marekme

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
6 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tõstan väga head teemat :)
Kellel kogemusi Faro lennujaamaga? Minnes jõuab lennuk sinna 23.50 ja öösel ei taha sõita seal. Tulles tuleb lennuk kell 06.00 ja lähme õhtul juba kohale sinna. Ehk kaks kaks poolikut ööd tuleb seal olla. Kuidas tingimused? Turvalisus?

Kuna Adria airlines ei paku Tallinnast interneti check-in siis kirjutasin neile ja sain vastuseks, et tohib 21 h enne lendu minna, teha check-in ja saab ka pagasi anda. Ehk lähen üks päev enne lendu lennujaamast läbi.
Erinevad lennufirmad küll, aga ühel piletil ju. AndresR jutust sain aru, et Münchenis rohkem ei pea tegema.
Samas Lufthansa oma saaks äkki ka netist teha.
Oh see esimene reis on ikka raskem kui arvasin :(

Vabandan teemaalgataja ees ja küsin ka Touresti kohta. Kuna pole varem seal käinud siis mis maad/riigid seal kõige rohkem esindatud on? (Kas ikka klassikaline Türgi, Egiptus, Kreeka vms) või rohkem põnevamaid? Ja kas ka vaid lennupileteid seal müügis?
Ning kui palju seal "võita" võib arvestades tavahindu?
Tänan!

Pärast pikka nn kodutööd tegime siiski otsuse puhata Lagoses (tundub kõige peresõbralikum ja mõnusam koht) Piletid ostan azairi lehe kaudu (st selle otsingumootori järgi siis) Hotelli broneerin siis kas bookingu või hotelli enda kodulehe kaudu. Minek oleks siis aprilli lõpp-mai algus.
Mul siiski oleks mõned küsimused palun, kuna Te siin ikka väga kasulikud olete koos :)
1.Kui palju peaks sularahaga arvestama 3 inimest? Hotelli võtan hommikusöögiga, et terve päeva ei peaks toidu pärast "muretsema" Palju võiks olla sularaha kaasas? Kas saab ka välja võtta?

2.Kuidas seal varguste/taskuvarastega lood on? Kuna pole varem reisinud siis kardan, et ei jõua lennujaamast väljagi enne kui juba paljaks tehtud (poolnaljaga see lause ikka )

3.Mis keelega seal hakkama saab? Inglise keele oskus täitsa olemas kuid ega rohkem keeli ei valda.

4.Kuidas lennujaama turvakontrollides on? Kas küsitakse ka mingeid küsimusi (nagu USA omades, et kuhu lähete jne)

Mainin siis ära ka, et puhkuse eesmärk ongi puhata, st vedeleda võimalikult palju. Eestis töötame palju ja nüüd sooviks siis puhata. Kohapeal võiks olla 5-7 päeva. Ujumisest hoolin vaid mina, abikaasa ja laps ei oska ujuda. Praegune eelarve oleks 1500 eurot (siis oleks super kui sellise rahaga saaks) Lennupiletid+hotell+spending money seal siis.

IGA nõu on teretulnud, tänu teile oskan üldse seda reisi kokku panna :)

Hey! Jätkuvalt tänan kõiki vihjete eest. Valisime puhkuskohaks Quarteira Algarve kuna reisime 5-aastase lapsega siis väga ekstreemset puhkust ei hakka ette võtma (eriti kuna see esimene lennupuhkus meil) Augusti ma välistasin kuna hinnavahe tundub jah suur olevat. Kuumus ka liiga harjumatu meie jaoks. Väga väga sooja ei soovi :) Kuna oktoober on päris kaugel siis praegusel juhul sooviksime maikuus minna. Vaatasin ühe kasutaja poolt soovitatud azair.eu ja seal on palju lende Farosse ikka väga soodsalt (alates 355 edasi-tagasi 3 inimest) Selline hind pole ju võimalik?
Kui minna nt Riga-London-Faro-Köln kõik Ryanairiga siis tuleb ikka super odav. Samas kui hakkan bookima pileteid siis suunab mind sellisele lehele nagu bookryanair.com/skysales samas niisama otsides seda lehte ei ole? Tuleb punaselt mingi 444 ette. Kuna ma olen nii alagaja siis kas see on pettus? Reaalselt Ryanairi lehel tulevad ikka palju suuremad hinnad.
Kas see azair.eu saadab kuhugi petulehele edasi?

Muidu üldiselt sooviks jah maikuus minna, vahet pole kas Tallinnast või Riiast. Auto osas veel ei ole otsuseid teinud, kõige enne sooviks lennupiletid ära osta ja siis hotelli broneerida (silma jäi Dom Jose Beach Hotel)

Palun nõu selle azair.eu lehe kohta ja iga muu arvamus ka teretulnud. Ei soovi kohe üldse petta kuskil saada :(

Oi kui head vastused juba. Aitäh. Jah ega ma reiside osas nii algaja, et muidugi otse Algarvesse ei lenda Tallinnast. Ikka ümberistumisega.
Vaatasin expedia.ie lehte-super super hea leht. Aitäh!

Orienteeruvad reisiajad oleksid kas augusti või oktoobri keskpaik. Arvatavasti ilma autorendita kuna pelgan võõra maa liiklust.
Kõige parem oleks lihtsalt lend+majutus+niisama jalutuskäigud (ookeani nägemine) ja lihtsalt puhkamine.
Natuke pelgan kuna pole varem sellist asja ette võtnud aga tahame kõik väga minna. Eks ükskord on ikka esimene kord.

Kui keegi oskab veel midagi soovitada, nõu anda, hoiatada vms palun tehke seda. :)
Ja veelkord aitäh Porxile lehekülje soovituse eest, eile vaatasin fly24.net kaudu lennuhindu ja sain üle 1200 eur (ainult lend) ja täna vaatan majutusega koos ja sama summa, super. Aitäh!