katsgula

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pigem ikka ette broneerida, praegu (veebruaris) on kõik head hotellid täis broneeritud nii Cebul, Panglaol, Malapascual ja Boholil - tean, sest pool puhkusest broneerisin ette ja pool motlesin broneerida spontaanselt.

Eile oli Panglaol vahelduv pilvisus (pigem pilves) ei sadanud. Täna kella 12-st kella 2-ni sadas tugevat padukat aga nüüd (kell 3) kohati pilvine ja päike väljas. Päike on nii terav et ka läbi pilve suutis õlgadele villid tekitada.

Täna jõudsime Panglaole ja terve päeva ainult sadanud, lubab ka järgmiseks nädalaks vaid vihma, aga kohalike sõnul muutub siin ilm kiiresti ja ilmaennustusi ei tasu uskuda. Terve päeva jooksul pole ilm muidugi muutunud.

Külastasime ka Kambodžat jaanuari lõpus ning kohtusime ka Jim-ga. Suur tänu sulle, Jim, aja eest! Saime tänu sulle väga palju huvitavat teada just nii-öelda kohaliku silme läbi ja käisime ka paljudes kohtades, kuhu tavaturist ei satu, sh ka kohalikul turul ning kohalike puhkamiskohas. Ka Angkor Wati giidinduses on Jim väga osav ning küsib täpselt, mis huvitab, et hoida aega kokku ning rääkida oluliseimast. Suur tänu veelkord! K ja H