kalle157

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

8 meeldimist
25 postitust
35 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh, aga piletite ostukinnitusel(ei olnud Pegasuse kaudu ostetud)ei olnud chek in teemal mingit juttu

Internetis jah, aga millal saab teha?.Wizzairiga sai teha kaks päeva enne lendu aga Pegasusega pole varem lennanud.

Mitte ööbima, sealt läheks veel õhtul lend koju.

Kas ilma viisata Vnukovost Šeremetjevosse ei saa minna?

Aitäh infode eest.Praegu ongi leituist parim variant Pegasusega Sharmist Istanbuli (92 EUR) ja sealt Alanya lähimale lennuväljale Gazipasa (21 EUR) jällegi Pegasusega.

Tundub jah, et Tenerife vist sobiks.

andresk - Maa on siiski lame.Ümbermaailmareis tähendab tegelikult ringitamist lamedal maal.Lugege netist. Lamedast maast on youtubis üle miljoni tõestava video.Lugege paberajakirja Telegram.Nii kurb või naljakas see ka ei oleks, on meie maa tõesti lame.Ümbritsetud põhiliselt jääseinaga.Ja päike ja kuu teevad ringe lameda maa kohal.Edasi uurige ise.

Mõtlengi tuba või korterit mitte majutusi läbi roneerimissaitide.

Olen nüüd rohkem uurinud ja lugenud ja valik langebki ilmselt Mosambiigi ranniku kasuks.Küllaltki vähe on infot sel teemal.

Aitäh! Positiivne info.Kuidas majutuse hinnad Mosambiigi rannikul? Meeldiks väikese majakese variant mere ääres.

Tundubki nii jah, et Eilatist normaalset lendu ei ole Aafrika suunal. Ryanairil on küll palju lende Euroopa poole.Ise olen väga soodsalt lennanud Kaunas-Eilat-Kaunas.Otsingi nüüd variante Kairost.Momendil millegipärast Egypt Airi leht ei töötanud.

Tänan! Lähim lennuväli Nuveibale on muidu Eilati linn(Iisrael) Dar es Salaami sealt mina lende aga ei leia.

Juba ise leidsin, et lennupiletid Bangkok - Surat Thani(sealt väljub praam Koh Phanganile.) on väga odavad.Alates 16 EUR.Nii et broneerin piletid ette ära .Piletid naabersaarele Koh Samuile algasid 123 EUR-st

Kahjuks mina ei leia nii häid hindu.Tahtmine on minna Koh Phangani,Kaardi järgi vaadates oleks lähim lennujaam siit lennates Krabi, siis Phuket, siis Bangkok.Kas on nii?

Full mooni toimumiste pärast ongi plaan elukoht leida saare põhjaosas.Huvitav, kas kalapüügiga oleks võimalik(lubatud) seal tegeleda?

See on küll hea kvaliteedi ja hinna suhtega pilet Bangkokki!
Kas ostsite Finnairi lehelt? Sooviks ise minna peale jõule, nii ruttu kui saab soodsad piletid Võib ka jaanuari algusesse jääda minek.Reis kaks kuud.

Äkki olleks ja mõtet elada erinevatel saartel. Mul on jäänud reisiblogisi ja foorumeid lugedes mulje, et Koh Pangan oleks kolmest saarest parim ja siis nagu ei tahaksi minna teistele saartele, teades, et seal on kehvem.Ei ole ka eesmärk palju ringi tuuritada ja palju, palju näha.Tahaks olla turvaliselt paigas ja avastada ka väikeste tuuridega oma saart.Viisa pikendamise pärast peab muidugi nagunii ära käima Koh Samuil. Äkki oleks siis mõte teine kuu elada seal?
Mis oleks nende saarte erinevused?

Aitäh kommenteerijatele! Reisiplaan juba kongreetsem.
Lennukiga Bangkokki, sealt rongiga Chumphoni linna, sealt katamaraaniga Koh Phanangi.Broneerin mingi majakese kaheks päevaks ja otsin koha peal soodsaima variandi(saare põhjaosas kindlasti, täiskuu pidustuste pärast) Viisat pikendan Koh Samuil(tahame olla tais kaks kuud) Pangaautomaat ja rahavahetus Koh Phanganis samuti olemas.Äkki kellelgi midagi veel lisada? Muidugi lennupiletit veel ka pole.Otsin, ootan soodsaimat.

Sooviks majakesest mere lähedal (WC,külm dušš,tiivik laes) Kas sellist leiab ka koha peal või peab broneerima varem.Ilmselt koha peal on odavam.

Sooviks leida odava bangalo mere ääres saare põhjaosas.Kas on kellelgi midagi soovitada.Kuidas parem viisateema lahendada, kui soov on kaks kuud seal olla?

Praegu pakutakse Finnairi lende New Yorki hinnaga 386 EUR. Sellega võrrelduna 472 EUR Bangkokki polegi nii hea.
Tundub, et ootan veel.