Rändur Notsu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ise küsin, ise vastan. Site , kust saate airpassi ise broneerida on siin http://www.world.jal.com/world/en/japan_explorer_pass/uk/.
Info sain JAL esindusest.Pileti hind ühele saarele on umbes 85 eur.Kõrghooajal on see päris hea deal.

Suure asjaajamise tagajärjel saime asja korda,ainult nö. tund aega erinevate Qatari keskustega suheldes. Õige keskus olevat Poola. Miks just Poola ei tea. Samas tegin eile õhtul ka ametliku complainti ja võibolla ka see aitas. Peale seda kui sain täna maili,et minu case on võetud töösse tuli, kohe ka kinnitus ,milles lennud mängiti ümber Oslo peale ja seega kõik on korras. Kuni minu complainti kinnituseni raiuti,et esimene tagasilennu võimalus Kopenhaagenist on 15 jaanuar. Pilet aga oli 04 jaanuar. Hotelli nad ei maksa ja muid lendude ümbermängimisi ei tee.Võtku ma raha tagasi ja nemad pole süüdi ,jne.Qatari poolt on sigadus see,et kui tuli info,et midagi on muutunud, polnud sõnagi sellest,et üks lend on ära kadunud. Mina panin tähele, kuid kõik ei pruugi seda teha. Kindlustusest. Mul on aastane korralik kindlustus , sealt öeldi kohe, et ükski kindlstus Eestis ei kata pankroti kulu. Mine tea.

Asi selles ongi,et jõuame Kopenhaagenisse alles kell 19.20. Samal päeval läheb sealt Tallinna ainult Lufthansa 620 eur. Ma nii ei jäta. Olen nõus ka vaheööbimise tegema kuid juurde ei maksa. Selge sigadus Qatari poolt.Helistan täna veel ise ka, kuid nüüd näiteks Oslo kontorisse. Uskumatu,et nii võib teha üks pealtnäha soliidne lennufirma.

Täna sain pehmelt öeldes shoki. Hakkasin oma lennule Tll-Colombo-TLL aastavahetuseks kohti valima ,kui avastasin, et Qatar Airways ei ole mulle lisanud viimast lendu Kopenhaagen-Tallinn. Kusjuures kui nö. vaadata piletit, siis tundub,et lend on olemas koos väljumisajaga Kopenhaagen -Tallinn. Mida aga pole, ei ole kohalejõudmise kellaaega.Kusjuures hakkasin asjaga tegelema kohe kui EA oma tegevuse lõpetas. Siis kinnitati mulle Qatari kõnekeskuses Rootsis mesikeelselt,et kõik on korras ja Adrian lendab...Saatsid ka kinnituse,kuid ilma viimase reata,et see lend ka Tallinna kohale jõuab.
Olen küll palju lennanud ,kuid selline asi on esmakordne. Helistasin kohe neiudele Rootsi, kes ütlesid,et maksavad raha tagasi või pean raha juurde maksma (vist 400 eur pilet) ,et jõuda koju samal õhtul. Mina nõus ei olnud, siis nad lubasid homme ise tagasi helistada ja targematega arutada. Jutt oli nagu neil ikka,et nemad pole süüdi jne.
Ei ole elu ilam üllatusteta.

Miks märtsis? Mina ei kirjutanud üldse millal lähen. Mina lähen juunis, jaanipäevaks. Mina saan skyscannerit kasutades hinnaks 286 Eur edasi tagasi OKA (Okinawa) -MMY(Miyako Jima) edasi-tagasi. Mind huvitavad ainult Okinawa saarte vahelised lennud. Seal minu andmetel odavlennufirmad ei lenda. Need lendavad ainult nö. suure maa ja saarte vahel.Loodan,et ma eksin ja ei oska otsida ning saan tiirutada 80 eur eest edasi tagasi palju tahan ja külastada võimalikult rohkelt saari seal piirkonnas. Maismaa mind ei hetkel huvita, olen seal juba käinud.