borum

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

No "googeldades" on enamus euroopas ja aasias reisid ilusti reisitud saanud. Üldjuhul on ka neil lennufirmad ja agendid samasugust umbluu kassi-hiire mängu mänginud ja käskinud uued piletid osta. Aga inimesed on siiski proovinud ja check-innis ei ole sellest suurt numbrit tehtud. Tei ekord pole isegi tähele pandud. Kuidas on aga lood reaalselt eestis ja soomes? Kellegil ju ometi peab kogemus olema sest googeldades olen aru saanud, et selliseid näpukaid juhtub igapäevaselt.

Seda ma ei p6egi, et aasias tagasi tulles lennule ei lasta - mida nemad teavad meie ees ja perenimedest. Küsimus just siitpoolt minnes kui normaalsed need check-inni inimesed on? V6i teha check-in finnairi kodukal?

Finnairiga juba 2 korda suhelnud aga nagu seinaga. Et nemad ei saa midagi teha ja rääkigu ma ikka vahendajaga. Ma ütlesin neile et nemad ju reaalsed teenusepakkujad aga ei "eesti" klienditeenindaja ajab oma joru. V6i peaks otse soome helistama?

Jep k6igil 8 vahetuses. Oleme pidevad lendajad aga esmakordselt kohtasin kohta kus perenime lahter oli enne eesnime ja nii see juhtus.

Finnair ütles et kuna vahendaja kaudu ostetud siis nemad ei saa midagi muuta. Suhelge vahendajaga. Muidu nime muutmine 25€ nägu.

Vahendaja ütleb aga et muudatus 30€/nägu + nendepoolne FEE 19.90€/nägu. Ja kuna piletid vahepeal 2000€ kallimaks läinud siis maksma peaks ka uute ja vanade piletite hinna vahe. Lisaks peaks vanad piletid ära tühistama ja siis uued ostma (aga lennuk juba suure t6enäosusega nii täis et kas saab üldae 8 inimest uued piletid jne) nõme jama.