soul

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

18 meeldimist
0 postitust
25 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viimase kahe aasta viiest hotelli broneeringust erinevatel Kanaari saartel on kuidagi nii trehvanud, et ainult ühel sama hind bookinguga, kõigil teistel juhtudel otse kodulehelt broneerides  odavam.  Ka sama hinna puhul bookinguga olen hotelli lehelt otse broneerinud, sest on olnud juhused, kus on parem või kõrgemal olev tuba antud või mõni muu lisa. Korra on isegi seda põhjuseks mainitud.

Võimalusel soovitan auto ette ära broneerida. Autorendi hinnad on tublisti tõusnud ja ka saadavus just viimasel minutil kohati  keeruline.

Meil oli auto kaks pool kuud ette broneeritud ja kui vaadata tänaseid hindasid, siis hinnavahe on kolmekordne. Tulime nädal tagasi Gran Canarilt.

Riia ja Moskva  vahel lennud seni toimivad ja Lõuna-Eestist vaadates pole vahet, kas Tallinna või Riiga sõita.

Saan aru, et paljudele on täitsa vastuvõetav, kui ühel päeval enda või lähedase plaaniline või plaaniväline ravi haiglas ära jääb, kuna haiglad on Covid-19 patsiente täis. Aga selle eest on mul täna vabadus ja usaldamatus meditsiinisektori vastu.

"Praegu me teame, et vaktsineeritud ja haiguse läbi põdenud teatud perioodi jooksul ei haigestu või haigestuvad väga harva. Eriti vaktsineeritute ja samuti ka läbipõdenute puhul me ei tea, kas nad nakatuvad ja kas nad võivad viirust üle kanda. See on hetkel teadmiste auk," selgitas Merits."

https://www.err.ee/1608078244/viroloog-merits-maske-peavad-kandma-ka-immuunsed

Ei sõida L-Eesti inimene nädala sees peale tööpäeva mõneks tunniks Alpidesse või Soome isegi, kui seal mägi tasuta oleks.

"04.01.2021 ei lastud Gatwickist Tenerifele suunduvale lennule turiste, kellel kõik nõutavad sertifikaadid-koodid-kellad-viled olemas. Praegu on niipalju selge, et see ei ole UK initsiatiiv ega kuidagi Brexitiga seotud, vaid Hispaania Kuningriigi üleöö kehtestatud korraldus lasta UK kaudu tulijaist pardale ainult need, kel on Kanaari saartel kodu ja seda tõestavad dokumendid ette näidata. "

**https://tenerifekompass.com/koroona.html?fbclid=IwAR0K9NMZMe-zUZcleoZAF9fBdDkRyUpva3YMGGWoO-tHX7FR31oCWOOu5vQ /> **

Kui meie meditsiini süsteem kokku jookseb ja endale või oma lähedastele öeldakse nagu Leedus, soovid abi, võta järjekorda intensiivraviosakonda.  Kas see on siis parem lahendus?

"Leedu arstid on sunnitud patsiente sortima – ilmseid surijaid intensiivraviosakonda enam ei võeta"

Fantaseerime...huvitav, palju vaktsineerimata kodanike hotellid ja lennud vaktsineeritute omast kallimad hakkavad olema?

Talvel seal ilma poolest tuntav vahe, kas oled põhjas või lõunas, kas mägedes või nn. veepiiril.

Seega, kui karta tagasilennul Frankfurdis ümberistumisel lennufirma poolt tehtud testi positiivset tulemust ja järgmisele lennule mittepääsemist, tuleb test enne tagasilendu Kanaaridel teha.  Positiivse tulemuse puhul saab vähemalt soojas isolatsioonis olla.

Ei tahaks uskuda, et enne sügist ilma vaktsiinita ja ilma karantiinita riigipiirid vabalt massidele ringi reisimiseks lahti tehakse.

Öeldi, et poole suveni pole isegi üritusi meil võimalik korraldada.

Tundub, et lihtsam ja lühem on kirjutada kuhu alates homsest üldse veel nn. lähiümbrusest lennata saab ja millised riigid ilma karantiinita sisenemist lubavad.

"Välisministeeriumi kantsler: reisimise võimalused lõppevad peale kolmapäeva"

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/valisministeeriumi-kantsler-reisimise-voimalused-loppevad-peale-kolmapaeva?id=89244779

Välisministeeriumi reisiinfo eriteade

Koroonaviiruse kiire leviku tõttu rakendavad paljud riigid ja piirkonnad erimeetmeid, millega peavad Eesti inimesed reisimisel kindlasti arvestama. Näiteks on sisenemisel kehtestanud piirangud Albaania, Ameerika Ühendriigid, Austria, Hiina, Hongkong, Leedu, Iisrael, Küpros, Malta, Norra, Pakistan, Poola, Rumeenia, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Šveits, Taani, Tšehhi, Tuneesia, Ukraina, Ungari, Uus-Meremaa ja Vietnam. Tuleb arvestada, et nendesse riikidesse või piirkondadesse sisenemisel kehtivad erimeetmed – riiki ei saa siseneda või võib sattuda isolatsiooni või karantiini.

Koroonaviiruse tõkestamiseks erimeetmeid kehtestavate riikide arv suureneb pidevalt. Oht sattuda reisides karantiini või olukorda, kus transport Eestisse ei ole enam võimalik, võib tekkida ootamatult.

Seoses kiiresti areneva olukorraga üle maailma ja võimalike ootamatute reisipiirangute kehtestamisega või transpordiühenduste katkemisega ei soovita välisministeerium praegu kellelgi välisreisile suunduda. Samuti palume kõikidel reisil viibivatel eestlastel naasta võimalusel kiiremas korras koju. „Olukord koroonaviiruse levikuga ja selle nakatumise ohtu piiravate meetmetega muutub maailmas ülimalt kiiresti. Eestisse jõudmine võib kujuneda keerulisemaks transpordiühenduste katkemise tõttu,“ sõnas Reinsalu. 

Eesti kodanikud, kes elavad alaliselt välismaal, peaksid järgima kohalike võimude juhiseid.

Välisminister Urmas Reinsalu rõhutas, et vajaduse tõttu piirata COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse leviku laienemist ja hoida ära massilise nakatumise ohtu, peavad riikliku eriolukorra juhi korralduse kohaselt Eestisse saabudes 14 päevaks jääma isolatsiooni kõik inimesed, kes saabuvad tagasi kõrge viiruse levikuga piirkondadest nagu Hiina, Lõuna-Korea, Singapur, Iraan, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, Hispaania, Belgia, Taani, Norra, Rootsi ja Egiptus. Isolatsiooni reeglid töötatakse koos siseministeeriumiga välja 16. märtsiks.

Eestisse reisimise peavad edasi lükkama kõik Eestit külastada soovivad turistid, kes on viibinud viiruse leviku riskipiirkonnas või on olnud viiruse levitajatega lähikontaktis. Ka välisriikide kodanikud, kes vältimatult peavad tulema Eestisse, peavad jääma 14 päevaks isolatsiooni.

Kui Eesti kodanikel tekib reisilt koju pöördumisega probleeme, siis palume helistada konsulaarabi hädaabitelefonil: +372 53 01 9999 (24 h).

Vaatan ringi ja loen ja no ei näe küll kuskil paanikat.

Samas, kas peaks kõik maha vaikima ja mitte mingisugust infot leviku kohta  avaldama?

Kohvrid on olnud küll suuremad ja korralikud, kuid stabiilse ebaõnne tõttu on kindlustusfirmadel aastate jooksul neid kuuel korral tulnud välja maksta ja seda ainult transpordikahjustuste tõttu.

Seega ei lenda ilma kindlustuseta enam ammu.

Sarnaselt dim123 loen viimasel ajal samuti valdavalt venekeelset tagasisidet. On lihtsalt kiireim viis endale adekvaatse pildi soovitud kohast ettesaamiseks,  ja praktikas pole see seni alt vedanud.

Korduvat Tenerife Pluscari-st praktiliselt uue premium klassi auto rentinud, kuid tagatist pole kordagi küsitud.

Minu Tenerife, kas seda raamatut on võimalik kuskilt leida?

Steigenberger Alcazar, uus, hetkel Sharmi parim.

Kiidetakse Sharmi uut hotelli Steigenberger Alcazar.

"Mis puutub aga "normaalsetes" hindades, siis lugupeetud Soul ilmselgelt pole ka ise seal lehel hindu vaadanud."

Pole vaja ilmselgelt fantaseerida. Olen hindu vaadanud ja olen korduvalt ka sealt autot koos juhiga rentinud.