e29a06

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänan. Olen kursis sealsete ilmastikutingimustega. Tuleb lihtsalt soojemalt riietuda ja vahepeal kusagile sisse põigata ning kuuma teed juua, kui hakkab jahe :) Aga mida vähem päevavalgust ja rohkem linnatulesid ning muid valguseallikaid, seda huvitavamad fotod tulevad ;) Aitäh homeuserile info eest! Just see mida vaja. Eriti Katarina elevator!

Vaatasin, et Katarina-Sofia ja Fjällgatan asuvad päris kõrvuti. Kas seal on midagi vaateplatvormide sarnast? Arvan, et need kohad peab ise üles leidma. Sellel reisil oleme me tegelikult plaaninud rohkem rõhku panna just fotografeerimisele ning rahulikule jalutuskäigule aastalõpu meeleolus olevas Stockholmis:) Bussiekskursiooni jätame järgmiseks korraks :)
Suur aitäh soovituste eest!

Juba lugesin. Seal pole juttu päevapiletist, on 72 ja 24 tunni pilet. Ju sellist nn. päevapiltetit siis polegi. Aga eks juba laeval olles infoletist saab ka täpsemalt teada.

Aitäh! Võtan nõu kuulda ja valin metroovariandi. Mis puudutab pileteid, siis lugesin veel, et on olemas päevapilet. Oskad ehk ka selle kohta midagi öelda? Kas saab ka laevalt osta?