lennujaam

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere.
Nädal aega tagasi jõudsin "põhjateelt", mida läbisin aprillis/mais.
Tahan öelda, et praegu on võimalik mugavalt jõuda Iruni - Camino del Norte alguspunkti. Piletide ostmisel vaatasin nii Tallinna kui ka Riia lennujaama - sõit mõlemani võtaks mitu tundi. Lendasin Riia-London-Biarritz Ryanairiga. Õhtul jõudsin Riiasse ning ööbisin hostelis bussijaama lähedal. Stockmani vastas on bussipeatus "13. januarus", kust buss nr. 22 jõuab 32 minutiga Riia lennujaama (pilet 2.- eurot ostes bussijuhi käest).
Lend Riia-Biarritz 11.30-17.05. Kella keeramisega ning Londonis x2 passikontroll lendude ootamisaeg kujunes 1,5-2 tunniks. Väljudes Biarritzi lennujaamast, kohe vasakul (umbes 10 meetrit) on kohalike busside peatus. Buss nr. 9 viib Bayonce linna rongijaama (pilet 1.-2.- eurot) umbes 15-20 minutiga. Tuleb väljuda enne silda (bussijuht lahkelt aitas) ning seda ületades keerata vasakule peale ümara lillepeenra, kuid viited "Gare Bayonce" on näha juba peale silda. Rongijaamas on iseteenindusstendid, kust saab osta endale rongipileti. Rong Bayonce-Hendaya (lõpp-peatus Hendaya gare) väljus 18.05 (jäin napilt maha) ning järgmine oli 18.55. Pilet maksis 7,90.- euro ning sõiduaeg kestis 32 minutit. Hendayast Iruni eeslinna jalutasin 7 minutid ning Irun`i peatänavale jõudsin 15 minutiga.
Bayonce rongijaamast väljus ka rong St.Jeaan P.P.,kuid väljumisaega ei taibanud vaadada. Sama lennukis oli umbes 10 palverändurit, kes läksid "Pransuseteele". Paar sakslast sõitsid rongiga samast jaamast, 4 inimest võtsid takso ning teistele tuli auto järgi, kuid kui kaugele viis - ei tea.
Tagasilend Santiago-London-Riia 10.15-22.00. Ootamisaeg Londonis oli 4 tundi ning õhtul jõudes Riiasse jäin linna ööbima. Oli ka võimalus sõita ööbussiga 02.30 Riia - 06.50 Tallinn, sellisel juhul tuleks bussijaamas oodata 4,5 tundi.
Kui keegi soovib küsida rohkem "põhjatee" kohta, hea meelega vastan.

Lennujaam

Tere.
mina otsin ka reisikaaslast. kui ei õnnestu, siis kavatsen ikkagi tee läbida.
oma palverännaku teeks valisin "põhjatee". lennupileteid veel ei ostnud, kuid teen seda lähipäevadel. minu plaan oli järgmine: 05.04. lennata Riia- Biarritz läbi Londoni. kõndima hakkama 06. 04. Irun`ist. 32-33 päevaga jõuaks Santiagosse ning sealt lennata Riiasse.

kas Teil retke plaan on paigas? kui Teie veel otsite kaaslast, palun jagage oma plaani, sest minu vabanädalad on paindlikud, ning sobivuse korral võib kõik ümbermängida.

Lennujaam