Elkur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil on nädal hiljem samasugune reis plaanis.
Laevapiletid on veel ostmata, nii et võib-olla läheme hoopis lennukiga. Aga muidu plaanisime juba eelpool mainitud bussi varianti.

Itaaliasse meil siiski ei ole plaanis minna, soojendasin ühe vanema teema ülesse. Plaanis on liikuda Nizza ja Avignioni vahel. Vabandan segaduse tekitamise pärast.

ixxx, sinu poolt soovitatud majutuskohad on just sellised, mida ma otsisin. Aitäh sulle! Kahjuks on need kõik meie soovitud kuupäevadel juba broneeritud. Mas de la Rose saaks ühe öö reisi esimesel või viimasel ööl ja võib-olla kasutan selle võimaluse siiki ära :)
Tundub, et järgmine kord tuleb reisi veelgi varem planeerima hakata, sest enamus majutuskohtadest, mis tundusid selised armsad ja sobivad on juba broneeritud. Nii ei olegi enam küsimust, kas majutuda mitmes või ühes kohas. Ühe koha olen juba leidnud ja ära broneerinud. Lisan lingi ka, ehk on kellelegi kunagi abiks http://lalouvieredesbruyeres.com/
Teise majutuskohtahana kaalun praegu midagi mere ääres. Kui keegi veel midagi soovitada oskab, siis need on väga teretulnud.

Provence teemasid on foorumis omajagu ning olen enamuse neist läbi lugenud ja tekkinud on mingi nägemus kohtadest kuhu tahaks minna. Jätkan teemat, mis tundub olema üks viimastest. Loodan, et keegi ei pahanda.

Minek juuni keskel, 2 täiskasvanut ja 2 last (6 ja 4) Nizza kaudu, nädalaks. Plaanis on võtta auto ja ringi sõita. Eelkõige tahaks nautida ilusat loodust, head sööki, armsaid väikseid külakesi. Plaanis on liikuda Aixi ja Avignioni poole.

Soovitage palun kuhu piirkonda võiks majutust otsida, et enamus puhkusest ei mööduks autoga sõites?
Või oleks mõistlik ööbida hoopis 2 erinevas kohas? Eelistan "Le Mas" tüüpi majutuskohti. Kui keegi oskab enda poolt järgi proovitud kohta soovitada, siis see oleks eriti tore.