A-rüblik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

3 meeldimist
6 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas mais ilm seal liiga vesine ja kuum ei ole? Omal plaan minna märtsis-aprillis ja ka samad huvid ;) lumivalged liivarannad ja puhas vesi ning head hotellid ;) seega - Jälgin teemat ;)

Suured tänud teile ja kaalun nende kohtade vahel :) kui just veel mõnusaid kohti ei pakuta ;)

1966 ;) Kus kohast Krabilt või Phuketist pea tasuta uusi teksasi ja jalanõusi osta saab. Oleks täitsa huvitatud informatsioonist. krabile minek esimest korda, Phuketisse plaan päevane reis ette võtta, kuigi korra seal käidud, aga ei leidnud soodsaid kohti. mis hinnatase on Phi-Phi saarel võrreldes Krabi ja Phuketiga. Tänud ette parimate soovidega ;)

Üks turvalisemaid ja puhtamaid kohti. Olen korra käinud ja plaanin veel minna ;)

Tänud Ella, tegin just teiseks nädalaks Ao Nangi Maneete hotelli broneeringu ;) . Nüüd otsime esimesele nädalale kohta ja mõtted liiguvad Koh Lanta suunas, et kes seal käinud ja mis muljed: rand, elu ja mida põnevat, et kuhu tasuks kindlasti minna. Nagu naistele ikka kas neis mõlemis Ao Nangis ja Koh Lanta paigus turgusi ja häid kaubakeskusi leidub ja kuidas hinnatase on võrreldes Phuketi ja Pattayaga.

Ette tänades ;)

Tasuks igaksjuhuks arvestada edasi lendudega nimelt on juhtumeid kus lennuk hilineb päris mitu tundi Bangkokki

Käidud ja elu on vist läinud tavalisele rütmile. Muusika käib nii valjusti, et teise baari kuulda ka teise baari muusikat, seega saad kuulata mixi :D Leinast saab ainult niipalju aru, et aedade ümber on tõmmatud musta-valgega kangad ümber ja mõne kohapeal on kuninga pildiga monument ja mõned plakatid lehvivad. Kauplemine Bangkokis ja Pattayal käib täie hooga ;)

Kõige soodsam oli siiski Suvarnabhumi lennujaama Superrichis ( kõige alumisel korrusel 38,25 kui vahetad 50 ja 100 rahatähti). Pattayas oli kehvem kurss keskmiselt 37,65 oli ka paar kohta kus oli 38,0 enamuselt jäi 37,45-le oli ka 36,5 :D ( pani tähele, et peale lõunat langesid kursid, et kui hommikupoole või lõunaajal oli kurss 37,80 siis õhtul samas putkas oli 37,25

Takso sõitude ja trippide jaoks on vaja sula, veekeskused jms. mida broneerisime neti teel maksime ka neti kaudu ära (tuli soodsam ;) ) Mäletan, et poodides sai enamuselt maksta küll VISAga , kuid sai maksta ka masteriga. Vahetasime siiski suurema summa juba Eestis ja kus vähegi sai maksime kaardiga. Alkohol on odav ainult lennujaamas, nii et kui lennukist pääsed osta paras kogus alkoholi kohe ära ( alkoholi igas poes ei ole ,on ainult suurtes kaubakeskustes ja ka kallis, baarides oli enam vähem sama hind nagu Õllesumeril) Ei soovita ringi liikuda tänavatel purjuspeaga ehk siis tuikudes ja lärmakalt ( viiakse pokri) Ise ei ole kogenud, aga nägime, kui rannapeolt seltskond liiga lärmakalt tänavale suundus ja kohe olid sõbrad platsis ja viidi minema - alkoholiseadus on seal väga karm, mõnes linnaosas ei või isegi hotellitoas olla alkoholi - koristavad ära, kuna seal on alkohol täielikult keelatud. Seega tasuks eelnevalt uurida kuhu ka hotell võtta ;) Head alkoholivaba puhkust :D

Olen nüüd kohal juba 3 päeva ja muljed sellised, et päikesekreemi võtsin kaasa, kuid siin kohapeal päevituskreemidel on 300 kuni 500 kohalikuni - rahavahetus kurss 1 eur on 36,4 kuni 39,8 st et ennem kui keegi tulevikus raha hakkab vahetama, siis tasuks terve küla läbi käija ;). Toidud siin 120 kuni 380 bth. Mukdara hotelli rand korralikum kui teiste lähedalolevate hotellide randadel. Khao Lak sobib hästi laineritele Massaazid Tai massaaz 250 kuni 350 bth ja aroomi massaaz 300 kuni 500 ( mida odavam massaaz seda kehvem - täna kogetud kolmas kord ja ütleks, et neist kolmest kõige kehvem oli see odavam. Homme Phuketi ..... ;)

Vaata ka - trivago.fi see küll soome keelne, aga näitab ka teiste saitide pakkumisi avastasin sellelt lehelt, et agoda just alati ei olegi kõige sootsam. Sisest muidugi Thaimaa ( nii on soome keeles ja lõuna on etelä)

Tekkis uus küsimus, et PÄIKE ;) Kas on seal kohapeal saada mingeid päikesekaitse kreeme või tasub ikka kodust kaasa osta ja juhul kui põletabki end liigselt ära, et kas seal leidub Taimaal häid põletusvastaseid kreeme? Või ei ole see päike seal nii ohtlik ?

;) Tellisin ja täna saan kätte HERO4 ja nädalapärast kasutama ;) Tänud AndresR :)

AndresR tänud ;) ostame siis ikka siit ära HERO4 või on veel mõni parem ;)

Ette tänades ja Päikest ;)