talv 2016

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

6 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui on teada, et Agungi vulkaan purskama hakkab lähipäevadel, poleks vaja Balile puhkama sõita selleks ajaks. Terve mõistus ütleb, et loodusõnnetuse koldesse vabatahtlikult minna pole mõistlik. See pole ka mingi terav elamus.

Sri Lankal käisime 2016 aastal ja saime piletid lennujaam.ee pealt 550 euroga Tallinn-Doha-Colombo, ostsime piletid augustis ja reis oli jaanuari lõpus. Head hinnad peaks leidma piletite ostmiseks juuni kuni september,reis toimub talvel, peab lihtsalt jälgima trip.ee sooduspakkumisii ja ka lennujaam.ee.

Sebin, reisifoorum pole ropendamise koht. Head uut aastat. Kui asjalikku nõu ei oska jagada, siis pole vaja kirjutadagi.

Käisime Sri Lankal Jaanuaris 2016. Ei vaktsineerinud, ei võtnud malaariatablette. Olime erinevatel randadel nagu turistid ikka, metsadesse ega mägedesse ei kippunud. Kaasa võtsime söetablette, soovitav ka mustika ingveritablette profülaktikaks võtta. Kui käsi hoolikalt pesta ja turult ostetud puuviljad hoolikalt pesta ja vaadata mida sööte, ei teki probleemi kõhuga. Sri Lankal on nagu Aasias ikka.

Optimistlikkus on tore asi, aga mitte liigne optimistlikkus. Esiteks eelmiselt lennult lennukist välja saamine võtab ka aega, vähemalt 10 min. kui mitte rohkem ja Frankfurdi lennujaam pole mingi väike lennujaam, et vastavasse terminali jõuda kiiresti. Pardalelaskmine lõpetatakse 25 min enne lennuki väljumist. Ja sildiga ei ole Sul kohe kindlasti kedagi vastas, kes sind kiiresti lennukisse toimetaks, nagu eelnev kirjutaja arvas. See on lennupiletite ostmise reeglites kirjas, et tuleb valida piisav aeg ümberistumiseks, mitte minimaalne aeg.

Sellist piletit ei ole mõistlik osta, mõistlik on osta jätkulennu pilet alates 2 tunnise ümberistumise ajaga. Ja selle 45 minutiga mitte jõudmise eest järgnevale lennule ei vastuta keegi peale teie enda ja peate oma raha eest ostma uue pileti.

Olen kasutanud selle reisikindlustusfirma teenuseid, täiesti usaldusväärne. On odavam küll kui kõik Eesti reisikindlustust pakkuvad firmad, firma asub Lätis. Ja pakub teenust Eestis juba mitu aastat. On võimalik saada täpne inf. mida mingi kindlustuspakett sisaldab ja siis valida endale sobiv. Viimati kasutasin BAN teenust reisides veebr.2016 Sri Lankale.

Olen kasutanud reisikindlustuseks kindlustusfirmat Baltijas Apdrosinasanas Nams. 2012 st aastast osutab teenust ka Eestis, koduleht ban.ee .Hinnad soodsad, kõik korralikult ära selgitatud, mida kindlustus katab, erinevad paketid, mille vahel valida.

Niipalju üleelmise kirjutaja nõuande kohta, et se pole õige. Lugedes lennupiletite reeglitest on seal kirjas, et tuleb valida piisavad transiitajad jätkulendudele ja kui ei jõua on vaja oma vastutusel ja oma kulul uus pilet saada.Lennufirmad müüvad lühikese, keskmise ja pika transiitajaga lende, valida alla 2,5 tunni vaheaega pole soovitav, kui tahate stressivabalt kulgeda ühelt lennult teisele.Uue lennu saate lennufirma poolt ainult kui eelmine lend hilines.

55 min. ümberistumise aeg pole eriti mõistlik ja Just Frankfurti lennujaamas. Kui eelmine lend isegi ei hiline, võtab lennukist väljumine aega vähemalt 10 min. ja siis veel lennu väljumisväravani jõudmine. Asenduslend pakutakse juhul, kui ei jõua lennule eelmise lennu hilinemise tõttu, mitte aga kui ei jõua lennule väikese ümberistumisaja valimise tõttu.

Bali ei ole sugugi räpasem kui Tai, Phuketil on prügimajandus ikka nagu Aasias.8-kuuse lapsega on võimalik Balile minna , hotellid on puhtad,kus peatuda.Kui inimene on otsustanud väikese lapse kaasa võtta, siis järelikult on tal oma plaan, kuidas ja kui palju ringi liikuda, Ja see, et Bali ilu ja võlu on hääbunud, nagu eelmine kirjutaja kirjutab, on küll täielik vale.Balil just on oma võlu ja müstika.

Balile tasub kindlasti minna.Meie käisime Balil 2014.a septembris. Maist kuni septembrini on nn.kuiv periood, kus vihma pole ja umbes 28-30 kraadi sooja.Lennupileteid saab osta lennujaam.ee-st ja ka Lendude soodukatest trip.ee kaudu.Näit. lennujaam.ee-s pileti hind 745 eurot Tallinnast.Aga kindlasti valida lend, mille ümberistumiste aeg oleks alates 3tundi.Hotelle on mõtekas broneerida booking.com-st .Peatuda tasuks Ubudis, Legianis, Seminiyakis, Lovinal, Sanuris.Booking.com-st saab selge ülevaate hotellidest, mida broneerite ja võimaluse kohapeal hotellis maksta.Lennujaamast hotelli soovitav transport broneerida internetist.Kui soovite Balil ringi sõita, saab ekskursioone samuti internetist broneerida.Huvitav on näiteks delfiinide vaatlus päikesetõusul ookeanil Lovina Beachil, ekskursioonid sisemaal.Valik on suur ja hinnad normaalsed.Ja giidid on väga südamega oma töö juures.