pontsik25

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!

Meie peatusime Hersonissoses 2015 oktoobris, niiet päevitamise kohta ei oska kommenteerida. Ainukese ekskursioonile võtsime kohapealt paaditripi, mis maksis 25 eurot ning see sisaldas siis transfeeri hotellist sadamasse ja tagasi, paaditrippi (vahepeal sai ka the Saint George Bay juures laevalt vette hüpata ja snorgeldada), u. kahetunnine peatus imearmsas Sissi kalurikülakeses. Lisaks pakuti paadi peal puuvilju ja kõik joogid (karastusjoogid, raki ja vein) olid samuti hinnas. Kogu tripp kestis u. 5 tundi. Reis Santorinile oleks ka muidugi päris põnev olnud, samas siis tuleb juba arvestada 100-200 euriga inimese kohta (ei sisalda sööke vms).
Ülejäänud reisi ajal oli meil renditud auto ning trippisime ise enda soovi järgi ringi. Kindlasti tuleks jalutada Heraklionis (meie sattusime ka Kreeta ajaloomuuseumisse). Soovitan minna ka paradiisiranda Voulisma Beachi (Golden Beach) ning sealt edasi võib trippida Agios Nikolaosi, kus tuleks siis natuke mäe otsa ronida, et ilusat vaatepilti näha. Parimaks snorgeldamiskohaks on The Saint George Bay, kus nägi ka mõnda värvilist kalakest. Kui on soov ka mägedes ära käia (juba see sõidukogemus on põnev), siis võiks võta ette tripi Lassithisse ehk siis sisemaale. Soovitan minna ka Zeusi koopasse, mis ise midagi väga erilist pole, aga sinna on võimalik minna eesli seljas ja vot see oli lahe kogemus omaette. Eks kohustuslik on ka Knossose palee. Lisaks on Hersonissoses vabaõhumuuseum (meie sinna ei jõudnud, sest see pandi juba mingi kell 14:00 kinni), kuid ära käisime Crete Aquarium-is, mis väidetavalt on Euroopa üks suurimaid (midagi vapustavat polnud, aga kui aega on, siis miks mitte minna). Ka Hersonissose linnake ise on täitsa tore ning kaubandust on seal väga palju.
Sattusime ühel päeval täiesti juhuslikult oma tripil ka Stilianou Winery-sse, kus omanik tegi meile tuuri oma istanduses ning lisaks saime degusteerida 4 veini ja oliiviõli. Ja seda kõike täiesti tasuta. Vein on väga hea ning koju kaasaostmiseks ideaalne.
Meile väga meeldis!