liinaku86

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul ei ole ka midagi lihtsat ...Sain ka oma teisele kirjale vastuse lastminute.com-st, et miks ei paku asendusreisi - aga ikka, et vabandavad ja kannavad raha tagasi.
Kuhu ma veel helistada saaks ja asja uurida?, sest tõesõna ei saa aru, miks ei tõesta sellele lennule ümber, mis läheb EA samadel aegadel Amsterdami.

Mina ka üks "õnnelik" kes mures oma lennu pärast. Lend ostetud lastminute.com ja TLN-LAX (USA) - esimene mineku lend pidanuks olema Estonian Air´i oma Tln-Amsterdam.
Kirjutasin kohe pärast uudist EA-st lastminute.com, et asja uurida, et mis nüüd siis saab - vastust ootasin 5päeva ja saabus see täna - info selline, et väga sry, et tagastame raha 16-18 nädala jooksul, pole pakkuda alternatiivset lendu :S Selgusetuks jäi, et kas tagastavad kogu lennuraha või ainult selle ühe otsa. Lisaks ei saa ma aru, et miks nad muud varianti ei paku - ise otsides leidsin täitsa lennu, mis väljub samal ajal kui EA pidanuks minema. Kirjutasin siis uue kirja oma 100 küsimusega :)
Kas kellelgi veel kogemust lastminute.com ostetud piletitega?
Kui vaatan mingeid kohti oma lennu kohta (online check in jne) siis näitab, et mu lend täitsa olemas, aga algus Amsterdamist?