talveke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ka kogemus pikast järjekorrast (mitte küll nii pikast kui teemaalgatajal) Riia lennujaamas peale kella 11.00. Õnneks päästis see, et reisil oli kaasas 9-aastane laps, kes kvalifitseerus "väikse lapsena", seega kutsuti nurga taha eraldi järjekorda.

Lendasin paar nädalat tagasi  Aegeaniga suunal Tallinn – Ateena – Santorini ning tagasi sama marsruut ja kogemus järgmine. Tegin minnes Tallinn-Ateena lennu check-in`i onlines (arvutis), kuid miskipärast süsteem Ateena-Santorini check-in`i teha ei lasknud. Tallinna lennujaamas minu küsimise peale, miks nii, tehti lihtsalt check-in ära ja vastust ma tegelikult ei saanudki, milles probleem oli.

Kuna ma seal check-in`i laua juures olin, siis kaaluti ka käsipagasikohver üle (lubatud max 8 kg, oli 8,7 kg, midagi ei öeldud), kuid rohkem minu teekonnal keegi mu kohvrit ei kaalunud ega kuhugi raami ei sobitanud (edasisest kaalumisest pääsesin ilmselt ka selleks, et rohkem check-in`i lauda ei külastanud).

Enne tagasilendu laadisin alla Aegean Airlines äpi ning tegin tagasilendude check-in`id telefonis. Käis ülikiirelt ja lennupiletid olid koheselt äpis kenasti olemas. Piletikontrollis lennujaamas sujus „mobile boarding pass`idega“ kõik ilma tõrgedeta.  

Tallinn – Ateena - Tallinn lennul pakuti sooja toitu. Kellel on isu keset ööd neile väga positiivne, kuid toidu pakkumine siis ajavahemikus 00.00-03.00 olenevalt kummas suunas lennuk startis. Ateena - Santorini lend kestis 25 minutit ja lennu ajal pakuti müslibatooni.

Tere!
Minu reisikaaslasel võeti Riia lennujaamas üle 100 ml meepurk ära.