Aarekas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervist

Oleme veebruaris 2017 tulemas Boholile/Panglao saarele 5 päevaks. Toome ja Leevi , kas olete siis saadaval on soovitustega, mida saarel teha ?

Kui kõik kiidavad Birma ööbusse , siis meie jaoks oli küll Inle lake - Yangon VIP buss(2 + 1 istmereaga) täielik pettumus . Jah, anti süüa, juua ja tekid aga istmed ei olnud kõige mugavamad magamiseks , nagu lennukis aga seljatuge saab rohkem alla lasta. Paar aastat tagasi sõitsime Kambodzas Siem Reap'ist Vietnamisse Ho Chi Minh'i ja siis oli meil ka ööbuss, kus oli olemas magamiskohad. Seal sai tõesti korralikult magada.

Saabusime ise Birmast 10 veebruaril. Lendasime Bangkokist Mandalay'sse. Seal oli meil 2-ks päevaks giidiks Soe - soe.paing246@gmail.com (kui vaja, siis mul on olemas ka tema telefoni number). Julgen soovitada. Tasu oli 25 USD päev. Viis meid kohtadesse, kuhu turistihordid ei jõua. Rääkis väga head inglise keelt, samas õpetab ka munkadele keelt.
Leidsin Tema kontakti siit samast tripist ja võtsin paar nädalat varem ühendust. Õõbisime Golden City Light hotellis. Hea teenindus ja maitsev hommikusöök.
Olles varem käinud Vietnamis ja Kambodzas, eeldasime , et Birma on veel odavam aga tegelikult on hotellide hinnad kohati mõtetult kallid. Baganisse sissepääs turistidele 20 USD, Inle lake - 10 USD. Raha oskavad küsida aga see selleks.
Mandalay'st sõitsime jõepraamiga Baganisse, sealt edasis mikrobussiga Inle järve äärde. Sealt ööbussiga Yanooni(jõudsime tund aega varem) ja kohe edasi rannapuhkusele Ngwe Saungi(peab sõitma teise bussijaama). Rand oli rahvast tühi aga hotelli hinnad laes. Nimelt ei olnud me midagi bookinud ja läksime õnne peale. Meil oli hinnapiir ees, kolmene tuba max 45 USD. Esimeseks ööks saime mingi peldiku aga siis kohtasime kogemata rannas eestlasi ja nemad soovitasid Soe KoKo Beach House, mis on muidugi natuke rannast eemal. Teenindus väga hea, sõbralik pererahvas ja maitsev hommikusöök. Olime seal kolm ööd.

http://www.soekokobeachhousengwesaung.com/

Karvanejakole, kui on küsimusi, siis aitan meeleldi, kõik veel värskelt meeles .