Idako

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eile st 24.07 Riia lennult tulnud ei pidanud testi tegema.

Testi tegemine mind ei häiri, olen sellega arvestanud. Aga plaanin riske haigestuda maandada, ehk väldin rahvarohkeid kohti ja vajadusel kannan maski. Kes äsja käinud, siis soovitused looduskaunite kohtade osas, mida külastada on igati teretulnud. 

Kuidas neef testimiskohad Paphosel tuvastatavad on? Kas selleks mingi äpp/kaart vms? Tagasi tulles ka nkn lennule (Riiga) saamiseks vaja pcr test teha. Kes teinud kaua tulemustega läks?

Me käisime just detsembris ja ma küll ei ütleks, et seal kallim kui Euroopas on nt Hispaanias vms, pigem isegi odavam. Söögikohtadega on nii, et ise saad ju valida kas lähed kallimasse kohta või mitte, me käisime palju erinevates pakistani toidukohtades ja need olid küll odavad. Kes säästureisi tahab, soovitan vaadata groupon.ae, see kohalik vautcheriportaal, me ostsime sealtkaudu kõrbesafari, dhow kruiisi ja Burji Khalifa fast track piletid. Kõrbesafari oli minu jaoks mõttetu, Egiptuses oli hulga ägedam. Õnneks hea toit ja show osa päästsid selle päeva. 4kesi oli taksoga ka väga mugav ja mõistlik sõita.

Ostsin just e-dreamsi kaudu Dubaisse. Näitas ka et 20 kg hinnas. Küsisin Norwegiani live chatis üle, kinnitasid seda. Eks näis kas reaalselt ka lennul olemas on. Igaksjuhuks tegin live Chatis printscreeni juhuks kui vaidluseks läheb.