Mariiko

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tegin just reisipäringu ja tulin siia uurima, mis on olukord ja nõuded praegu Kanaaridel, oled kursis? Mis sorti reisi plaanid?

Tänan heade mõtete eest! Chiang Mais olen paar korda käinud ja põhilised vaatamisväärsused külastanud, aga see nii armas linn, et päeva-paar peatuks ikka ja jälle! Chiang Rais ja sealkandis veel käinud pole, sestap peatuks seal ehk ka mõned päevad. Tera, tänud põhjaliku ülevaate eest! Mitme päevaga te selle programmi just Chiang Rais ja Mae Sais koos Mekongi laevatamisega kokku läbisite või sealkandis ei ööbinudki? Ma põikaks võimalusel Birmasse ka, ilmselt paar ööd ikka Chiang Rais oleme ja loodetavasti mõne reisibüroo sealt ka leiab :)

Tänud kõigile väärt kogemuste eest!

Kas peale teiskordset sisenemist Taisse jäi keegi ka kauemaks kui 15 päeva?

Meil jääb Bangkoki edasi-tagasi lendude vahele 31 päeva, Siem Reapi plaanis kohe lennates siirduda, mille võrra Tais veedetav päevade arv väheneb, kuid peale SR-i on kavas naasta maad mööda jaTais veel kindlasti üle 15 päeva olla. Ülalviidatud teemas (korduv sisenemineTaisse) toodud linke uurides pole ma täit selgust saanud, et kui tulla Taisse tagasi maad mööda, ega ometi siis ei kahane lubatud viisavaba viibimine Tais 15 päevale.

Kas on kellelgi hiljuti ka reaalselt piiril tempel passi löödud, mis lubab 30 päeva edasi riigis viibida? Kahtlane on see viimase lingi tabeli all olev kahe tärni selgitus, mis käib Eesti kohta ka: et kui sellise riigi kodanik siseneb naabermaadest, maad mööda (?), saab ta templi, mis lubab Tais veel 15 päeva viibida. Et muidu on eestlasel õigus korraga 30 päeva Tais olla viisavabalt, ent külastades naabermaad, võib pärast seda jääda vaid 15 päevaks?

Suur tänu kogemust jagamast! Ei osanud otsida Taisse korduv-sisenemise märksõnaga, aga see viisa teema natuke segane on, kolin oma küsimused siis õigesse teemasse.

Olen märtsis Tais rahulikult aega veetmas, kui siis seal kandis kulged, hüüa ohoo :)