kalle157

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

14 meeldimist
33 postitust
49 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kuidagi väike tundub olema see valikute hulk.Kuidas Tenerifel olukord?Äkki sinna?

Aitäh ,vatse uue info eest.Eelmine president suri pikaaegse südamehaigus tõttu.Olime seal, kui ta suri.Inimesed hindasid teda väga, osad nutsid.

Omalt poolt soovitaks Tansaaniat, Sansibari.Kui eelmine talv oli seal väga hea(Paje rand),siis vast on ka saabuv talv seal positiivne.Lennupiletid väga soodsad praegu(trip.ee) Dar es Salami ainult 375 EUR Tallinnast edasi, tagasi.Sealt on Sansibarini ainult 1,5 tundi kiirpraamiga( 30 usd)

Kairost ja Prahast lähevad lennukid, nüüd tean.Tundub, et Marsa al Alam on Sharm ei Sheigi laadne koht.Minu huvi seega juba vähenenud.

Kõik lennudon ja ühel piletil

Olen nüüd veel rohkem vaadanud Sansibari infot ja tõesti Paje rand olekski ilmelt meile parim.Sinna nüüd majutust otsingi.

Võtan arvesse. Nüüdseks on ranna valik lihtsalt muutunud.Oli Nungwi ja Kendwa aga nüüd on Paje

Kust otsida veel parimat majutust Pajel?

Aitäh info eest! Mul on palju küsimusi Sansibari temadel, kirjutan sõnumina teile.

    Kendwa ja Nungwi randasid mõtlesin eelistada eelkõige väikseima tõusu-mõõna pärast.Aga tõesti, tuleb välja, et Kendwa rannas ainult kallid hotellid ja poed , baarid puuduvad.Ja Nungwil muidugi suurim miinus see rannas pidev tülitamine, äkki tõesti see tõus-mõõn polegi nii hirmus.Ja juba hakkabki Paje mulle rohkem meeldima.Juba leidsin seal ka head majutust.(eraldi majake rannas, 620 EUR/kuu)

Näiteks läbi Momondo - 12.jaanuar. 2021.a. Tallinn- Milano-Tenerife(lõuna)   (üks ots) 46 EUR     Vahemaandumine 3,5 tundi.

Wizzair

Soodsaim praegu Wizzairiga  Tallinn - Milano - Teneriffe

Majutuse hind Gomeral? Ei leia midagi soodsat.

Tundub, et Gran Canarial on praegu väga vähe eestlasi.

Aitäh, aga piletite ostukinnitusel(ei olnud Pegasuse kaudu ostetud)ei olnud chek in teemal mingit juttu

Internetis jah, aga millal saab teha?.Wizzairiga sai teha kaks päeva enne lendu aga Pegasusega pole varem lennanud.

Mitte ööbima, sealt läheks veel õhtul lend koju.

Kas ilma viisata Vnukovost Šeremetjevosse ei saa minna?

Aitäh infode eest.Praegu ongi leituist parim variant Pegasusega Sharmist Istanbuli (92 EUR) ja sealt Alanya lähimale lennuväljale Gazipasa (21 EUR) jällegi Pegasusega.

Tundub jah, et Tenerife vist sobiks.

andresk - Maa on siiski lame.Ümbermaailmareis tähendab tegelikult ringitamist lamedal maal.Lugege netist. Lamedast maast on youtubis üle miljoni tõestava video.Lugege paberajakirja Telegram.Nii kurb või naljakas see ka ei oleks, on meie maa tõesti lame.Ümbritsetud põhiliselt jääseinaga.Ja päike ja kuu teevad ringe lameda maa kohal.Edasi uurige ise.

Mõtlengi tuba või korterit mitte majutusi läbi roneerimissaitide.