kriste26

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tsau. Ma Tatratesse kahjuks ei soovi 

Ja ilma ettemaksudeta ning tasuta tühistamise võimalusega peaaegu kuni saabumiseni :)

Soovitan otsida majutusi mitte ainult bookingu kaudu vaid ka kohaliku asustuse nimi+accomodation kaudu. Tihti saab palju paremaid hindasid. Kohe palju paremaid annab vähemalt Prantsusmaa

Tänud! Leidsin ka Morzinexpressi kohta väga halba tagasisidet. Loodan, et AlpyBus rõõmustab ka mind :)

Ja kuidas sinuga kontakti saab?

Tore ja tänud jätkuva info eest! Ma pole Germaloga kunagi kuskil käinud, aga 73 a tädi, kes tuleb välja kunagi harrastas kõvasti bussireise, ütles kah, et hind küll veidi ehk kallim aga kõik mis lubatud ka alati saadud parimas kvaliteedis. Mulle piisab täitsa kui saan endale mingi kerge näksi ja võibolla ka mingi joogi nt väikese õlle mäkke kaasa võtta (ja suusatamise vahele ka väikeseid päikesevõtu pause teha)või õhtul peale suuskamist ja enne sööki pisut lihtsalt mõnuleda. Selleks mitte kuskile kaugele poodi reisimata muidugi. Mäletan Slovakkias polnud meie läheduses mitte ainult poode, polnud isegi kohalikku transporti. Ainult hotell ja üks klubi õhtuti. Ishglis jäid ka pood ja kõik muud võlud paari kilomeetri kaugusele mäkke tõusta. No siin vist oli hotellide valik kellegi poolt tehtuna ikka põhisüüdlane.

Val Thoresis olime ka ski in/out appartmendis ja kuidagi ikka saime vajaliku mingist poest kätte ilma suuremate jamadeta. Mulle super meeldisid suusatamisvõimalused ja see majutus oli ka OK. Hakkan siis järgmine aasta võrdlema kolme orgu Plangiga:) Ja jagama loodetavasti positiivset infot Germalo kohta. Siiani on suhtlus telefoni teel olnud meeldiv ja informatiivne.

Väga hea portaal. ei tea miks ma sellest varem pole teadnud? NB! Kes soovib Tuneesiasse reisida - tee seda kindlasti. Mina küll lendasin turvaliselt otse suisa kaks korda järjest ja läheksin veel kui vähegi võimalus, aga vahepeal ei olnud otselende. Kohapeal saad valida kõikvõimalikud ekskursioonid mis kõik väga head. Ongi juba 7 a möödas ja justkui keegi jälle lendab otse. Soovitan soojalt! Ja ära jäta Sahhaarat vahele. Superelamus. Oli vist kas Novatours või Horizon kellega mina kunagi käinud. Kindel pole. Äga väügev oli igatahes.

Tänud! Lugesin päris huvitavat lektüüri ja tegin oma otsuse - parem maksan rohkem ja reisin/lendan (eriti suusatama) tuntud ja kindla firmaga. Kui ei ole "vääramatut jõudu" siis vähemalt jõuan ehk plaanitud päevadeks mäkke ja ei pea kuskil logubussis (olen selle kunagi juba läbi elanud) arusaamatute asjaoludega loksudes leppima ja siis võitlema makstud teenuse eest raha tagasi saamisega. Krt, ei tule meelde mis selle suure firma alt erareise tellinud firma esindajatädi nimi oli. Igatahes kui Ungari nn veinireisist sai mõnitamine ja raha väljapressimine, et üldse koju tagasi saada, siis selliseid kogemusi mulle piisab täitsa ühest. Kogu bussitäis sai kompensiks mingi naljaka õhtusöögi. Mul õnnestus ähvarduste (päriselt mõeldud ja oleks ka ellu viidud) vähemalt pool raha tagasi saada.

Tänud kõigile! Nüüd siis ainult positiivseid hinnanguid ja meeldivaid mälestusi kogununa - suuskama! Nojah, nats tuleb ikka oodata - aga liisk on langenud Paradiski kasuks. Heia, äkki keegi tahab kaasa lüüa? Vaatasin, kohti peaks veel olema:)

Siinkohal, kui keegi veel oma muljeid/arvamusi postitab - väga tore! Tagasi tulles annan kindlasti teada kuidas mulle meeldis ja jagan abivajajajatele oma kogemusi-mälestusi.

Tänud info eest! Mäekaarti väga hoolikalt uurides tundus endale kah, et peaks nagu ruumi kuskil ikka jätkuma. Aga peale selleaastast räiget vigastust isegi tühjal ja superlaial itaalia Madonna di Campligiol on radade suhtes jube hellaks teinud. Ja samas nii palju tühje mägesid ja puuduvaid inimesi tõstukite taga oli lihtsalt vaimustav. Seega tean, mis on hea:) Ja Germaloga jäid ka rahule? Ma viimased aastad Mainoriga suusanud ja väga rahule jäänud siiani. Kahjuks neil märtsi enam midagi minu siianise suusaseltskonna jaoks pakkuda polnud, nüüd siis firmavahetus kah veel.

Kas joogi-toidu hinnad mägedes tõesti nii müstilised? Õlu 7 eur, söök alates 12? On seal Plangis ka mingi pood kust saab midagi mõistlikuma raha eest kasvõi mäkke kaasa osta?

Olid suureks abiks! Kui veel mõtteid, tähelepanekuid, soovitusi - kõik ikka teretulnud.

Aitäh vastamast Palle ja lauriandres! Mul pakkumises sama hotell ja reisifirma. Lugenud linki - kas alates 19.03 on veel kõrghooeag? Ise olen käinud prantsusmaal Kolmes orus ja mälestused väga meeldivad. Oli ka vist selline märtsi alguse aeg. Kas hind koos õhtusöökidega 1099 eur on siis OK? + mäepiletid loomulikult. Samaks ajaks mul ka teine pakkumine Turja reiside poolt poolt odavamalt Saalbachi. No muigugi bussis loksumine ja ainult 5 suusapäeva on omaette erisus.On kellegil kogemust üldse selle firmaga? Ischg kogu oma järjekordade ja rajal vaba koha leidmisega jättis suht neg mulje. Saalbach jälle oli minu esimene suusakogemus millest ma suurt midagi peale selle, et esimesel päeval vigastasin jalga ja passisin hotellis. Ja siis järmised päevad nühkisin mingit 2-4 rohe-sinist rada + pikk kuristiku servadel kõõlumine. Kas need sini-puna rajad on pigem ikka laiad või ka pigem sellised kitsuked hirmurajad. Ma pigem eelistan siis juba laia ja normaalset punast kui sellist võitlust hirmuga.

Vastuste eest ette tänades!