ZumFax

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küsimus siis veel selline et kuidas riietega on? kas välismaal on mingeid pesemis võimalusi ka kuskil või kuidas, või peabki olema oma mitukümmend särki jne?

Selline küsimus veel et kas keegi on käinud sellises kohas nagu Golf Valdenluz mis peaks olema tühi linn ainult mõne elanikuga?

Äitah teile vastamast!

Hetkel oleme arutanud et esimese päevaga võiks sõita eestist otse Saksamaale, Berliini. Seal siis ööbime üheöö hotellis ära ja järgminepäev juba hakkame vaatama neid vaatamisväärsusi, Aga on üks küsimus et kui tihti seal leiab või kas üldse leiab selle teepeal ka mõned vaiksemad kohad, näiteks mõni vaiksem metsatukk kus saab vajadusel telgi ülesse panna, teha väikse grillõhtu ja puhata?

Rajukas, Esialgne plaan hetkel veel on Eestist otse Berliini läbi kaunase ja warszawi, siis läbi belgia pariisi, Pariisist otse alla Madridi Sealt mõõda mereäärt Rooma, ja siis juba ühesõnaga Eesti, kindlasti tuleb veel muudatusi et näha asju mis asuvad teeääres, või mõni rand kuskil jne aga pea kurss jääb ikka selliseks

Tänan vastamast, olen plaaninud reisi pikkuseks kuskil kuuaega. Olen küll kasutanud jah viamichelini, sealt saab kasulikku infot, aga mis on teie soovitus, kas maksta teemaksu või minna ringiga mööda kõrvalteid.