kadriv

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tihti ei jõua Briti tabloidid väga põhjalikult toimuvasse süveneda ja nii sünnivadki sellised uudised. Tegelikult tekitab 38-aastase itaallase nakatumine just küsimusi, sest esialgu arvasid võimud tõesti, et ta sai selle Hiinas käinud kolleegilt. Paraku andis viimasele tehtud test negatiivse tulemuse. Puhangu algallikat pole Itaalias hetkel tuvastada õnnestunud.

Tere!

Olen viimasel paaril aastal enamasti läbi Frankfurdi lennujaama lennanud ja tõesti ka mitmel korral oma jätkulennust maha jäänud.
Terminal 1A on kõige halvemal juhul kui põrgu eesruum, kus järjekord ei liigu ning kelleltki abi ei saa, kui just ise teatavat nahaalsust üles ei näita.
Tulin just eelmisel nädalal läbi Frankfurdi koju ja jätsin endale sel korral 4h ümberistumisaega. Sellest rohkem kui tund möödus turvajärjekorras seismiseks ja loomulikult sai näha jälle kümnete kaupa meeleheitel inimesi, kes lendudest maha jäid.

Kadri
Kui Da Nangi piirkonnas tahaks peatuda, julgen soovitada An Bang randa. Söögikohti ohtralt, rand väga kena ja Hoi An'i jõuab isegi jalgrattaga kiiresti. Meie peatusime näiteks Aira Boutique hotellis, mis oli tõesti meeldiv, eriti head on teise korruse toad.

Kadri
Tere!

Põhimõtteliselt ja teoreetiliselt võiks jõuda, sest Müncheni lennujaamas on liikumine väga lihtsaks ja loogiliseks tehtud.
Mul on sellest kevadest isiklik kogemus sama lennujaama ja ümberistumisajaga. Mina ei jõudnud, sest esimene lend hilines. Samas pole välistatud, et Nordica hilineb Münchenisse saabumisel.

Kadri


to maree
See osa oli lihtne: saadeti tagasi Turkish Airlines'i check-in'i lettide juurde ning seal piisas selgitusest, et lennuk hilnes ja jäime jätkureisist maha. Anti midagi küsimata uued piletid.
Istanbuli ja Izmiri vahel on õnneks ka hilistel tundidel mitmeid lende, nii et kokkuvõttes pidime oma uut lendu vaid ca kaks tundi ootama.

Tere!
Ei tahaks ka põhjendamatut ärevust tekitada, kuid näiteks suvel marsruudil Tallinn-Istanbul-Izmir lennates jäi kõigepealt siit väljuv lend hiljaks.

Kui algul oli tundunud, et Istanbulis ümberistumiseks aega maa ja ilm, nägi see lõpuks välja nii, et maandusime 10 minutit enne järgmise lennu väljumist, tegime kiirjooksu kohaliku terminali suunas (küsi kindlasti lennujaama töötajatelt juhatust kiirpassikontrolli, kuhu pääsevad need, kel vähem kui tund aega) ja loomulikult jäime maha.

Keegi sind spetsiaalselt seal ootama ei hakka ka siis, kui lennud on samal piletil, ütleb minu korduv kogemus.

Aga on ka täiesti arvestatav võimalus, et kõik läheb sujuvalt ja jõuad kenasti.

Kadri

Tere!

Minul jällegi positiivne kogemus pakkuda. Lendasin jõulude ajal Tallinn-Berliin-Tallinn, kõik sujus, maha võeti arvelt täpselt see summa, mida nägin tickets.ee lehel.