist. Siin pole mingit vandenõuteooriat.

to johhaidii Jälgides teiste riikide tegevust, siis see infosulg on tõesti masendav. Tundub,et oodatakse suurema venna märguannet. Ja teadagi, kes see vend on. Nagu aru saan siis meie turismifirmade nööre tõmmatakse ikka idast. Kas ka meie riiki?

Esiteks selle seisukoha võtmisega venitamine. Eesti suursaadiku intrvjuu raadio Kukus. Eilses Ringvaates esines selle teemaga täiesti arulage ametnik. Kirjutasin välisministeeriumi ka isiklikult ja vastus oli väga lakooniline /Turismifirmad peavad vastutama eelkõige reisijate turvalisuse eest. Jälgige nende infot./ Riigil poleks nagu külma ega sooja. Kõik ametlikud ei selgita midagi samutu reisifirmad on suud sulgenud. Peame lugema ainult õõvastavaid uudisseid. Usun, et see teema puudutab sadu eestlasi.

No see oleks ikka täielik jama kui lennud lähevad aga Välisministeerium hoiatab. Siis pannakse reisijad ikka väga lolli olukorda. Välisministeerium on niigi näidanud üles tuimust ja hoolimatust oma kodanike suhtes. Kui peaks reisil midagi juhtuma, siis riik on hoiatanud, kindlustusfirmad ei kata terrorismi ohtu ja oledki abitu loll valmis.

Olen käinud Egiptuses korduvalt. Turvalisus linnas on üks asi. See, et mõni äärmuslane lennukisse pommi paneb on hoopis teine asi. Põhiline on praegu just lennu turvalisus.Olen näinud seda segadust sealsetes lennujaamades. Altkäemaksud jne. See ei tekita mingit kindlust. Eriti nüüd, kus on teada, et terrorist on süsteemis sees.

Praegu ei viitsi kuulata targutajaid, et loll olid ja mis sinna lähed. Reis sai ostetud ammu. Kõik mis on toimunud on olnud shokk. Võibolla oskab keegi natuke valgustada, et kas see kulu nüüd nagu lootusetult kadunud, või toimub mingi hüvitamine?

Kas kellegil on kogemust, et mis nüüd saab? Reis Sharmi ostetud ja kui see ära jääb, siis kas mingi osa rahast saab tagasi? Pidin minema TezTouriga.