Jp76

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
23 kommentaari
Viimased kommentaarid

Alamoga saad alates 380.-
sisaldab One way fee 100.-

Kuna Alamo ja Enterprise on yks grupp, siis ilmselt on su hind OK

Kui on küsimus deposiidis siis tasub vältida kõige odavaimaid pakkumisi Sitsiilias, nt. Goldcaril on omavastutus 3500.- Fiat 500-l. Pole just palju inimesi, kes suudaks sellist depot jätta ja siis maksad lisakindlustuse eest rohkem, kui normaalsest firmast rentides kokku oleks läinud.

Siin on Europcari pakkumised, kus deposiiti peab ainult 300.- jätma.

https://www.carhirelabs.com/et_EE

Hinnavahe on ca 3 eur päevas, ilmselt mõtekas siis juba eesti kontori kaudu võtta. Pärast lihtsam, kui mingid probleemid.

Tere

See on VÄGA VALE soovitus, et broneeri internetis ära, kui seal toimib siis ka kohapeal toimib.
Need kaks asja ei pruugi olla omavahel seotud.
Tihti saad sa rendi eest maksta deebitiga aga deposiidi pead ikka jätma kreedidiga.

Kui rentniku TC-s on kirjas, et peab olema krediitkaart siis nii see ka on, mis sellest, et su krediidi funktsiooniga deebit kodukal töötab.

Goldcar ongi selline firma, kes meelitab väikese hinnaga kohale ja kui sa nende Super relax coverit ei osta, siis
a)su krediitkaart ei "tööta"
b)sind ignoreeritakse 2h
c)tagastades leitakse kriimud
Tõenäosus, et sa saad neilt auto kätte alla 200.- nädalas on nullilähedane.

aga autopark on neil üldiselt uus ja kui sa nende SuperRelax coveri ostad, siis on ka teenindus väga ok.

(üldiselt, ega need teised kohalikud seal suurt ei erine)

https://www.icarhireinsurance.com/ ei ole omavastutuse nulli viimine portugalis. See on omavastutuse kindlustamine, mida pakub iga broker suht väikese raha eest.
Goldcari Super relax cover on suht kirves, mingi 3x kallim, kui omavastutuse kindlustamine aga sellega ei pea deposiiti jätma.

kas veebilehel kirjas polnud?
Ca 1000.-

Vaatasin, et zero excess oli UK lehel mingi 7 naela päev enterprise-il, väga odav ütleks. Tavaliselt need super odava alghinnaga pakkujad küsiva 25-30 euri päev, kui letis oled ja ei taha suurt depot jätta.

Tõesti, tõesti, zero excess on olemas neil firmadel. Minu paha.

Mia, palun näita, kuidas saab inimene võtta Bergamo lennujaamas autoeuropa lehelt Zero excessi või extended coverit ?

Mia ütles:
Soovitan võtta võrdluseks www.autoeurope.com hinnad; seal on ka broneeritavad tasud tingimuste alt leitavad. Soovitan valida “Zero excess package” või “Extended cover”...
... Kui midagi juhtub, kaotad broneeringu ehk maksad rendifirmale kulud kinni; ning seejärel taotled kolmandalt osapoolelt ehk kindlustajalt oma makstud summat tagasi. Kas sa seda saad või ei, pole alati garanteeritud.

Ma loodan, et sa saad aru, et see mida sa siin soovitad, ongi täpselt see, mille eest sa paar lauset hiljem hoiatad.

Üldiselt on sellised 6 ja 1 eurosed autohinnad lollide püüdmiseks. Päeva lõpuks maksad rohkem, kui oleksid mõnest normaalsest firmast võtnud.

Esmalt pakun, et tegu on Full to Empty tootega, ehk pead ostma täis paagi ja tagasi pead viima tühjana. Selle mugavuse eest pead maksma, tavaliselt teenus 25-35.- pluss paagitäis lambi hinnaga. Teiseks on pagana raske täpselt seda tühjaks sõita ja palju raha jääb paaki.

Kui selgub, et tegu on siiski Full to full tootega, siis on suur tõenäosus, et nad kohapeal visuaalsel vaatlusel ütlevad, et su krediitkaart ei toimi ja ainuke võimalus sul seda autot seal saada, on osta peale täis kasko, mis maksab 30.- päev.

Või siis kolmas variant, et peale renti selgub, et kuskil on miski kriim, mille parandus läheb maksma 200 ja nad peavad selle su krediitkaardilt kinni.

Soe soovitus, loe T&C läbi enne kui bronnid, seal üldjuhul kirjas asjad, mis esilehel pole.

Puerto Rico on sisuliselt USA stiilis kindlustus, kus ei ole "igaks juhuks" kindlustusi.

Sul on vaja, et CDW ja kolmanda osapoole kindlustus (SLI, ALI, ED, kes kuidas nimetab) oleks hinnas ongi kõik. St. et selline odav auto peaks maksma ca $200 nädal.

Sul ei ole vaja osta CDW, kui sul on nt. American EXpress platinum, mis katab rendika 40 000 väärtuses.

Teoreetiliselt võid leppida ka kohaliku miinimum kolmanda osapoole kindlustusega, aga kui miskit suuremat juhtub ja süüdlane selge ei ole, võid saada maalt lahkumise keelu, kui sul pole SLI-d ette näidata.

võtad siit "OK rent a car" firma Premium toote, ei pea deposiiti jätma ja kasko on ilma omavastutuseta.

https://www.carhirelabs.com/en_GB/results/?pick_loc_id=174749&pick_date=2016-04-25+11%3A30&drop_loc_id=174749&drop_date=2016-05-02+11%3A30&rc=ee&age=0&source=

kui miskit jääb arusaamatuks, saad suhelda eesti keeles.

Keddy on Europcari odavbränd, mida müüakse ainult netis. Pole seal mingit probleemi eesti lubadega.

P.S neil on saksas limited milage, kui palju sõitmist siis pigem Alamo, Global drive või Buchbinder.

Kust vaatad muidu?

Caddy, pole kuulnudki, äkki mõtled Keddy?

"bookisin veebruariks auto"

enne kui bookisid oli hetk, kus pidid nende terms & condtitioneid lugema, üldiselt nii nagu seal kirjas on, nii ka on.

"mis seaduslik alus oli tagatisraha kinnipidamiseks antud summas."

Pakun, et võlaõigusseadus.

Sina tegid nendega lepingu, mida nemad väidavad, et sa rikkusid, sul on võimalik see vaidlustada.
A:pöördud panka vaidlustad tehingu, nemad peavad tõestama, et sina rikkusid.
B:pöördud kohtusse, tõestad, et nad eksisid.

Hind oli oluline selleks, et saada aru, kas seal võib olla veel muid agasid, mille eest nad saavad sult midagi lisaks küsida. Kuna deposiit oli ainult 600 siis ilmselt väga kalli autoga tegu polnud ja hind tundub suht ok. Loe igaks juhuks TC veel üle, ega pole mingeid kilometraazi ja kütusega seotud piiranguid.

1.Tee panka avaldus, et sa pole nõus selle arvega. Siis peab supplier esitama tõendid, et sa oled sellega nõus olnud. Eelduseks on muidugi see, et sul on see paber alles, kus pole näha ühtki vigastust.

2.Lisaks uuri oma krediitkaardi kohta, kas sellel on omavastutuse kaitse, kui on, siis pank kompenseerib sulle selle 120. Kui esimene variant ei õnnestu.

Aga jah, hetkel tundub, et nad on panustanud sellele, et sul on krediitkaardil kindlustus ja sa võtad selle raha oma pangast tagasi ja ei viitsi nendega jännata.

Edu

Selle kriipsuga märgitakse, millises seisukorras sa auto said, eriti lõuna euroopas ei tähenda see automaatselt seda, et sa pead samasugusena ka tagasi tooma, kui viid siis keegi sulle seda ei kompenseeri. See on üldjuhul kirjas TC-s. Eriti on selline asi levinud väga odavate pakkumiste juures, las ma pakun, auto maksis ~5.- päevas või oli suisa 1.-?

Aga kui sul ikkagi oli "Same to same", siis ilmselt tehti sulle külma, mis on ka väga levinud üliodavate pakkumistega, kuna väga paljudel krediitkaartidel on omavastutuse kaitse peal ja kliendid saavad selle oma pangast tagasi. Uuri oma pangast järgi, kas sul on.

Üldiselt, kui kõige odavama auto hind kukub alla 5.- päevas siis võid üsna kindel olla, et kuskil on mingi "aga". Ehk kui pakkumine on liiga ilus, et olla tõsi, siis ta ilmselt ei olegi, päeva lõpuks võtavad nad sult selle raha nii või naa, kui bronne on palju võetakse sult enne, kui auto kätte saad, kui kliente vähe, siis võetakse pärast.

Selliste olukordade vältimiseks soovitaks valida mõne tuntud firma auto - Alamo, Enterprise, Europcar, Hertz, Sixt. Jah, nad tunduvad alguses kallimad aga kokkuvõttes tuleb odavam ja muretum, kui viitsid TC-si võrrelda.

Sa endiselt ei vastanud küsimusele, milline fuel policy oli sul lepingus?

Kui sul oli Full to Empty, siis võimalik, et sul võeti maha kütus + service fee.

Küsimused olid Fleur-ile. See 120.- võib olla ka mõnel muul põhjusel.

Tere

  1. palju autorendi päev maksis?
  2. Kas Fuel policy oli Full to Empty?
  3. kas maksid krediitkaartiga? Kui jah, kas sellel CDW excessi kaitset pole?