aink

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui satud Gudaurisse lumerohkel aastal, siis peale ärakäimist sul ilmselt küsimusi ei teki. Peale ametlike radade, mille asukoht vahetevahel ajas muutub, on freeraidi võimalused, paraplaaniga ka tore lennata.  Ei pea tingimata säästulennukitega lendama, nt. Tyrkish pakub vahel väga hea hinnaga, suusapagasi pealt midagi ei lisandu. Aeroflot ka. Airbalticul, Wizzairil jah lisandub oma varustusega päris palju. Mäepiletid (ca 16 EUR päev), söök/jook odavad. Võimalik süüa "eurotoitu" või tutvuda Gruusia köögiga.

P.S. Andorras mulle ka meeldis, Alpides kuidas kunagi, vahel totaalselt ülerahvastatud.

ca 10 a. tagasi sai suurema grupiga käidud omal käel. Barcelonast võtsime transferi, muidu saab liinireisidega ka. Ei näinud mingit vajadust rendiautoks. Ööbisime Encamp-is La Solana apartementides, hommikusöök hinnas,  gondlini ca 100m.  Suusad sai ka väikse tasu eest gondli juurde jätta kas kappi või muidu lukustatult. Kauplus veel lähemal, alko ei maksnud suurt midagi (vaatidest sai ka ise lasta). Ei tundnud mingit vajadust pealinnas ööbimise järele, et hommikul seiklema hakata. Kui kange tahtmine pealinna minna, polnud ka taksoga kamba peale kallis, buss käis ka. 

Sai 2011 käidud. Kui minna talveperioodil, soovitan lisaks ka suusatada. www.skileb.com, saab tellida ka päevase tripi Beirutist. Ise käisime nii MZaaris. Praegu tunduvad ülihead lumeolud. 

Lennujaamas saad SIM-kaardi ka öösel (baari kõrval), mul oli ainult kõnesid vaja 10 kohaliku lari eest oli vist 120 min, kõik paketid väga normaalse hinnaga. Läks umbes 2 min.

Vähe asjalikum viide :
http://www.visitpoprad.sk/en/informacie/doprava/
ehk rongiga saab päris mitmesse keskusesse, ilmselt ka bussiga.