MartK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

16 meeldimist
11 postitust
51 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oskab keegi öelda, et mis hinnad seal toidul on, leivapäts, puuviljad või juurikad, kala? Plaan pikemaks ajaks vegeteerima sinna sõita uue aasta alguses.

Päikest!

Märt.

Kuule sa mulle ei tahaks Sigalasse tööd pakkuda, Soomes teeks 2500 eest maal tööd kül. Alkot ei tarbi ja töökas olen. B kat juhiload on olemas :)

Päikest!

Märt.

Minu käest hiljuti küsiti, et ega ma ei tea kedagi....ehitushuvilisele või paberitega isendile peaks lihtsamaid töid ehitusalal olema kül. Aga miks sa siis ei räägi lähemalt....ons sul juba mõni paber taskus, mis töid enne oled teinud jne

Niisama vegeteerida ja muneda tahad siis ürita mõnda kloostrisse pääseda, seegi ju variant.

Kõigemõistlikum oleks ennast koolitada, mul kaks paberit taskus ja nüüd tekkis idee, et koguks raha ning omandaks kolmandagi, aga seda juba alalt, mis hingele ning peaks ka leiva lauale tooma.

Linnas, variante on palju, aga linn peaks olema suur või vähemasti omade konkreetsete võimalustega.

Päikest!

Märt.

Mul paluti kenasti lõpetada siin.

Olgu.

Päikest!

Ja ärge siis unustage vahepeal kui igav on Facebookis vaatamas käija mida Paul Luik jaganud on ;)

Niisiis, kust ma alustama peaksin.

Mina jah olen oma erilisusest aru saanud ja tänu eluolule enda sees olevad loomad suhtkoht vabastanud, sealjuures niipalju kui vähegi võimalik säilitades oma tervet mõistust. Nu siiamaani.

See, et keegi on reaalsuses palju erilisem kui mina on natuke kõhedusttekitav mõte, ma ei tahaks väga neid inimesi tänaval kohata või kuskil ühte ruumi sattuda, ma ei otsi äärmusi ja esmane on siiski leida endale igati normaalseid ja korralikke sõpru, tutvuseid, elukaaslast. Praegu aga tuleb läbi ajada nendega kellega võimalik ja leppida sellega, mis võimalik, ehk siis teisipäeval tantramassaaži, kuigi palju toredam oleks ju kuskil pehmes hämaras toas mõnda nukuvälimusega rinnakat naisisendit panna või talle tööd anda....ilma minupoolsete rahaliste vahendite kasutamiseta.

Tegelikult nii ongi, päris elus ma eriline ei olegi, vaat, et täiesti normaalse olemisega tüüp. Kui juhtub, et ma netis kellegiga tutvun siis valmistan talle päris suure pettumuse, polegi selline pervert ja lastepilastaja, noh kuigi omade vajadustega, mis vahel endast märku annavad. Voodis võin ma lausa igav olla, see, et egoistlik on vast muidu arusaadav.

Millest selline arusaam, et mina arvan, et minul on naisteseas valikuid? Millest selline mulje. Reaalsus on see, et valikuid ei olegi ja ei ole ka seksuaal, ega muud elu :D Mulle on lausa hakanud tunduma, et enamustel meestel pole elus suuremaid valikuid, isegi kui paar kolm naisisendit on silmarõõmuks siis lõpuks kukutakse ikka sinna auku, mis ennast avanud on, sinna kes andub. See millest tuleb mingi kindla, konkreetse naise avanemine on müstika.

Naine võiks ikka olla kõrgharidusega :D Ah tegelt sobivad muudki variandid, sellised, mis enamvähem kuidagigi maailmas, avatud ühiskonnas hakkama saavad endaga. Huvitav on see, et minule anti kunagi kauges minevikus mõista, et muud polegi vaja, kui, et sa saaksid endaga kenasti hakkama ja ma olengi endaga kenasti hakkama saanud, mis selgund on aga see, et neistele ikka ei sobi, nad tahavad veel enamat. Tõmble kuidas tahes, ikka on midagi viltu, ei sobi, ei paku huvi. Narkosõltlasele tõmbaks t..h... kül, vist isegi olen seda teinud Taimaal grupikal, või oli tüdruk lihtsalt tugeva vaimse kaldega, ma ei tea, ei ole kindel. Mõtlen.

Mõtlen seda, et võibolla tõmban ma endale liiga palju tähelepanu siin, et need palju erilisemad inimesed reaalelus hakkavad ligiajama. Natuke ohtlik variant ja mind on juba kunagi selle eest hoiatatud. Paha see, et ma olen tänaval liiga lihtsalt äratuntav ja oma liikumistest ei tohiks ma palju märku anda, mine sa tea kelle otsa ma satun. Onju.

Päikest!

Mine sa tea, ehk isegi kirjutan midagi nendest Tai seiklustest, aga ma ei usu, et sinna kellegi poolt veel järge tuleks.

:D Sama eriline kui mina, jaa see oleks eriti hea. Mõnele esoteerika kursusele või sarnasele võiks ju minna tõesti, oma eksi ma ju kohtasingi Krishnaiitide templis ja viisin ta patuteele, mida kõike ma voodis nautida ei saanud....

Need tripid jaaa, mina olen siiani piirdunud mürkkange rohelise tee, alkoholi ja oma ravimitega, mis annab kohati siiski üsna hea tulemuse, alkoholist tuleb mul nüüd loobuda, kas õnnestub ei tea, aga tee tarbimist jätkaks, see on ülimalt oluline piisavalt chilli meeleolu saavutamiseks. Tegin tööjuures endale kolmepaki teesid ja mulle öeldi, et see on vangla tee :D Tegelikult see ei olnud midagi, kodune gun powder, sellest saab õige tõmmise, praegu just jahtub. Roheline mant paisub kenasti veepiirini ja siis seisab natuke, mõru, aga toimiv.

Narkosõltlasi ma ei soovi. Vaata naised tahavad endale edukat meest, miks siis mina ei peaks endale tahtma edukat naist, näiteks kõrgharidusega, tööturul nõutud ametiga naisisendit. Siis on minu materjal turvalises paigas kui juhtub, et ise ära vajun, naine kasvatab kenasti lapsed ülesse, leiab uue tubli mehe ja kõik on taas chill. Mõistate?

Ma ei teagi kas need esoteerika kursustel käivad naised raseerivad ennast ikka seal alt otsast? Võiks ju nagu....Rapuntslid on nad niivõi naa. No kui nad ei raseeri siis ma õpetan neid raseerima, võin isegi seda neil aegajalt teha.

Kuulge ega midagi, pean natuke asju sättima ja pakkima, laevapeale minek. Noh ma ju tripin, peaks sobima siia foorumisse.

Raviarst, jah mul on selline olemas. Nimelt mul on midagi skisofreenia sarnast, aga ma olen tunnistatud ametlikult täiesti ühiskonna ja töökõlbulikuks.

Eks ta olegi, et kus end inimene mugavalt tunneb, kes hullumajas kes mujal, ikka seal kus mõttekaaslasi.

Reisida mulle meeldib, kuigi viimase poolaasta jooksul on mu tripid piirdunud sõitudega teiselepoole lahte Eestisse. Asi nähtavasti teemas ja selles kuidas ma seda esitan. Sai ju selgeks, et seksiturism on seotud reisimisega ja veel väga palju. Inimesed lihtsalt ei ole harjunud, et sel teemal avalikult keegi julgeb sõna võtta või omadest kogemustest rääkida. Minul ei ole hetkel siin millestki muust võimalik kõneleda ja kasutangi võimalust rääkida nendest inimlikest vajadustest ja sellest kas ja kuidas ma saan need rahuldatud. Ma tean väga hästi, et ma olen pisut kaldes, aga nagu elu näidanud ja kinnitanud siis mõneski mõttes palju normaalsem ja inimlikum kui osa meie ühiskonnast kes tänavatel ringi liiguvad ;)

Usu, ma saan aru ja mõistan. Aga mul tõesti ei ole valikuid.

Seis siis selline, et teisipäeval 12.00 Tallinnas 1,5 tundi silitusi, maksumus 100 euri.

Ootan väga.

Minul on Facebookis üleval tänahommikune foto, uus foto. See on selline huvitav segu hallutsinogeensest olemisest ja pungist, aga punkar ma ei ole ja narkootikume ei tarbi. Kirjutasin ühele naisele kes tegeleb Tallinnas tantramassaažiga, uurin, et kas saab ajad klappima, ideaalis võiksin teisipäeval teda külastada ja lõõgastuda, seanss peaks kestma 1,5 tundi, see on päris pikk aeg. Olgem ausad, minu viimased klassikalise või jalamassaazi kogemused on olnud head, aga ma pole saanud seda tunnet sisse mida kogesin kasvõi siis kui ise massaaži õppisin, paratamatult hakkab varem või hiljem tunduma, et lõppeks kord juba see nühkimine. Saab näha kuidas seekord läheb. Riista puudutamine on oma teema, võibolla isegi saab midagi kogeda. Minu näo puudutamine võib mulle nauditav olla ja kõrvad, see kui mu kõrvu muditakse on meeldiv. Vaatame, loodame. Varsti lähen jälle kohvikusse istuma, jälgin inimesi, eluolu Helsingis siis kui aega on. Mis naiste sebimist pubides puudutab siis üks kogenud mees kinnitas minu kogemust, suht väike protsent, et miskit õnneks läheks. Esiteks üksikuid naisi ei ole ja teiseks väga vähesed neist on valmis millekski enamaks. Naistega vist ongi nii, nad armastavad meeste tähelepanu, aga ei armasta mehi või siis seda, mida see endaga kaasa toob. Minuga ongi nii läinud, et minu tähelepanu on neile vajalik, aga muud ei midagi.

Vot, et sellised lood. Minuga on nüüd nii, et homme sõidan laevaga Tallinnasse, on valida kas lasta seal teha endale õnneliku lõpuga massaaž või siis hoopis Tartus kui võimalik aeg kokkuleppida. Mõtlen sedasi, et kui asi tõeks saab ja mõni naine on nõus mind teenindama siis võiksin siin jagada muljeid. Tripi ma ju teen, reisin. Ja mitte, et saada tähelepanu, lihtsalt selleks, et soovin end väljendada ja nii jääbki ainult küsimus, et kus kohas ma end väljendan ja mil viisil. Vaatan kas saan teema pealkirja ära kustutada ja uue lisada lihtsalt seksiturism.

Päikest!

Kuule, aga nii mul ju Radissonis läkski, inimesed hakkasid ustest ja akendest tulema, lahkusin päevapealt, asi kasvas ülepea, läks vähe kaldesse. No klientidest rääkides, aga naisi nii ei saa. See minu mentaalne vaade on natuke liialt erinev normaalsetest vaadetest. Ja see ka veel, et kui mees on nõus niisama naist võtma siis neid naisi kes on niisama nõus mehi tühjaks imema on väga vähe. Nõudlus ületab kordades pakkumise. Siin tulebki raha mängu, kes maksab see saab. Kui sul on raha, et aega kallites klubides veeta kül siis mõni ikka sinu otsa kukub. Tänavaelu see pööbel on nagu on. Pärleid võib leida Taimaalt, seda õpetas mu viimane reis. Mõni siiras rikkumata noorukene kes on tulnud korraks maalt linna, et raha natuke teenida, neil ei ole neid blocke nii peal sa saad tunde kätte ja nad tõesti on õnnelikud, et sellist meest kogeda said. Mitte, et hirm, et hästi läks seekord, mitte, et nüüd sain raha kätte, aga lihtsalt mingi inimlik kontakt, mina vaatan, et ohoh selline asiaat, tema vaatab, et ohoh selline valge mees.

Natuke rumal jah, lihtne kokk ikkagi. Tegelt vahel ei olegi asi selles kas inimene on loll, vaid asi on mentaalses positsioonis või kuidas nüüd emakeeles nüüd öeldagi, mentaalses suhtumises ja selles kui kaugele sa oled valmis minema, et saada piisavalt hea lõõgastumine, õhkond. Sama puudutab ka praegu mu tegevust siin foorumis, sama asi on prostituudiga, kui palju ta on valmis panustama mingi konkreetse summa eest, on see, vaid seeme lahti töö või püüab ta mehele midagi enamat pakkuda. Siin tuleb ka vahet teha prostituutide vahel kellel sõltuvalt hetke olukorrast toimub asi spontaanselt ja on neid kes on õppinud. Mina neid kes on õppinud kohanud ei ole, aga see oleks selline hea stabiilne variant, ta teeb oma töö ära ja mees on igal tasandil rahuldatud. Minu puhul peale selle veel, et ma olen natuke rumal nagu väideti on tegemist veel ka üsna õhukese rahakotiga.

Keeruline on see turuolukord Eestis, näiline fassaad on see, et kauneid silesäärseid tüdrukuid leidub, reaalsus on ikka see, et kätte saad 40 pluss naise, ega neilgi pole midagi viga, aga mina 33 aastase mehena sooviks raha eest saada maksimumi, no see maksimum on ka selline poolik nagu mainisin. Muidu on ju hea selline kena sile tihke komplekt, teiegi tahaksite kindlasti, või on teil juba olemas? Seda reisimise asja veel mõtlen, finantsid peab ülevaatama, Odessa oli kül muidu hea idee, just paras enne Lapimaa polaarpäeva alla minekut.

Vanasti, mina olen vahelduva eduga ikka siia juhtunud, alates keskooliajast, see oli enam kui 10 aastat tagasi või lausa enam kui 15 aastat tagasi. Ma tean, et ma olen eriline, aga erilisele poisile võiks erilisi nõuandeid jagada, et mis kogemusi teil on olnud näiteks Odessa tüdrukutega, on seal mingi konkreetne tänav?

Siinpool lahte käib chill praegu, oli naine kes kahte meest korraga tahtis, aga enam ei ole ja nüüd me istume siin kuival :)

:D Raha eest annavad kätte, saab asja aetud. Miinus nagu ma mainisin on see, et nad jäävad eemale, minu tagasihoidlik kogemus ütleb, et keskmine müüdav tüdruk, võibolla isegi enamus neist mõtlevad, et kui nad on mehe orgasmini viinud siis on nende töö tehtud. Kas see võib kajastada ka mingit üldisemat arusaama naisisendites ma ei tea.

Vaata Facebookist järgi, seal on mu valenimega konto Paul Luik, mul on mõned profiilipildid, välimusel nagu pole mul omastarust viga, ometi mingil põhjusel ma ei suuda naisi endale sebida jah. Asi ei ole isegi mitte sebimises, minu sebimises, ei ole isegi naisi kes tahaksid mind sebida. Raha eest on ainuke variant, see ka tead selline poolik saamine, emotsionaalselt nad jäävad üsna kinniseks, eemale.

Odessa kõlab hästi, lend sinna kallis, kohal hotellid ja tüdrukud odavad.

Kaalun tõsiselt. Kasvõi nädalaks lõõgastuda seal :)

Sama sulle, mis ona juttu sa ajad.

Mina tulin küsima, et kuhu reisile minna ja reisil oleks tore kui mõni õhtu tüdruk on kaaslaseks onju :)

Vaatan järgi, mis need hotelli hinnad Maltal on.

Täna juba kaks korda panin ona, eks homme uuesti, juhul kui ei saa seda naist kes lubas külla tulla.

Idee. Poola. Vastavad tänavad ja kubid....Ons kellegil mõtteid?