mikku36

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

PlusCar ei broneerinud kuskilt midagi. Kütusega oli nõue, et auto tagastamisel oleks paak vähemalt 1/4 ulatuses täidetud. Minul oli täiskasko. Muid variante isegi ei kaalunud.
Nad toovad auto ka lennujaama, kui on soovi. Tellisin auto hotelli, mis tähendab seda, et kokkulepitud ajal tullakse sulle hotelli järele ja viiakse sind PlusCari kontorisse, kus vormistatakse vajalikud paberid ja saad masina kätte. Pärast tulevad ise autole hotelli järgi, võtmed tuleb ainult retseptsiooni jätta. Üllatuseks oli see, et teenindaja oli eestlane.

Pole hullu. Me olime kaks nädalat Ponderosas ja ei olnud ka kõige värskem hotell. Meie valikuks oli stuudio ilma söökideta. Samuti sügavkülm jääd täis, tekid olid kapis, duššihoidja logises seina peal, ühel päeval sai ka soe vesi otsa. Samas, me teadsime kuhu läheme, sest olime seal juba teist korda. Vajasime ainult öömaja! Külmiku sulatasime ise esimesel õhtul üles, tekke kasutasime pigem vaibana(õhtuti, hommikul korjasime kokku), sest ööd polnud külmad, duššihoidja kruvi keerasin ise kinni(jäi ka peale meid toimima),noh ja ühel õhtul jaheda veega pesemine ei olnud ka probleem. Koristati selle aja jooksul vähemalt kuus-seitse korda, mis rahuldas meid täiesti. Jätsime esimesel korral tiba suurema tipi. Käterätte toodi peale seda topelt ja tuba ning rõdu läikisid. Söögiga oli kõige parem, sest söögikohti läheduses palju, valik missugune, nii menüült kui hinnalt. Sõime siis, kui kõht tühi ja seal kus parajasti olime.

NB! On ka paremaid hotelle. Õnnestus läbi nö. "presentatsiooni" käia ka kahes **** hotellis. Kõik näis väga kena ja vinks-vonks aga ...

Naisega just arutasime, et see ei ole meie jaoks. Meile meeldib rohkem ringi liikuda ja võimalikult vähe aega hotellis vedeleda.
Nii, et inimesed ja nende vajadused on erinevad. Kõik sõltub, mida keegi kaugelt maalt otsima läheb. Ei saa öelda, et keegi puhkab valesti või, et just nii on õige.

Kes vajab ka ainult öömaja, siis soovitan Ponderosat. Kes otsib luksust, siis pigem mitte.

Aga parimat.

Uurisin ka omal käel veel edasi. Pluscar ei too autot hotelli juurde, vaid tuleb kliendile hotelli järele ja viib ta auto juurde. Vähemalt saadud vastuses oli nii. Kuna võrreldes eilsega oli hind juba väikese tõusu teinud, ma arvan, et broneerimise aega on vähemaks tiksunud, siis tellisin auto ära. Aitäh, kes kogemusi jagasid.

Kas priitsamuel pidas silmas Kompassi eestlasi või kedagi teisi? Eelmine kord kasutasin Oasise teenust. Kõik peale auto oli ok. Autol nimelt olid pidurid suhteliselt läbi. Seepärast prooviksin mõne teise pakkujaga õnne. Minek kuu lõpus ja plaan auto rentida umbes nädalaks või isegi pikemaks. Hetkel tundub Pluscar kõige sobivam kuid tahaks ikkagi teada kas nad auto hotelli juurde ka toovad või ei. Kui ei, siis pean oma plaane pisut ümber korraldama. Kuna inglise keeles kirjutamine pole mu tugevam külg, et neile kirjutada, siis proovin enne siit foorumist uurida.

Kas ma olen õigesti aru saanud, et Pluscar toob autod ka hotelli kohale või saab auto kätte ainult lennujaamast. Broneerimislehel lubatakse küll kätte tuua aga valikus on kas lõuna või põhja lennujaam. Või tuleb oma soov jätta märkuste lahtrisse. Kes teab või oskab nõu anda?